Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 10 kroků k bezchybné erotické masáži

10 kroků k bezchybné erotické masáži

10 kroků k bezchybné erotické masáži

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 11. 09. 2013

Erotická masáž nemusí být nuda! Připravte se na chmurné podzimní dny a rozhřejte se v náruči svého partnera! S tímhle návodem ho hravě předěláte na mistra lechtivé masáže!

Psycholožka Amy Richardson z Floridy na svém blogu říká, že erotická masáž potěší každou ženu, a to nejen tu, která má obtíže s dostatečným vzrušením. Naprostý souhlas! Zvlášť teď, když nás čeká sychravé podzimní počasí obvykle spojené se špatnou náladou, se každý pokus o lepší rozpoložení počítá! Chvíle uvolnění spojená s intimitou může udržet vzrušení na vysoké úrovni. Chcete to taky zažít? Dejte partnerovi přečíst, jak se to má dělat, a přetvořte ho na prvotřídního maséra! 

10 kroků ke skvělé erotické masáži

1. Nálada a místo

Přijímající se uvelebí do pohodlné pozice. Amy doporučuje, aby se masáž dělala na místě, kde je teplo a měkko. Atmosféru podpoříte tlumenými světly a tichou hudbou. Vypnutí domovního zvonku, mobilů a počítačů snad netřeba připomínat!

Drogy, alkohol, průšvihy aneb Dětské hvězdy, které nezvládly slávu

Drogy, alkohol, průšvihy aneb Dětské hvězdy, které nezvládly slávu

V dobách své největší slávy je znaly miliony lidí na celém světě. Jejich dětské tvářičky a nespor...

2. Dostatek maziva

Ujistěte se, že po ruce máte dostatek masážního oleje na tělo, díky němuž budou masérovy ruce hladce klouzat po kůži. K zahození nejsou ani masážní svíčky, které vynikají opojnými vůněmi. Giganti jako Lelo, Fun Factory, PicoBong a další a další mají ve svém portfoliu arómata jako citronová tráva, jablko a skořice, vanilka, čokoláda, orchidej afrodiziakální vůně na povzbuzení libida. Jak to funguje? Po zapálení svíčky se provoní celá místnost, speciálně upravený olej v podobě vosku se použije k masáži. Žádné strachy, nepálí to, ale budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jedna svíčka o objemu 200 ml stojí okolo 400-700 korun. Co dál?

Přesvědčte se, že partner ví, jak se má mazadlo používat. Nejprve se nanese na ruce, teprve poté se vtírá do pokožky. Potřebovat budete i lubrikační gel na masáž klína. Proč dvojí přípravky? Olej na tělo může citlivým místům způsobit podráždění. Pokud by vás střídání rušilo, dobrou volbou je lubrikant a masážní gel v jednom. 

3. Udržování komunikace

I když se během erotické masáže zpravidla nemluví, komunikace mezi oběma aktéry je velmi důležitá. Pokud jste v pozici přijímajícího, dávejte masérovi najevo, jestli si vede dobře! Pohled z očí do očí, vzdech i slovní uznání. Všechno ho povzbudí! A pokud dělá něco špatně, naveďte ruku tam, kam chcete vy, stiskněte ji tak, jak si přejete. Tahle návodná gesta mu ukážou správnou cestu lépe než přímý rozhovor.

4. Správné držení těla

Podle Amy by dokonalý milenec měl při masírování pochopit jednu zásadní věc. „Je nutné využívat svoji tělesnou hmotnost, spíš než veškerou sílu dávat do paží při hlubokých a klouzavých tazích,“ upozorňuje. Berte to jako dobrou radu milenci. Nebudou ho brzy bolet ruce. Musí se do toho opřít celým tělem!

5. Kde začít?

Jak by měla masáž vypadat, můžete předvést nejprve vy partnerovi. Lépe pochopí strategii. Kruhovým pohybem na každé straně páteře pohybujte rukama do stran a dolní části zad. Také použijte předloktí, pomalu jím třete jedno hýždě po druhém. Pořád se držte kruhového pohybu a nezapomínejte mazat. Přejděte na dolní část zad. „Masáž v těchto místech je užitečná pro zmírnění stresu,“ říká Amy.

Nevíte jak se rozejít s partnerem? Pořiďte si společný účet na facebooku, udělá to za vás

Nevíte jak se rozejít s partnerem? Pořiďte si společný účet na facebooku, udělá to za vás

Nevěříte, že je to možné? Máte harmonický vztah a jste přesvědčení o tom, že vám se taková banali...

6. Nohy a chodidla

Tohle budete taky milovat! Požádejte partnera, aby vás chytil za kotník a palci vám hnětl patu a chodidla (pořád kruhovým pohybem) a všechny prsty, za které dokonce může i mírně tahat.

7. Krk

Za předpokladu, že nyní jako přijímající masáže ležíte tváří dolů, je na řadě horní část vašeho těla. Ramena a krk si taky zaslouží úlevu!

8. Hlava a obličej

Dvě, tři kapky masážního oleje na konečcích prstů a následné vetření do spánků a ušních lalůčků je slastí!

9. Ňadra

A je to tady. Obecně platí, že u prsou se začíná kruhovými pohyby, které podle citlivosti ňader, jež se mimo jiné mění v závislosti na menstruačním cyklu, mohou přejít v tahy tak zvaných osmiček. Tohle číslo bude mít partner velmi rád!

10. Klín

Připravte si odpovídající lubrikant, který zvlhčuje prostředí vagíny. K dostání jsou i ty s prokrvujícími vlastnostmi - zvyšují citlivost. Začít se ale musí pozvolna! Kde? Vulva je vnější oblast ženské vaginy. Je citlivá na měkké doteky, takže potřebuje i citlivý přístup, pánové! Pohyby by měly být měkké a jemné, dají se zkombinovat se stimulací klitorisu. Anebo vším, co si budete přát. V této fázi stačí jen naznačit a ukázat, nemyslíte?

Samozřejmě, na první a druhý pokus si erotickou masáž nejspíš neužijete na maximum, protože s partnerem nebudete sladění, ale jakmile přijdete na to, jak si společně zahrát do noty, podobné společné večery si jistě zamilujete. Ostatně, co jiného vás zahřeje lépe než sex? No jistě, můžete si před masáží dát něco dobrého k pití. Vražedná kombinace!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
11. 04. 2015 Kamila Masáže (reakcí: 0)
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
29. 05. 2014 Radek Profi erotická masáž (reakcí: 0)
12. 09. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
12. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist