Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

5 důvodů proč je sex s bývalým ten nej!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Dorotka G. | vydáno 13. 11. 2012

Znáte to, z lásky už dávno nezůstalo nic, růžové brýle, které vám pomáhaly vidět svého ex ve zcela jiném a mnohem lepším světle jsou někde rozbité a zahrabané na dně popelnice a vztah se vám definitivně rozsypal a vám se ulevilo. Jenže….proč nám ex tolik chybí v posteli?

Většina z nás se po skončení vztahu, zvláště bylo-li to z naší strany, oklepe a jde dál. Proč se nám ale nedaří zapomenout na jeho tvář při vyvrcholení? Proč nás nový partner tolik nebaví a stále častěji při milování s ním zalétáme alespoň v myšlenkách k tomu bývalému? Zjistili jsme pro vás, co nás k tomu vede.

1.    Umí skvěle líbat
Možná se budete divit, ale většina žen má po rozchodu velký problém a to přijít na chuť technice líbání nového muže. Nový způsob se vám nelíbí, přijde vám vlezlý, uslintaný, agresivní nebo naopak moc jemný.

Rada pro vás: Ukažte mu jak se to správně dělá. Hrajte si s jeho jazykem, svádějte ho jemnými polibky a nedovolte mu vrazit vám jazyk do pusy jako křovák. Vychovejte si jej, protože pokud se vám tohle nepovede, máte zaděláno na problém. Nikdo nechce být s někým, s nímž je mu odporné líbání.

2.    Umí vám to udělat dokonale pusou
Aby také ne, po tolika hodinách strávených v posteli vás má dokonale zmapovanou. Ví přesně, kam má sáhnout a můžete si bez problémů dopřát rychlovku ve výtahu nebo v autě a oba dva dospějete k orgasmu. Za ty roky, co jste spolu byli, jste ho dokonale naučila, kde je vaše nejcitlivější místečko i to, že vás vzrušuje jemné kroužení jazykem kolem klitorisu a zároveň dráždění bradavek. S novým přítelem se musíte kroutit a všelijak natáčet, aby se alespoň trošku trefil tam, kde se to nemine účinkem.

Rada pro vás: Naučte nového přítele, jak se vám to líbí. Veďte jeho ruku po svém těle přesně tak, jak vás to nejvíce vzrušuje a zanedlouho dosáhnete stejné harmonie jako se svým ex.

3.    Nestydíte se před ním
Sex s ex? Bez problémů. V klidu mu předvedete striptýz, spoutáte ho šátkem a uděláte mu to dokonale pusou, nebo mu zatančíte sexy tanec. Jenže s novým přítelem jste nemotorná a při jakémkoliv pohybu si připadáte jako idiot.

Rada pro vás: Dejte tomu čas. K experimentům, striptýzu i poutání se musíte pomalu propracovat. Dopřejte si čas na poznávání těla toho druhého a pomalu přidávejte další sexuální aktivity, které vás oba budou bavit.

4.    Víte kam sáhnout
Sex s bývalým vás baví i proto, že víte, kam sáhnout a jak ho během chvilky přivést k extázi. Znáte každičký pór jeho těla, víte, že ho vzrušuje dotyk na bradavkách i jemné sání ucha. Jenže na nového partnera tohle nefunguje a co víc, vypadá to, že je mu to celkem protivné.

Rada pro vás: Mluvte spolu bez zábran. Zeptejte se svého nového přítele, jakmile k tomu bude vhodná chvíle, co se mu líbí, co ho vzrušuje a na oplátku mu prozraďte vaše erotogenní zóny.  Zkoumejte jeho tělo a podle odezvy opakujte, co je mu příjemné a vynechejte to, co mu milé není.

5.    Jste sehraní
Ať si kdo chce, co chce říká, váš sex s expartnerem by mohl natáčet kdejaký porno kanál, tak dokonale jste byli sehraní. Možná by podle vás mohli sepsat i novou kámasútru, poloha střídá polohu, vzrušení je patrné v každičkém vašem pohybu a vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat. Jenže s novým partnerem je všechno  trapně rozklepané a nesmělé.

Rada pro vás: Trénink, trénink a trénink. Jen milováním a zase milováním dojdete ke stejné sehranosti. Nebojte se, přijde to brzy. Jen dejte novému muži ve svém životě šanci.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
19. 11. 2012 Sunny :) (reakcí: 0)
14. 11. 2012 violet :-( (reakcí: 1)
14. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
13. 11. 2012 lidka2 já (reakcí: 0)
13. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
13. 11. 2012 88pacicka88 + (reakcí: 2)
13. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

26. 02. 2017 Horoskop Rak

Odbýváš se nezdravou stravou, obědy řešíš fastfoody a večer nevíš, co bys snědla. Je jasné, že to začínáš pociťovat n... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist