Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Sportujte, odpočívejte a bavte se i s dětmi!

Sportujte, odpočívejte a bavte se i s dětmi!

Sportujte, odpočívejte a bavte se i s dětmi!

Magazín: Rodina a děti | autor: Redakce | vydáno 18. 10. 2012

Už vás nebaví lítat jako urvaná ze řetězu ve snaze stihnout všechny kroužky svých dětí, kosmetiku, nehty, masáž a nějaký ten pohyb pro sebe? Chcete udělat něco pro své zdraví, krásu i dokonalou postavu a to vše pod jednou střechou se svými ratolestmi? Pak se nechejte pozvat na místo, kde tohle všechno mají.

Jít do tělocvičny nebo na obyčejnou masáž je zvláště pro maminky leckdy pouze sen. Stihnout po práci vše, co je potřeba, obstarat celou rodinu a především zabavit děti nás stojí mnohdy všechnu energii, že na jakýkoliv pohyb nebo třeba jen odpočinek pro sebe nám nezbývá čas. My jsme však pro vás našli místo, kde tohle všechno vyřeší za vás. Studio Fighter's, které najdete v Praze 6 na Strahově, totiž konečně myslí nejen na děti, ale i na jejich maminky. A tak můžete své děti přihlásit do přípravky kickboxu, kde se naučí nejen bránit (což v dnešní době začíná být nutností), ale také disciplíně, přátelství, vzájemné pomoci a v neposlední řadě si posílí svaly celého těla.

Nemáte doma malého sportovce, ale spíše intelektuála neustále ležícího v knihách. Pak můžete využít nabídku kurzu angličtiny. Ten je určen pro děti ve věku 5-7 let a vzhledem k omezenému počtu dětí ve skupině je velmi kontaktní.

A co vy zatímco vaše děti budou sportovat nebo se vzdělávat? No, rozhodně nemusíte nikde poletovat. Stačí se přesunout ve studiu na masáž, kde dokonale uvolníte své celodenním stresem znavené tělo, nebo si můžete nechat udělat profesionální manikúru a to včetně stále tolik oblíbené gelové úpravy nehtů.

Pokud spíše preferujte sportování, pak i vy vyzkoušejte kickbox, který právě zde trénuje kondiční trenér a trenér naší reprezentace kickboxeů,  Nike fitness instruktor a mistr světa v kickboxu Martin Zavoral. Ten vám odborně poradí s celým kondičním plánem v rámci ladykick.
Rádi zkoušíte nové sporty a druhy pohybu? Pak by vás mohl zaujmout aerobic dynamic kickbox, který pojí prvky bojového umění s klasickým aerobikem, při němž si pořádně protáhnete své tělo a posílíte každičký sval v těle. Ale vyzkoušet můžete také atletickou přípravu – Nike dynamic trénink, strečink, gymnastiku, dance aerobik, posilování celého těla,  body workout, strech and tone! Nudit se tu rozhodně nebudete.

Více informací najdete na stránkách studia zde.

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci se Studiem Fighter´s soutěž. Soutěžit o permanentky můžete zde.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
06. 12. 2012 Zofka a něco pro menší děti by nebylo? (reakcí: 0)
29. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 10. 2012 lidka2 bohužel (reakcí: 0)
19. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 2)
18. 10. 2012 pepina . (reakcí: 0)
18. 10. 2012 Grei super (reakcí: 2)
18. 10. 2012 forjames ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist