Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

Magazín: Sex a vztahy | autor: Sue | vydáno 28. 01. 2011

O sexuálních polohách se toho již napsalo mnoho. Nikdo ve skutečnosti neví, kolik jich vlastně je, neboť každé pohnutí nohou nebo otočení se o několik stupňů lze v podstatě nazývat novou sexuální pozicí. Pokud se vám nechce bádat po množství netradičních poloh, pak se snažte do milostného života zakomponovat všechny ty, s nimiž bude váš vztah fungovat jako hodinky.

Misionář - aby ve vztahu kvetla láska
Klasickou polohu zvanou misionář, není třeba zvlášť představovat ani popisovat. Patří mezi nejpřirozenější sexuální pozice na milování. Partneři jsou si při ní tělesně i duševně blízcí. Nejideálnějším provedením je silné objetí milenců. Vězte, že s praktikováním základní klasické polohy vám ve vztahu nebude chybět láska, intimita a nerozlučitelnost, které dělají partnerství živým.

Poloha zezadu - aby se ze vztahu nevytratilo vzrušení
Poloha, kterou určitě znáte i pod názvem "na pejska". Právě tento, na první dojem směšný název, však odráží podstatu uvedeného stylu sexu. Poloha zezadu v sobě totiž skrývá tu pravou živočišnost. Partneři při ní nejsou fyzicky příliš blízko a mohou si tak uvolněně užívat vlastní rozkoš. Někdy se totiž stává, že i navzdory dlouholetému partnerství se dvojice neumí během sexu uvolnit dostatečně na to, aby si z něho oba milenci vzali to, co potřebují.
Poloha odzadu nabízí komfort v podobě jistého soukromí partnerů. I když v ní na první pohled muž přebírá nadvládu ani žena nemusí zůstat pasivní a může "přirážením" nastolit novou intenzitu či frekvenci průniku. Pokud tedy toužíte po tom, aby se vaše sexuální dobrodružství neproměnily v bezorgazmický monotónní kolotoč, pak dbejte i na polohu zezadu.

Na "stojáka" - aby vztah nepopadla nuda
Je všeobecně známo, že sexuologové ze všech koutů světa radí párům v posteli experimentovat. Každá si můžete experimentování a netradičnosti vysvětlit, vzhledem k vlastnímu vkusu, po svém. Ti, kteří si chtějí udržovat živý a jiskřivý vztah, ale neradi se pouštějí do úplně neprobádaných vod, nemusejí zoufat. Jistou alternativou zajímavého a netradičního sexu je i poloha "na stojáka". Právě díky ní si budete moci odškrtnout další z pětice typů sexu, který potřebuje každá dvojice.
Zdá se vám sex !na stojáka" příliš náročný a obáváte se toho, zda fyzička vydrží? Dovolíme si vám nabídnout jakousi odlehčenou alternativu této "oživovací" milostné polohy. Stačí, pokud se jednoduše přemístíte k vyššímu stolu, na který si budete moci vyložit jednu nohu a posadit část zadečku. Druhá noha by měla být pevně na zemi. Nebo se můžet o stůl, kuchyňskou linku, či třeba o pračku jen opřít.


Jezdecká poloha - abyste byli stejně dominantní
Netřeba snad zdůrazňovat, že stejné postavení muže a ženy ve vztahu je dnes v drtivé většině normálně fungujících partnerství absolutní přirozeností. Mužské fyzické danosti však pány předurčují k jisté dominanci v posteli. I na vyrovnání této disharmonie existuje sexuální poloha, nemluvě o tom, že i všechny ostatní druhy milostných stylů můžeme, my ženy, kočírovat. Jezdecká poloha nabízí něco navíc. Pohlavní akt je tehdy totiž ve vašich vlastních rukou.

Lžičková poloha - aby ve vztahu nechyběla něha a blízkost
Množství zamilovaných párů neusíná ve společném náručí tváří v tvář, ale v objetí, při kterém jeden z milenců zezadu objímá toho druhého. Tento intimní akt lásky lze při troše snahy přenést i do sexuálního života. Stačí těla partnerů jen správně nastavit, aby do sebe v poloze zezadu zapadly. Právě tato "lžičková" poloha vám v lásce zajistí potřebné množství něhy a blízkosti, aby váš vztah fungoval tak jak má. Můžeme vám také zaručit, že poté se vám v objetí zezadu bude usínat ještě mnohem příjemněji!

Připraveno ve spolupráci s Diva.sk

Foto: thecouturelounge.blogspot.com, uk.askmen.com, portal24h.ba, forum.baby-gaga.com, idiva.com, cosmopolitan.co.uk, weheartit.com intimatemedicine.com, realbeauty.com

Další články z rubriky

Komentáře (19)

Datum Autor Nadpis
11. 09. 2013 Ondřej náhoda (reakcí: 0)
02. 04. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
24. 06. 2012 avalsora ze zadu (reakcí: 0)
12. 10. 2011 martulik Lžička (reakcí: 0)
09. 10. 2011 EmmaganTeyla polohy (reakcí: 1)
07. 10. 2011 Daniela76 5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici (reakcí: 3)
06. 10. 2011 Mirka_93 :D (reakcí: 0)
06. 10. 2011 kacenka811 :) (reakcí: 0)
05. 10. 2011 kralicek 5 (reakcí: 2)
03. 10. 2011 lucisek737 Nic nového :) (reakcí: 0)
25. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
15. 07. 2011 helenadon poloha (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Maminka11 Zajímavé (reakcí: 0)
15. 05. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
05. 05. 2011 Terez ooo (reakcí: 0)
21. 04. 2011 Janisqa Komentář (reakcí: 1)
29. 03. 2011 aknela11 zajímavý (reakcí: 0)
07. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
27. 02. 2011 Karunka polohy (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist