Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 10 znaků, jak poznáš, že žiješ se sobcem

10 znaků, jak poznáš, že žiješ se sobcem

10 znaků, jak poznáš, že žiješ se sobcem

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Martišková | vydáno 12. 06. 2015

Miluješ ho, vyvařuješ mu, podřizuješ se mu v plánech na víkend, vždycky přispěcháš s chápavou náručí, když má problémy, ale opačně to tak trošku nefunguje? Možná ten tvůj patří mezi ukázkové sobce. Tady máš 10 znaků, podle nichž to zaručeně poznáš!

1. Vyžaduje teplé večeře každý den

A je mu jedno, že jsi přišla z práce v sedm urvaná jak vagon a jedinou myšlenku, co máš, je na to si lehnout do vany plné horké vody s voňavou pěnou a relaxovat. Namísto toho se mu vyvařuješ s guláškem, protože párek k večeři je pro něj nemyslitelný. 

2. Srovnává tě se svou matkou

Ohradíš se, že pro jednou mu stačí obložený talíř a zeleninový salát a hned si vyslechneš super hlášku, že jeho maminka by ho takhle trpět hlady nenechala a už vůbec by ho po náročném pracovním dni necpala nezdravou uzeninou. V horším případě neuznává, že bys snad byla schopná se mu dobře postarat o jeho prádlo a raději ho vozí k matce. Pokud tohle dělá, až vyrazí s prádlem k matince příště, zabal mu rovnou všechno. 

3. Nesnáší tvou matku

Ta si mu totiž dovolí klidně říct, ať hejbne zadkem a přivrtá ti poličku, co už půlk roku leží v koutě. Okamžitě po jejím odchodu ti udělá scénu, co si to dovoluje, že on tvrdě maká a neválí se doma u televize jako někdo. 

4. Nepodporuje tvou kariéru

Blbý den v práci? Naštvala tě kolegyně, pohádala ses se šéfem, udělalas kolosální chybu, za kterou tě můžou vyhodit? No a? Podle něj zbytečně zveličuješ. Povýšili tě, přidali ti peníze a vůbec se ti skvěle v práci daří? Jediné, co se dozvíš je, že by ho moc zajímalo, s kým ses musela vyspat, abys to místo dostala.  

5. Všechno je tvoje vina

Většinou i to, že krávy nedojí a slepice špatně nesou. Je úplně jedno, co mu přelítne přes nos, ale vždycky za to můžeš ty. A nedej bože, aby ses snad ohradila, že za něco může také on. To se rovnou připrav na řev jako v zoologický.

6. Nemá rád své kamarády

Přesněji řečeno své kamarády mužského pohlaví. Bere je totiž jako konkurenci a tak se s nimi sice sejde v hospodě, ale vzápětí je doma pomluví. A co teprve, když se posadí k facebooku a pustí se do komentování jejich statusů. 

7. Flirtuje s jinými

Je mu úplně jedno, že stojíš vedle něj, klidně se okatě ohlídne za dlohonohou blondýnou v minisukni a uznale za ní hvízdne. Na party klidně flirtuje s jinými a když se ohradíš, oznámí ti suše, že on za to přeci nemůže, když na něj tak strašně letí. Pokud ti tohle dělá, pryč od něj, kromě toho, že je sobec, je to taky navíc nezralý pitomec, který si tě neváží.

8. Zakazuje ti to, co sám dělá

Chodí pravidelně na pivo s kámoši, třikát v týdnu hraje fotbal, dvakrát tenis, pak jde fandit oblíbenému hokejovému týmu, ale ty se nesmíš hnout z domu? Jakmile vyrazíš s kámoškami do fitka nebo na brusle, už je oheň na střeše. A co teprve, když chceš jít s ním na pivo. Okamžitě tě čeká přednáška, že jsi dáma a k té se pití piva rozhodně nehodí. Ano, odpověď je tady jasná - vyměnit. Hned!

9. Musíš být sexy za všech okolností

Co na tom, že máš chřipku, skoro čtyřicítky horečky a co dvě hodiny je tvůj nejlepší kámoš záchodová mísa, kam potupně vrháš obědy i večeře za poslední dny? Podle něj si dost fit na to, abys mu udělala večeři a vyžehlila mu košili. A ať tě ani nenapadne, že by ses snad válela v obýváku na gauči v teplákách. Ideální oblečení je minisukně a přiléhavý top se svůdným výstřihem. Co kdyby přišel na nečekanou návštěvu jeho kámoš? 

10. Myslí si, že bez něj jsi ztracená

Myslí si, že je nejchytřejší a nejdůležitější osoba ve tvém životě. Je přesvědčený, že bez jeho rad bys nedokázala ani vybalit dobře nákup. Na všechno má přesnou odpověď, všude byl, všechno viděl a ke všemu má co říct. V podstatě je tak úžasný a dokonalý, že má život s někým tak přízemním jako jsi ty neskutečně těžký. Jasně, okamžitě pryč od něj!

Proč? Protože pak budou vypadat tvé Vánoce třeba takhle:

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
16. 06. 2015 Stendy - (reakcí: 0)
15. 06. 2015 maryz .... (reakcí: 0)
13. 06. 2015 monia1 ... (reakcí: 0)
13. 06. 2015 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist