Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 4 věci, které vám žádný muž neodpustí

4 věci, které vám žádný muž neodpustí

4 věci, které vám žádný muž neodpustí

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 10. 2014

Láska je mocná čarodějka! Tak výjimečná a krásná! Ale zabíjí ji naprosto obyčejné věci! Dejte si pozor na tyhle záležitosti, které muži na partnerství a společném soužití nenávidí!

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, říká se. A ve vztazích to platí víc než kde jinde! Důkazem mohou být i tyhle čtyři věci, které dělají ženy, až když muže mají tak říkajíc „jistého“. Z čeho jde pánům hlava kolem? V čem ženy příliš „tlačí na pilu“? 

1. Snaha o přeměnu 

„Tuhle košili si neber. Kde máš tu černou, co jsem ti koupila minulý týden? No snad nechceš jít v tomhle? Jo a ten fotbal si odpusť!“ Že vám to možná něco připomíná? Ať už jde o výběr garderoby či zájmy mužského pokolení, věřte, že je to dost citlivé téma. Pánové jsou na obojí pěkně hákliví! 

A když (pro pána Boha) ještě vyhodíte do popelnice jeho oblíbenou mikinu, která má sice svá nejlepší léta za sebou, ale patří k jeho milovanému oblečení, může být rázem oheň na střeše! 

Dobrá rada nad zlato? Zkuste místo ostře mířené kritiky raději dobře míněnou radu. „Miláčku, nechceš si obléct ten nový svetr? Vypadáš v něm docela sexy.“ Kdo by takovému požadavku odolal?

Jak to vidí muž? „Kolikrát je to tak, že o radu stojíme tehdy, když o ni požádáme. Všechny ostatní případy plýtvají časem,“ usmívá se Robert. 

2. Tlačenka do chomoutu 

Svatba? Nejlépe hned? Tohle je velmi častá chyba, kvůli které se otřásá v základech nejedno soužití. Tlačit někoho do něčeho, na co ještě není připravený, a ještě používat donucovací prostředky („omylem“ neuklizené svatební časopisy a podobně), je krátkozraké.

V mužích to vyvolává pocit, že se jim pomalu a jistě utahuje oprátka okolo krku. Zkrátka a dobře, až dozraje čas, on bude ten, kdo před vámi poklekne s prstýnkem - a vy se dočkáte překvapení. 

Čekáte-li na něco takového několik let, je to trochu jiná situace. To už si o situaci promluvte vážněji, ale opravdu jen v krajním případě žádejte o ruku vy jeho. Mužům se toto gesto žen příliš nezamlouvá. 

Jak to vidí muž? „Ano, muži jsou svéprávní. Vědí, co se jim chce a kdy se jim to chce. Nepotřebují ženy v roli matek, které jim pořád něco připomínají,“ zlobí se Pepa.

Spotřební lhůta kosmetiky. Proč je důležité ji sledovat?

Spotřební lhůta kosmetiky. Proč je důležité ji sledovat?

Hlídáš si datum, do kterého spotřebovat nakoupené potraviny? Správně! A děláš to i v případě kosm...

 

3. Zanedbávání zevnějšku 

No jistě, už jste spolu nějakou dobu, takže není nutné před každou večeří s vaším milovaným trávit hodiny u kadeřníka a na manikúře, že? Svým způsobem je to pravda. Ale každá mince má dvě strany. 

Nikdo neříká, že musíte investovat hříšné peníze do svého vzhledu, ale jsou jisté činnosti, kterých by se žena neměla vzdávat ani po letech manželství. 

Co třeba oholené nohy, vytrhané obočí, pěstěné nehty a upravené vlasy? To je základ, který vylepšuje celkový zevnějšek a hlavně dojem u druhého. A teď ruku na srdce, kolikadenní „strniště“ máte na svých tlapkách právě teď? Stalo by se vám něco takového na úplném začátku vztahu? Tak proč se to děje teď? 

Jak to vidí muž? „Nejdřív princezna, pak ušmudlaná Popelka. To je to nejhorší zjištění, které vám po měsících známosti dá pořádnou facku,“ myslí si Kamil. 

4. Marnivost

Jednou z výhod společného bydlení je i dělení se o různé výdaje, jako nájem, potraviny a podobně. Je to příjemné, když člověk nemusí „táhnout“ všechno sám a občas si i něco koupit. Zbylo vám tenhle měsíc pár drobných? A už víte, co s nimi? Že nákupy to jistí? Tak pozor.

Ne každý muž snese marnotratné utrácení své polovičky, když ví, že botník je zavalen desítkami kousků podobného vzhledu a ten stejný kašmírový svetr už ve skříni visí. Je to věc principu. 

Jak to vidí muž? „Vždycky jsem nesnášel, když žena spoléhala na to, že ji založím,“ krčí rameny Luboš, kterému kolikrát nezbylo ani na to pivo… 

Víte ještě o něčem, co by ženy ve vztahu za žádnou cenu neměly dělat? Napište nám to pod článek! 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
20. 10. 2014 Jana Jana (reakcí: 0)
20. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)
19. 10. 2014 mckartny jo (reakcí: 0)
18. 10. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 10. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
18. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

26. 03. 2017 Horoskop Rak

Pokušení podvést partnera dnes bude velmi silné, ale nedělej to, pokud o toho svého nechceš přijít. Nevěra by se velm... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist