Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Simona Krainová učí své děti u hraní i přemýšlet

Magazín: Rodina a děti | Komerční prezentace | vydáno 08. 12. 2016

Nejenom si hrát, ale kreativně myslet a ještě se učit. To považuje za hodně důležité modelka Simona Krainová. Objevila skvělou stavebnici PIX-it, která není jen nějakou obyčejnou hračkou, umí mnohem více!

Hraček jsou miliony, ale jen některé mohou dát dětem víc. Hlavně krativně myslet. “Trochu si lámat hlavičky s tím, co a jak udělají. A to děti potom o to víc baví. PIX-it je skvělá zábavná stavebnice a zaujalo mne, že ji vyvíjeli přední odborníci, včetně těch z Mensy. Naši synové si stavebnici hned zamilovali, takže ji ráda doporučím dalším rodičům. Je to mimochodem skvělý dárek pod stromeček,” svěřila se Simona Krainová, po které její synové podědili touhu učit se novým věcem.

Na výběr je i z několika typů produktů. Hra není zaměřena jenom na jednu oblast schopnosti myšlení, ale umí aktivně stimulovat všech 10 oblasti, které u dětí stimulovat lze. Tato vzdělávací stavebnice ze silikonu je absolutním hitem v mateřských školkách.

Zkrátka, za našich generací byla stavebnice Merkur, teď je tu něco daleko lepšího, modernějšího, zábavnějšího. A naši kluci když si s PIX-item hrají, tak je člověk nemůže od toho ani odtrhnout,” usmívá se Krainová.

A co ji prý vyhovuje nejvíc, že se ke stavebnici dá pořídit úložný box, díky kterému jsou všechny díly a součásti v momentě, kdy si s nimi děti nehrají, hezky pohromadě! Všechny stavebnice pouze na www.nezlobime.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
13. 12. 2016 uuuuuu Hezké, (reakcí: 0)
08. 12. 2016 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

19. 01. 2017 Horoskop Beran

Pokud tě dnes pozve kolega z práce na skleničku, pak rozhodně neodmítej, má pro tebe velmi zajímavé informace, které ... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist