Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Magazín: Rodina a děti | Komerční prezentace | vydáno 08. 12. 2016

Nejenom si hrát, ale kreativně myslet a ještě se učit. To považuje za hodně důležité modelka Simona Krainová. Objevila skvělou stavebnici PIX-it, která není jen nějakou obyčejnou hračkou, umí mnohem více!

Hraček jsou miliony, ale jen některé mohou dát dětem víc. Hlavně krativně myslet. “Trochu si lámat hlavičky s tím, co a jak udělají. A to děti potom o to víc baví. PIX-it je skvělá zábavná stavebnice a zaujalo mne, že ji vyvíjeli přední odborníci, včetně těch z Mensy. Naši synové si stavebnici hned zamilovali, takže ji ráda doporučím dalším rodičům. Je to mimochodem skvělý dárek pod stromeček,” svěřila se Simona Krainová, po které její synové podědili touhu učit se novým věcem.

Na výběr je i z několika typů produktů. Hra není zaměřena jenom na jednu oblast schopnosti myšlení, ale umí aktivně stimulovat všech 10 oblasti, které u dětí stimulovat lze. Tato vzdělávací stavebnice ze silikonu je absolutním hitem v mateřských školkách.

Zkrátka, za našich generací byla stavebnice Merkur, teď je tu něco daleko lepšího, modernějšího, zábavnějšího. A naši kluci když si s PIX-item hrají, tak je člověk nemůže od toho ani odtrhnout,” usmívá se Krainová.

A co ji prý vyhovuje nejvíc, že se ke stavebnici dá pořídit úložný box, díky kterému jsou všechny díly a součásti v momentě, kdy si s nimi děti nehrají, hezky pohromadě! Všechny stavebnice pouze na www.nezlobime.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
13. 12. 2016 uuuuuu Hezké, (reakcí: 0)
08. 12. 2016 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist