Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 4 důvody, proč se hodně chytrým chlapům vyhýbat. S nimi je vztah peklo!

4 důvody, proč se hodně chytrým chlapům vyhýbat. S nimi je vztah peklo!

4 důvody, proč se hodně chytrým chlapům vyhýbat. S nimi je vztah peklo!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 05. 09. 2016

Jsi dlouho single, pomalu sonduješ terén a poohlížíš se po vhodném adeptovi na přítele? Usnadníme ti pátrání a rovnou ti doporučíme, v jakých kruzích bys ho určitě hledat neměla. Zapomeň na týpka, který je nadmíru inteligentní. Ten tě připraví o všechny nervy!

Chytrost je dnes hodně důležité kritérium při výběru partnera. Vždyť tahle žádaná vlastnost se objevuje snad ve všech inzerátech seznamek! Je jasné, že žádná žena nechce mít vedle sebe troubu s „IQ tykve“, ale na stranu druhou – ani nadprůměrně chytrý chlápek, co má inteligenční kvocient mezi 110 – 129, není žádné terno. Vědci totiž odhalili jeho neřesti a fakt není o co stát. Tohle navždy mění pravidla lovu!

1. Nepořádek je jeho druhé jméno

Nikdo nepotřebuje sterilní prostředí a chytat drobky z rohlíku ještě v letu. Jenže „bordel jak v tanku“ je snad ještě horší, než přehnaná touha po čistotě! Bohužel se právě v tomhle chytrolín dost vyžívá, a dokud jeho hnízdo nebudí dojem právě vybouchnuté atomové bomby, je totálně nesvůj. Alespoň tak to hlásí univerzita z Minnesoty.

„Neuklizené prostředí inspiruje a znamená osvobození se od tradic. To může produkovat nové, čerstvé myšlenky,“ vysvětluje autorka studie a psycholožka Kathleen Vohs. Na mottu, že pořádek je pro blbce, asi fakt něco bude…

2. Ujíždí se na omamných látkách

Nesnášíš, když musíš někde na party debatovat s někým, kdo je „pod vlivem“? Přesně tohle bys měla s chytrákem na denním pořádku. Tenhle maník má možná pět diplomů z vysoké, ale taky pěkně nasává. Experti jsou si jistí, že lidé, kteří vynikají chytrostí, mají zatraceně blízko k drogám a holdují alkoholu!

Jejich názor potvrzuje hned několik nezávislých studií, z nichž ta poslední zveřejněná v magazínu Psychology Today dokonce tvrdí, že u inteligentních dětí je vysoká pravděpodobnost, že se v dospělosti stanou uživateli marihuany. No teda. Čuně a ještě ani není při smyslech? Může být snad ještě hůř? No ani nemluv…

3. Milovník s velkým polem působení

Novodobý Casanova? Génius se v posteli prý nedá unavit. Když jeho partnerka neukojí jeho vášně, nasadí brýle a vydá se hledat další milenku, která s ním ráda provede milostné pokusy. Tým vědců z Velké Británie to zjistil díky výzkumu, který se uskutečnil přímo u zdroje, tedy na nejlepších univerzitách jako je Cambridge, Harvard a Oxford.

Z analýzy výsledků vyplynulo, že čím je student chytřejší, tím více utrácí za různé sexuální hračky a erotické „zlepšováky“. Taky se často účastní orgií a nepohrdne ani skupinovým sexem. Věrnost? Ta se tady nenosí!

4. Má úplně otočený režim

Jedním z dalších znaků přechytralého „rozumbrady“ je i ten, že to rozhodně není ranní ptáče. Spíš noční pták! Proto ho taky dřív než v poledne z pelechu nedostaneš. Ostatně, výsledky studie publikované v deníku Personality and Individual Differences hovoří jasně.

„Z průzkumu národopisu tradičních společností vyplývá, že noční aktivity byly původně pro lidstvo neobvyklé, ale dnes se nabízí hypotéza, že inteligentnější jedinci jsou spíše nočními tvory. Analýza tento předpoklad potvrzuje,“ uvádí jeden z autorů v tiskové zprávě.

Všeho moc škodí, IQ zvlášť

Tak jak si stojíme? Génius má v rohu pokoje postavené ponožky nošené minulý měsíc, je to násoska, nevěrník a ještě chodí spát, když normální lidé odcházejí do práce. Pane jo, tak proč na chytrosti ženy tak bazírují? Poslední důkaz, že žít s malým „Einsteinem“ fakt není sranda? Čeká tě ve videu. 

Tahle ukázka ze seriálu Teorie velkého třesku mluví za vše! Taky máš pocit, že hlavní hrdina mluví úplně cizí řečí?

Co si o tom myslíš? Je nadprůměrně inteligentní muž vhodný jako partner? Měla jsi někdy někoho takového? Poděl se s námi o své zážitky a zkušenosti v diskuzi, budeme se těšit na příspěvky! Každopádně je jisté, že geniální lidi potřebujeme, jinak by světlo světa nespatřily tyhle úžasné vynálezy. Mrkni do galerie.

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
05. 03. 2017 Coze Co kdyz se sama shlednu ve vsech bodech, ale genialni ani nadprumerne inteligenti zdaleka nejsem...? :D (reakcí: 0)
14. 01. 2017 JK Feministické kecy (reakcí: 0)
06. 09. 2016 liddduska bordel (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist