Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 důvodů, proč se zamilovat do zrzavého muže. Ještě dnes!

5 důvodů, proč se zamilovat do zrzavého muže. Ještě dnes!

5 důvodů, proč se zamilovat do zrzavého muže. Ještě dnes!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 14. 10. 2016

Nebudeme si nic nalhávat. Zrzkové nepatří zrovna mezi ty nejžádanější chlapíky, tedy kromě jeho výsosti prince Harryho. Ale upřímně, nechápeme proč. Mají unikátní vlastnosti, které uvítá každá žena! Tohle je jejich seznam!

Tak jasně, charismatický tmavovlasý samec či drsný svalnatý blonďák mají něco do sebe. Ale ať jsou jakkoliv sexy, rusovlasý týpek je strčí do kapsy jedním šmahem. Na jeho genetickou výbavu totiž jen tak někdo nemá. Nevěříš? Tady je pět důkazů!

1. Zrzek je naprostý unikát

Zrzavá barva vlasů je vlastně nejvzácnější na světě. Taky aby ne, vždyť přírodních zrzků je jen jedno procento populace. Na celé planetě! Pokud má dotyčný navíc i světlou pleť, modré oči a píše levou rukou, patří do kategorie statistických anomálií. Vědci dokonce tvrdí, že podle jejich propočtů tenhle „nadčlověk“ za sto let úplně vymizí. Proč si tedy neužít nějaký ten flirtík s přírodním úkazem, který si za chvíli budeme moct tak akorát „vygooglit“? Taková šance se přece neodmítá. Když už jsme u toho, prý to v posteli umí roztočit jako nikdo jiný…

2. Zrzek je nejlepší milenec

Není sex jako sex. Pozvi do postele „rudocha“ a poznáš ten rozdíl! To je názor vědců z německé univerzity v Hamburgu. Na základě jejich studie se prokázalo, že gen, který způsobuje rezavé vlasy (MC1R), má vliv i na tělesnou vnímavost. Přidej k tomu speciální feromony těchto jedinců, co mají účinek nejsilnějších afrodiziak a poctivou dávku vášnivosti. Co vychází? Že tady prostě nemůžeš šlápnout vedle. Země se zachvěje takovým stylem, že i nejsilnější hurikán je proti tomu amatér!

3. Zrzek nikdy nešediví

Ach, ty depky mužů s první stříbrnou nadílkou a neustálé pozorování, jestli se to náhodou nešíří. Tenhle panáček ale něco takového nezná a nikdy nepozná. Jeho pigment časem slábne, takže kštice bledne přes blond až do bílé barvy. Šedivění jako definitivní loučení s mládím tady fakt nehrozí. Ani si vlastně nevšimneš, že stárne. Plus!

4. Zrzek je samovýrobce vitamínu D

Výhoda jak hrom. Bledá pokožka rusovlasých dokáže daleko víc absorbovat sluneční záření, na rozdíl od ostatních lidí. A to i v případě nepříznivého počasí! Co z toho plyne? Že ho jen tak něco neskolí. Vitamín D posiluje imunitu, takže malá šance nákazy mužskou „rýmičkou“. Déčko taky udržuje stabilní krevní tlak, zdravý chrup a slouží jako prevence nádorových onemocnění. Ve zdravém těle, zdravý duch. A ty máš vystaráno, protože budeš mít vedle sebe odolného chlapa, který je v pohodě!

5. Zrzek dělá dobré skutky

Uznávaný fotograf Thomas Knight je profík a mistr v oboru. Má rád originalitu, takže ve svých dílech prezentuje určitý druh modelů. Hádat můžeš dvakrát, o jakých je řeč! Jeho nejnovější žhavý kalendář na příští rok s názvem 2017 Red Hot Exposed je hodně sexy. Výtěžek z prodeje poputuje jako tradičně na charitu. Říkáš si, že zrzaví chlapi nejsou sexy? Mrkni do fotogalerie. Pohodlně se usaď a dýchej zhluboka… Je to potřeba! 

A kdyby ti náhodou bylo líto, že je jich tam tak málo, podívej se ještě na video. Tam je kalendář pro 2016. Taky se mimořádně povedl! 

Co ty na to? Máš tu kliku chodit se zrzkem? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky!

Foto: shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
31. 01. 2017 Ywett zrzek (reakcí: 0)
19. 10. 2016 glady .. (reakcí: 0)
17. 10. 2016 Magmarii mohu potvrdit (reakcí: 0)
14. 10. 2016 nairi zrzci (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

27. 03. 2017 Horoskop Střelec

Uzavíráš svůj životní kruh, došla jsi až k cíli bez ohledu na to, jaké pocity tě právě provází. Nemusíš se bát, čeká ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist