Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Víme, kam s dětmi na letní tábor

Víme, kam s dětmi na letní tábor

Víme, kam s dětmi na letní tábor

Magazín: Rodina a děti | vydáno 28. 03. 2014

Přemýšlíte co s dětmi o letních prázdninách? Chcete, aby byly v kolektivu, ale také se něco naučily a hlavně si zasportovaly? Jak jistě víte, čím dříve si místo zarezervujete, tím lépe. Proto nebudeme zdržovat a ihned vám představíme speciální tábor pod vedením profíků, kam se vaše děti budou určitě těšit.

Na letní prázdniny se děti těší téměř od začátku školního roku, jejich rodiče ale už méně. Naplánovat prázdniny tak, aby celá rodina spolu strávila trochu času a přitom nepřekročila dobu zaměstnanecké dovolené, která je bůhví proč o hodně kratší než školní volno, je vlastně organizační oříšek. Občas sice pohlídají i prarodiče, ale dětem je stejně nejlépe mezi dětmi. My to v redakci také řešíme, a tak jsme se s vámi chtěli podělit o jeden netradiční tábor, který nás zaujal.

Vlastně nás překvapilo, že jsme o něm slyšeli až teď, když už má sedmnáctiletou tradici. Vždy je pořádán na prověřeném místě v hotelu s bohatým zázemím, kde je například tělocvična, wellnes, bazény a samozřejmě i krásná okolní příroda, takže promočené stany nehrozí, a přihlásit se na něj mohou děti od 6 do 17 let (různé turnusy).

Vzhledem k tomu, že tábory jsou především plné her a aktivity, děti jsou rozděleny do výkonnostních skupin podle sportovního zaměření a zkušeností. Táborů se pravidelně účastní i ty děti, které se sportem nemají moc zkušeností, ale rády by se něco naučily, nebo si protáhly tělo. A že toho mají na výběr dost – například aerobic, fitness, gymnastiku, fotbal, orientační běh, cvičení v přírodě i v tělocvičně, funky a hip hop tance… Nezapomíná se ani na relaxační procházky po lese, táboráky, návštěvy kulturních památek, karneval nebo diskotéku.

Tábor organizují a vedou Petra Kadlecová, zkušená trenérka a mistryně světa v různých disciplínách ženského fitness a kulturistiky a Marek Dočekal – osobní trenér, profesionální kaskadér a vítěz v několika kulturistických soutěžích.
Tábory jsou nejen plné aktivit a pohybu, jsou také motivační v tom smyslu, že si děti vytvoří vztah k různým druhům sportu, kterým se po návratu pak mohou věnovat. Budou si více věřit a lépe se zapojí do školních aktivit, hlavně tam, kde se vyžaduje soustředění, energie a týmová spolupráce.

V redakci jsme se shodli na tom, že naše děti většinu školního roku (i přes naši snahu) prosedí 80 procent času u učení nebo počítače, a že by jim pár týdnů v pohybu rozhodně neuškodilo:-)

Možná, že kdyby něco takového bylo i pro dospělé, tak bychom se také přihlásili.
Více informací se dozvíte na www.petrakadlecova.cz  a my pro vás připravujeme soutěž o pobyt na táboře…takže se těšte..

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 06. 2016 luvi tábor (reakcí: 3)
31. 03. 2014 glady ... (reakcí: 0)
29. 03. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
28. 03. 2014 Nikina tábor (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

24. 10. 2016 Horoskop Střelec

Nenech si zkazit náladu škarohlídy, kteří se na svět pořád jen mračí. Ty si užívej dobré nálady a šiř úsměv i kolem s... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist