Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 důvodů proč být milenkou

5 důvodů proč být milenkou

5 důvodů proč být milenkou

Magazín: Sex a vztahy | autor: Isabela | vydáno 15. 05. 2013

Milenka - slovo, které všechny ženy vyplivnou znechuceně z úst a všichni muži při něm zbystří svou jinak roztěkanou pozornost. Ženy je nenávidí, muži je milují. A co samotné milenky? Jsou zoufalé, šťastné, veselé i smutné, osamělé, nápadité....Stala jste se milenkou? Máme pro vás 5 důvodů, proč jí být.

Ano, my víme, milenka je v našich končinách sprosté slovo, které se nesmí skoro nahlas vyslovit. Jenže, milenkami jsme zase jen my ženy. Mnohdy nešťastné, jindy osamělé, leckdy zhrzené. Důvodů, proč se stát milenkou je mnoho, ale většinou to bývá jen jeden jediný - LÁSKA.

A stát se milenkou je mnohem snazší, než byste si mohli myslet. Své o tom ví i jednatřicetiletá Jana: "S Petrem jsme se seznámili v práci. Díky častým společným služebním cestám jsme měli čas se opravdu dobře poznat. Zjistili jsme, že máme hodně společného a já jsem takového chlapa hledala opravdu celý život. Jedno nevydařené manželství mi rozhodně nevzalo chuť do dalších vztahů. Je jasné, že během dlouhých večerů na služebkách jsme občas popili nějakou tu skleničku a časem jsme skončili v posteli. Věděla jsem hned od začátku, že má Petr manželku a dcerku. Jenže moje mysl se nedala ovládnout. Toužila jsem po něm strašně moc. V těch chvílích, kdy jsme odjížděli na další služebku, jsem byla neskonale šťastná. Návraty do reality byly ale mnohem těžší. Petrovi vztah příliš nefungoval, ale nechtěl odcházet od dcerky. Tak jsem trpělivě čekala a čekám dodnes." Uzavírá Jana. 

Hádáme se, protože se nechci vdávat. Co s tím?

Hádáme se, protože se nechci vdávat. Co s tím?

Je sice jaro – čas lásky, ale u nás doma to připomíná spíše pořádnou Itálii. Hádky, křik, slzy a ...

Stala jste se milenkou a je to silnější než vy? Nezoufejte! I status milenky se dá náležitě užít! Máme pro vás pět důvodů, proč není tak špatné být milenkou.

Nejste jeho služkou

Ať si kdo chce co chce říká, nikdy nemusíte prát jeho špinavé ponožky, ani třídit zaprasené montérky. Nemusíte kmitat kolem plotny a snažit se ho přesvědčit, že vaříte líp, než jeho dokonalá matinka. Nemusíte každou sobotu lítat s vysavačem a naklízet byt, aby se mu hezky v klidu na gauči dobře odpočívalo v čistém. Nemusíte se stát pečlivou pekařkou, která vykouzlí buchty lepší než babička z pohádky. Vy prostě jen máte být krásná. A to není zas tak špatné ne?

Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.

Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.

Temperamentní milenec, nebo leklá ryba? Odhadnout, jaký sex vás čeká, není vůbec tak těžké, jak s...

Nemusíte snášet jeho nálady

Ano, i muži mají své dny. A v těch dokážou být protivní a nepříjemní. A co vy jako milenka uděláte? Prostě se sbalíte a jdete domů, nebo ho s omluvou na zapomenutou schůzku vypoklonkujete. To jako zákonná manželka nemůžete. 

Dostáváte jen to nejlepší

Chodí k vám na návštěvu s kyticí? Nosí vám pravidelně dárky, šperky, čokoládu? Pak si to náležitě užívejte, protože jako manželka se s květinami můžete rozloučit. Většinou je uvidíte jen na narozeniny a svátek, když teda zrovna nezapomene. 

Co všechno se může stát po svatbě aneb Malý manuál pro nevěsty

Co všechno se může stát po svatbě aneb Malý manuál pro nevěsty

Chystáš se vlézt do chomoutu a stát se šťastnou vdanou paní, ale děsí tě všechny ty zprávy, které...

Užíváte si skvělého sexu

Pokud má muž milenku, pak se samozřejmě předvádí. Jeho ego mu velí dopřát jí tu největší rozkoš. A tak si můžete užívat nekonečné hodiny milování, ve kterých nezapomene ani na jednu z vašich erotogenních zón. Jako manželka byste si musela vystačit s rychlovkou jednou za tři dny, v tom lepším případě.

Užíváte si jeho plné pozornosti

Každý muž bere svou milenku jako neuvěřitelně sexy ženu. Ženu, se kterou se velmi rád pochlubí svým kamarádům i kolegům, ženu, na kterou se s oblibou dívá a vzrušuje ho pouhá myšlenka na divoký sex s ní. Píše vám zamilované a roztoužené smsky, bombarduje vás lascivními emaily a nedočkavými telefonáty. Jako manželka na tohle všechno můžete rovnou zapomenout. 

A co vy? Už jste se někdy dostala do pozice milenky? Jak to dopadlo? 

 Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
17. 09. 2013 Sylfida .. (reakcí: 0)
04. 07. 2013 Domca19871 Milenka (reakcí: 0)
04. 06. 2013 Jana milenka? ano:) (reakcí: 0)
15. 05. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
15. 05. 2013 Pan B. Pohled Muže (reakcí: 1)
15. 05. 2013 Bobina1 - (reakcí: 3)
15. 05. 2013 ludmila milenka (reakcí: 2)
15. 05. 2013 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes máš nejlepší čas urovnat všechny spory především s mužskou částí tvé rodiny. V klidu si promluvte a respektuj ná... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist