Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 02. 03. 2015

Jen si to přiznejme, nejvíce příležitostí pro nevázaný dráždivý sex máme na pracovišti. A není divu. Někteří z nás tam tráví spoustu času. Když se navíc v naší blízkosti vyskytuje někdo, kdo je nám sympatický, s kým je nám dobře, milostný románek je na spadnutí. Jak si užít sex v kanceláři, aniž by to o vás věděla celá firma, nebo ještě hůř, abyste o práci nepřišli? Dodržujte následující pravidla a můžete si kancelářského sexu užívat do sytosti.

Pravidlo první: Zmapujte si „terén“

Bylo by hodně nerozumné vrhat se na svého kolegu pod dohledem kamer. V lepším případě skončíte na koberečku u nejvyššího, v tom horším můžou vaše milostné hrátky sbírat lajky na facebooku. A za tyhle potíže s krutými následky trocha tělesného potěšení opravdu nestojí. Takže, než se začnete oddávat vášnivému sexu, zjistěte si v jakých místech je to bezpečné a kde nikoliv. Také není na škodu znát zvyky svých spolupracovníků. Být někým v nejlepším přistiženi, je asi to poslední, po čem toužíte, že ano?    

Pravidlo druhé: Nikomu ani muk

Můžete mít na pracovišti sebelepší vztahy a myslet si, že vaše milá kolegyně kamarádka by vás nikdy nezradila, ale vězte, že skutečnost někdy bývá docela jiná. Kvůli lepší pozici ve firmě, snaze zalíbit se šéfovi, či z pouhé závisti, dokážou jít mnozí přes mrtvoly. A víte jistě, že právě ona taková není? Zkrátka, vaše milostné avantýry musí zůstat jen mezi vámi a vaším kolegou milencem. Jedině tak si je budete vychutnávat bez obav z prozrazení. Své o tom ví i čtenářka Monika (29):

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

Pokud vás každé ráno budík tahá nemilosrdně z postele už o půl šesté, sex je to poslední, na co m...

„Zuzka byla hrozně hodná a milá holka. Když jsem nastoupila do práce, ujala se mě a seznámila mě se vším v kanceláři. Postupem času se z nás staly kamarádky a všechno bylo moc fajn. Jenže potom jsem udělala tu chybu. Svěřila jsem se jí, že se scházím s kolegou Michalem. A jak už to tak kamarádky dělají, občas jsem jí vyprávěla, kde a jak jsme si to v práci rozdali. A výsledek? Michal už skončil a já si také hledám práci. Už ten tlak nesnesu. Až nedávno jsem totiž zjistila, že Zuzka si na Michala dělala zálusk a já jí ho vlastně ukradla...“  

Ano, ano. I takto hořký konec mohou vaše pletky na pracovišti mít.

Pravidlo třetí: Firemní e-maily jsou tabu

Tak tohle je snad jasné. Psát si dráždivé, erotikou nabité zprávy firemními e-maily se rovná sebevraždě. To už to rovnou můžete vytroubit do celého světa. Když už to musí být, používejte k nemravnostem výhradně svůj mobil. Ovšem pozor! Nebuďte k němu přilepení celý den. To by se vašemu nadřízenému v žádném případě nelíbilo. Protože, pomineme-li fakt, že takhle toho asi moc neuděláte, tak dva kolegové současně čučící do telefonu budou přímo do očí bijící. A přidáte-li k čučení přihlouplý zamilovaný úsměv, šuškandě neujdete a průšvih je na světě. A to za to přece nestojí.  

Ale jak už bylo řečeno, sex v kanceláři má příchuť zakázaného ovoce, je hříšně neodolatelný, dráždivý, zkrátka úžasný. Tak proč se ho zříkat? To by byla věčná škoda. S jistými pravidly se mu totiž můžete oddávat tak dlouho, dokud vás bude bavit.

A jak jste na tom vy? Máte v práci sexy kolegu? Máte chuť na trochu toho zakázaného sexu? Tak na co čekáte? Mrkněte do naší fotogalerie vlevo a rozdejte si to úplně stejně. 

Foto zdroj: thinkstockphotos.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 03. 2015 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

18. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Muži se dnes kolem tebe budou točit a jedno pozvání na kávu bude stíhat druhé. Neodmítej je hned všechny jen proto, ž... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist