Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Dorotka G. | vydáno 13. 11. 2012

Znáte to, z lásky už dávno nezůstalo nic, růžové brýle, které vám pomáhaly vidět svého ex ve zcela jiném a mnohem lepším světle jsou někde rozbité a zahrabané na dně popelnice a vztah se vám definitivně rozsypal a vám se ulevilo. Jenže….proč nám ex tolik chybí v posteli?

Většina z nás se po skončení vztahu, zvláště bylo-li to z naší strany, oklepe a jde dál. Proč se nám ale nedaří zapomenout na jeho tvář při vyvrcholení? Proč nás nový partner tolik nebaví a stále častěji při milování s ním zalétáme alespoň v myšlenkách k tomu bývalému? Zjistili jsme pro vás, co nás k tomu vede.

1.    Umí skvěle líbat
Možná se budete divit, ale většina žen má po rozchodu velký problém a to přijít na chuť technice líbání nového muže. Nový způsob se vám nelíbí, přijde vám vlezlý, uslintaný, agresivní nebo naopak moc jemný.

Rada pro vás: Ukažte mu jak se to správně dělá. Hrajte si s jeho jazykem, svádějte ho jemnými polibky a nedovolte mu vrazit vám jazyk do pusy jako křovák. Vychovejte si jej, protože pokud se vám tohle nepovede, máte zaděláno na problém. Nikdo nechce být s někým, s nímž je mu odporné líbání.

2.    Umí vám to udělat dokonale pusou
Aby také ne, po tolika hodinách strávených v posteli vás má dokonale zmapovanou. Ví přesně, kam má sáhnout a můžete si bez problémů dopřát rychlovku ve výtahu nebo v autě a oba dva dospějete k orgasmu. Za ty roky, co jste spolu byli, jste ho dokonale naučila, kde je vaše nejcitlivější místečko i to, že vás vzrušuje jemné kroužení jazykem kolem klitorisu a zároveň dráždění bradavek. S novým přítelem se musíte kroutit a všelijak natáčet, aby se alespoň trošku trefil tam, kde se to nemine účinkem.

Rada pro vás: Naučte nového přítele, jak se vám to líbí. Veďte jeho ruku po svém těle přesně tak, jak vás to nejvíce vzrušuje a zanedlouho dosáhnete stejné harmonie jako se svým ex.

3.    Nestydíte se před ním
Sex s ex? Bez problémů. V klidu mu předvedete striptýz, spoutáte ho šátkem a uděláte mu to dokonale pusou, nebo mu zatančíte sexy tanec. Jenže s novým přítelem jste nemotorná a při jakémkoliv pohybu si připadáte jako idiot.

Rada pro vás: Dejte tomu čas. K experimentům, striptýzu i poutání se musíte pomalu propracovat. Dopřejte si čas na poznávání těla toho druhého a pomalu přidávejte další sexuální aktivity, které vás oba budou bavit.

4.    Víte kam sáhnout
Sex s bývalým vás baví i proto, že víte, kam sáhnout a jak ho během chvilky přivést k extázi. Znáte každičký pór jeho těla, víte, že ho vzrušuje dotyk na bradavkách i jemné sání ucha. Jenže na nového partnera tohle nefunguje a co víc, vypadá to, že je mu to celkem protivné.

Rada pro vás: Mluvte spolu bez zábran. Zeptejte se svého nového přítele, jakmile k tomu bude vhodná chvíle, co se mu líbí, co ho vzrušuje a na oplátku mu prozraďte vaše erotogenní zóny.  Zkoumejte jeho tělo a podle odezvy opakujte, co je mu příjemné a vynechejte to, co mu milé není.

5.    Jste sehraní
Ať si kdo chce, co chce říká, váš sex s expartnerem by mohl natáčet kdejaký porno kanál, tak dokonale jste byli sehraní. Možná by podle vás mohli sepsat i novou kámasútru, poloha střídá polohu, vzrušení je patrné v každičkém vašem pohybu a vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat. Jenže s novým partnerem je všechno  trapně rozklepané a nesmělé.

Rada pro vás: Trénink, trénink a trénink. Jen milováním a zase milováním dojdete ke stejné sehranosti. Nebojte se, přijde to brzy. Jen dejte novému muži ve svém životě šanci.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
19. 11. 2012 Sunny :) (reakcí: 0)
14. 11. 2012 violet :-( (reakcí: 1)
14. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
13. 11. 2012 lidka2 já (reakcí: 0)
13. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
13. 11. 2012 88pacicka88 + (reakcí: 2)
13. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Čeká tě radostný den plný pohody, smíchu a dobrých zpráv. Ať už jsi čekala výsledek zkoušek, kontroly nebo pohovoru, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist