Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Magazín: Rodina a děti | Komerční prezentace | vydáno 08. 12. 2016

Nejenom si hrát, ale kreativně myslet a ještě se učit. To považuje za hodně důležité modelka Simona Krainová. Objevila skvělou stavebnici PIX-it, která není jen nějakou obyčejnou hračkou, umí mnohem více!

Hraček jsou miliony, ale jen některé mohou dát dětem víc. Hlavně krativně myslet. “Trochu si lámat hlavičky s tím, co a jak udělají. A to děti potom o to víc baví. PIX-it je skvělá zábavná stavebnice a zaujalo mne, že ji vyvíjeli přední odborníci, včetně těch z Mensy. Naši synové si stavebnici hned zamilovali, takže ji ráda doporučím dalším rodičům. Je to mimochodem skvělý dárek pod stromeček,” svěřila se Simona Krainová, po které její synové podědili touhu učit se novým věcem.

Na výběr je i z několika typů produktů. Hra není zaměřena jenom na jednu oblast schopnosti myšlení, ale umí aktivně stimulovat všech 10 oblasti, které u dětí stimulovat lze. Tato vzdělávací stavebnice ze silikonu je absolutním hitem v mateřských školkách.

Zkrátka, za našich generací byla stavebnice Merkur, teď je tu něco daleko lepšího, modernějšího, zábavnějšího. A naši kluci když si s PIX-item hrají, tak je člověk nemůže od toho ani odtrhnout,” usmívá se Krainová.

A co ji prý vyhovuje nejvíc, že se ke stavebnici dá pořídit úložný box, díky kterému jsou všechny díly a součásti v momentě, kdy si s nimi děti nehrají, hezky pohromadě! Všechny stavebnice pouze na www.nezlobime.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
13. 12. 2016 uuuuuu Hezké, (reakcí: 0)
08. 12. 2016 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist