Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 02. 03. 2015

Jen si to přiznejme, nejvíce příležitostí pro nevázaný dráždivý sex máme na pracovišti. A není divu. Někteří z nás tam tráví spoustu času. Když se navíc v naší blízkosti vyskytuje někdo, kdo je nám sympatický, s kým je nám dobře, milostný románek je na spadnutí. Jak si užít sex v kanceláři, aniž by to o vás věděla celá firma, nebo ještě hůř, abyste o práci nepřišli? Dodržujte následující pravidla a můžete si kancelářského sexu užívat do sytosti.

Pravidlo první: Zmapujte si „terén“

Bylo by hodně nerozumné vrhat se na svého kolegu pod dohledem kamer. V lepším případě skončíte na koberečku u nejvyššího, v tom horším můžou vaše milostné hrátky sbírat lajky na facebooku. A za tyhle potíže s krutými následky trocha tělesného potěšení opravdu nestojí. Takže, než se začnete oddávat vášnivému sexu, zjistěte si v jakých místech je to bezpečné a kde nikoliv. Také není na škodu znát zvyky svých spolupracovníků. Být někým v nejlepším přistiženi, je asi to poslední, po čem toužíte, že ano?    

Pravidlo druhé: Nikomu ani muk

Můžete mít na pracovišti sebelepší vztahy a myslet si, že vaše milá kolegyně kamarádka by vás nikdy nezradila, ale vězte, že skutečnost někdy bývá docela jiná. Kvůli lepší pozici ve firmě, snaze zalíbit se šéfovi, či z pouhé závisti, dokážou jít mnozí přes mrtvoly. A víte jistě, že právě ona taková není? Zkrátka, vaše milostné avantýry musí zůstat jen mezi vámi a vaším kolegou milencem. Jedině tak si je budete vychutnávat bez obav z prozrazení. Své o tom ví i čtenářka Monika (29):

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

Pokud vás každé ráno budík tahá nemilosrdně z postele už o půl šesté, sex je to poslední, na co m...

„Zuzka byla hrozně hodná a milá holka. Když jsem nastoupila do práce, ujala se mě a seznámila mě se vším v kanceláři. Postupem času se z nás staly kamarádky a všechno bylo moc fajn. Jenže potom jsem udělala tu chybu. Svěřila jsem se jí, že se scházím s kolegou Michalem. A jak už to tak kamarádky dělají, občas jsem jí vyprávěla, kde a jak jsme si to v práci rozdali. A výsledek? Michal už skončil a já si také hledám práci. Už ten tlak nesnesu. Až nedávno jsem totiž zjistila, že Zuzka si na Michala dělala zálusk a já jí ho vlastně ukradla...“  

Ano, ano. I takto hořký konec mohou vaše pletky na pracovišti mít.

Pravidlo třetí: Firemní e-maily jsou tabu

Tak tohle je snad jasné. Psát si dráždivé, erotikou nabité zprávy firemními e-maily se rovná sebevraždě. To už to rovnou můžete vytroubit do celého světa. Když už to musí být, používejte k nemravnostem výhradně svůj mobil. Ovšem pozor! Nebuďte k němu přilepení celý den. To by se vašemu nadřízenému v žádném případě nelíbilo. Protože, pomineme-li fakt, že takhle toho asi moc neuděláte, tak dva kolegové současně čučící do telefonu budou přímo do očí bijící. A přidáte-li k čučení přihlouplý zamilovaný úsměv, šuškandě neujdete a průšvih je na světě. A to za to přece nestojí.  

Ale jak už bylo řečeno, sex v kanceláři má příchuť zakázaného ovoce, je hříšně neodolatelný, dráždivý, zkrátka úžasný. Tak proč se ho zříkat? To by byla věčná škoda. S jistými pravidly se mu totiž můžete oddávat tak dlouho, dokud vás bude bavit.

A jak jste na tom vy? Máte v práci sexy kolegu? Máte chuť na trochu toho zakázaného sexu? Tak na co čekáte? Mrkněte do naší fotogalerie vlevo a rozdejte si to úplně stejně. 

Foto zdroj: thinkstockphotos.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 03. 2015 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 02. 2017 Horoskop Panna

Dlouhodobá únava, která tě pronásleduje, může být spojena se stresem, ale také s nějakým zdravotním problémem. Určitě... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist