Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 10 věcí, které single holky dělají, ale nikdy by to nepřiznaly

10 věcí, které single holky dělají, ale nikdy by to nepřiznaly

10 věcí, které single holky dělají, ale nikdy by to nepřiznaly

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Martišková | vydáno 04. 03. 2016

Jsi už dlouho sama a lezou ti na nervy věčné dotazy příbuzenstva, kdy už se konečně usadíš a budeš mít děti? Nedokázala ses porovnat s tím, že tě bez tvého souhlasu klidně zaškatulkovali do kategorie single? Ano, my víme, být single není zrovna procházka růžovým sadem. Ale bez mučení si pojďme přiznat, že single holka se rozhodně automaticky nerovná hodná holka.

I holky, které zrovna neprožívají žhavý románek, mají své touhy a choutky, ale před svým okolím je velmi umně skrývají. Ovšem my jsme jim přišli na kloub, ale neboj, nepráskneme tě. :-) Takže, jaké věci single holky dělají a nechtějí je přiznat?

1. Mají hříšné myšlenky o příteli své nej kámošky

Přijde ti, že je to nesmysl? Že to bys své nejlepší kámošce přeci nikdy neudělala, abys jí přebrala kluka? Zapomeň. Zoufalé holky dělají zoufalé věci. A single holkám prostě chybí sex. Opravdu se ti nikdy nestalo, že by sis nepředstavovala žhavý sex s tím sexy kusanem, co ho sbalila tvá kámoška?  

S Lenkou jsme nerozlučná dvojka. Když jsem se rozešla se svým přítelem, byla mi oporou. Trávily jsme spolu spoustu času, což znamenalo trávit spoustu času i s jejím přítelem. Dan je neuvěřitelně sexy chlap a mě ani nenapadlo na něj myslet, jako na objekt svého zájmu. Ale když jsem se párkrát probudila z erotického snu, kde hrál hlavní roli právě on, začala jsem na něj koukat jinak.“ Potvrzuje Klára (30 let)

2. Kašlou občas na své vlasy

Někdy je to osvobozující nemuset pořád vypadat jako ze škatulky. Pokud jsi někdy byla single, nebo právě jsi, docela jistě si užíváš tu pohodu, kdy se ráno nemusíš líčit ani si upravovat vlasy. Prostě si je ležérně stáhneš do culíku a ani drobné odrosty ti nevadí. Tedy přesně do té doby, než se rozhodneš vyrazit na lov. :-)

3. Ulítávají se na svatebních šatech a svatebních magazínech

To, že jsi single, neznamená, že už budeš napořád. Takže i single holky si rády prolistují časopis se svatebními šaty nebo na internetu loví místo, kde by se chtěly vdávat. 

Byla jsem dlouho sama. Myslím, že víc jak tři roky, už jsem ani nedoufala, že někoho potkám,“ svěřuje se sedmadvacetiletá Karolína. „Ale kdykoliv jsem šla kolem magazínu se svatební tématikou, neodolala jsem a koupila ho. Byla jsem jako posedlá. Kdybych na to měla „koule“ možná bych dopadla jako Rachel s Monicou v Přátelích.“ Směje se. 

4. Ulítávají se na romantických písničkách a filmech

Když je člověk zamilovaný, tak ho zamilované filmy až tak neberou. Ovšem když jsi sama, to je jiné kafe. Na romantických komediích se přímo ulítáváš. Přeci není možné, aby na tebe někde nečekal ten pravý, a proč bys ho nemohla potkat třeba přes internet jako Meg Ryan? 

5. Užívají si svou postel

Zní to možná divně, ale když ti dá kopačky přítel, zůstane po něm nejen prázdnota ve tvém srdci, ale hlavně v posteli. Dosud malá postel, co vám dvěma sotva stačila, se najednou změní na obrovský prostor, kde máš občas pocit, že se ztratíš. Nezoufej a užívej si to! Konečně se můžeš rozvalovat a nic a nikdo ti nepřekáží. 

6. Nakupují bez výčitek svědomí

Člověk si musí umět dělat radost – to je heslo svobodných holek. A své nájezdy na butiky a obchody s módními doplňky ještě omlouvají tím, že přeci musí vypadat, když chtějí sbalit nějakého super chlapa. A proč ne, když jsi single, proč by sis nemohla dopřát? Nemusíš škudlit peníze na dárek k jeho narozeninám, tak si prostě koupíš nový trenčkot a proč ne rovnou celý nový šatník? :-) 

Miluju nakupování, ale můj poslední přítel pro mou zálibu neměl pochopení,“ svěřuje se třicetiletá Alena. „Když jsme se rozešli, první co jsem udělala, byl výlet do nákupního centra. Utratila jsem nehorázně moc peněz a pak jsem si náležitě užívala, že mi nikdo nenadává.“

7. Mnohem více lenoší

Jestli je něco výhoda single, pak je to hromada volného času, který normálně trávíš se svým přítelem nebo péčí o něj. Ale bez něj máš najednou tolik volného času, že nevíš kolikrát co s ním. A ten se dá skvěle využít, třeba k lenošení. Užij si den sama pro sebe, dopřej si horkou vanu s časopisem nebo oblíbenou knížkou, zajdi do salonu, nebo se prostě celý den válej u televize. Nikdo ti neřekne ani slovo. 

8. Pomlouvají své kámošky 

Asi bychom nebyly ženy, kdybychom si někdy rády nezadrbaly. A není nad to, když má problémy jinak šťastně zadaná kámoška ve vztahu. To si pak single holky umí užít. 

S Janou jsme byly přítelkyně snad už od plenek.“ Vzpomíná Tereza (28 let). „Podporovaly jsme se při studiích, držely jsme spolu proti ostatním holkám, prožívaly jsme spolu první lásky i rozchody. Když Janu opustil kvůli jiné přítel, byla jsem to já, kdo s ní trávil celé dny i noci, abych jí dodala ztracené sebevědomí a donutila jsem ji znovu randit. Když jsem pak procházela vztahovou krizí já, předpokládala jsem, že mě podpoří. Ale to jsem se pořádně sekla. Jana z toho totiž měla radost. A co víc, snažila se nás i s Mirkem rozdělit úplně. To se jí naštěstí nepodařilo. My jsme se s Mirkem dali znovu dohromady, ale Janu jsem ze svého života vyškrtla.“

9. Užívají si nezávazný sex

Když nemáš přítele, nemusíš si dělat hlavu s věrností. Líbí se ti kluk za barem nebo sexy DJ na diskotéce? Tak ho jednoduše sbalíš. Jsi nezávislá, sama, tak proč si neužít. Jediný pozor si musíš dát jen na ochranu. Nechceš přeci chytit nějakou pohlavní chorobu. 

10. Hledají lásku přes internet

Kdo by chtěl být pořád sám. Je jasné, že i navenek silná single holka, touží po lásce a tak ji hledá. Nejčastěji na internetových seznamkách. Úspěšnost mají tak pade na pade. Padesáti procentům se podaří najít chlapa a padesáti nikoliv. Ovšem před svými kámoškami nebo rodinou to často single holky zapírají.

Taky jsi single a taky něco pořád zapíráš, nebo se přetvařuješ? Napiš nám do diskuze, co ti jde úplně nejlíp. :-)

Foto: shutterstock.com, pinterest.com 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
07. 03. 2016 glady .... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lirene Čisticí kartáč Duo Care

Lirene Čisticí kartáč Duo Care

Profesionální péče o pleť...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 05. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 05. 2016 Horoskop Ryby

Nesděluj svým kolegům ani známým z práce, jaké nápady bys ráda zrealizovala a navrhla na příští poradě. Mohlo by se t... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Jsi ve stádiu, kdy zvažuješ poslední rozhodnutí, které je potřeba učinit před tím, než uděláš tlustou čáru za minulostí. Pochopila jsi, proč se ti jisté věci v životě ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, závisláci i bláznivé...

Závislákem je vlastně každý z nás, jen ty závislosti se člověk od člověka liší. Já jsem třeba regulérní závislák na č...

Celý článek

Módní policie

TOPlist