Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 míst, která muže při sexu vzrušují

5 míst, která muže při sexu vzrušují

5 míst, která muže při sexu vzrušují

Magazín: Sex a vztahy | autor: Eve Brand | vydáno 03. 04. 2013

Myslíte si, že muži milují sex v posteli a pouze misionářské poloze? Pak patříte buď mezi velmi mladé a v sexu hodně nezkušené dívky, nebo samotářky. Muži totiž milují sex na těch nejneuvěřitelnějších místech. Zjistili jsme, kde je to nejíc vzrušuje.

Na stole v kanceláři
"Mít sex jen v posteli je neskutečná nuda, kterou bych ve svém intimním životě nesnesl," říká devětadvacetiletý Petr. "Potřebuji ke svému životu vzrušení a k tomu patří i sex na neobvyklých  místech, nebo spíš na místech, kam nepatří. Nejvíc mě dokáže vzburcovat má kolegyně v práci, se kterou si užíváme dokonalý sex v opuštěné zasedačce, v místnosti pro kopírku nebo u ní v kanceláři. Ta neuvěřitelná rozkoš, kterou prožívám netušíc, zda nás někdo přistihne či ne, je naprosto nepopsatelná."

Petr rozhodně není sám. Celých padesát procent mužů touží alespoň jednou zažít pěkně žhavý sex v kanceláři. Baví je přitom nejen ten úžasně vzrušující pocit, že je někdo přistihne, ale také chuť zakázaného ovoce. Jen mizivé procento z nich však touží po sexu v kanceláři s vlastní partnerkou.

Na veřejnosti
"S Michalem jsem se rozešla, protože měl fakt divnou úchylku." Svěřuje se pětadvacetiletá Jana. "Chtěl se neustále milovat na veřejnosti. A bylo jedno, jestli je to v kabince v obchodním domě, nebo v parku na lavičce. Když nás při jednom takovém sexu přistihli náhodní kolemjdoucí a neurvale se bavili na nás účet, rázně jsem to s ním ukončila."

Možná se budete divit, ale více si sexu na veřejnosti užívají ženy než muži. Možná proto, že mohou své vzrušení lépe maskovat a takové malé dostaveníčko na lavičce, kde jim stačí jen vyhrnout sukni je pro ně mnohem lákavější, než pro mnohé muže.

Auto
Praktický prostředek, kam se můžete uchýlit, pokud podlehnete touze po sexu a nemusíte být zrovna exhibicionisté. S autem si totiž můžete najít klidné místečko, kde nebudete nikým rušeni. Sex v autě mají muži obecně rádi a ještě, když je začnete vzrušovat pomalu a nenápadně při jízdě, pak vás čeká hodně vášnivý sex, při němž vám nezůstanou nic dlužni.

Kino
"Se svou partnerkou neustále a hlavně hrozně rádi experimentujeme v sexu." Říká s úsměvem třicetiletý David. "Nikdy jsem tak náruživou ženu nepotkal. Když mě pozvala do kina, zamluvila místa v poslední řadě, nepřikládal jsem tomu jiný význam, než to, že se jdeme podívat na film. Ale když mě najednou začala vzrušovat, věděl jsem, že na tenhle film asi nezapomenu. Nejprve mě vzrušovala rukou, pak se svezla k mým nohám a laskala mě ústy. Nakonec si na mě nasedla. Byl jsem šílený touhou a doufám, že sï tohle ještě někdy zopakujeme."

Kino v dnešní době nemusí být vůbec špatným místem pro sex. Kromě toho, že multiplexy promítají téměř celé dny, je zde šero a poměrně dost velký hluk na to, abyste se mohli oddávat sexuálním hrátkám. Muže to rozhodně vzrušuje. Sex v kině by rádo vyzkoušelo 58% mužů.

Ve vlaku
V pravidelném rytmu drncající vlak je ideálním místem pro sexuální hrátky. Zvláště, máte-li pro sebe sami celé kupé, kde se navíc můžete i zamknout. "Miluji sex v hormadné dopravě," svěřuje se třicetiletý Kryštof. "A je mi jedno, jestli je to autobus, vlak nebo letadlo. Neskutečně mě to rajcuje, zvlášť, když vím, že má partnerka na sobě erotické prádlo a svůdně se přede mnou kroutí."

A jaké nejneuvěřitelnější místo bylo svědkem vaše sexuálního vzplanutí?

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
18. 01. 2014 dinornis sex v kině (reakcí: 0)
25. 04. 2013 manislava místa (reakcí: 0)
10. 04. 2013 RitaTerezka - (reakcí: 0)
09. 04. 2013 TUTANXAMON KDEKOLVEK (reakcí: 0)
04. 04. 2013 Lydia001 Místa (reakcí: 0)
04. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 03. 2017 Horoskop Štír

Zapomněla jsi zaplatit složenku, nebo ses opozdila s platbou? Tak dnes na tebe bude ve schránce čekat nemilé překvape... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist