Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Rádio Pohádka. Nevěříte?

Rádio Pohádka. Nevěříte?

Rádio Pohádka. Nevěříte?

Magazín: Rodina a děti | autor: Redakce | vydáno 11. 08. 2009

Po vašich ohlasech na článek o Rádiu Humor jsme se v redakci Feminy rozhodli, že se pro vás pustíme do průzkumu internetového Rádia Pohádka.


Všichni v redakci Femina.cz jsme na internetu pustili Rádio Pohádka, a byli jsme potěšeni. Reklamy lákající děti k nákupu všemožných nesmyslností neuslyšíte. Rádio Pohádka nám připadá naprosto ideální nejen pro maminky s dětmi. Pokud toto rádio pustí dětem, mohou být klidné, protože vysílání Rádia Pohádka je určitě zaujme.

Rádio Pohádka potěší posluchače klasickými i novými pohádkami, které znáte z rádia či televize. Bude na vás bafat Maxipes Fík, skrz nakrátko utržené sluchátko vás navštíví Mach a Šebestová, nebudou chybět ani skřítci z mechu a kapradí – Křemílek a Vochomůrka, množství vylomenin vymyslí Hurvínek v doprovodu Žeryčka Máničky, za účasti taťuldy Spejbla a Bábinky

K poslechu jsou i pohádky neznámé či cizokrajné – britské, keltské, arabské…, a vaše děti zjistí, že britské děti mají docela jiné a přesto podobné princezny, price, draky, jižibaby a pohádková království.

Vysílané pohádky jsou prokládány písničkami pro děti, neboť dle slov Simony Veinlichové z redakce ABradio.cz, tvoří právě děti největší částí posluchačů tohoto rádia.

Rádio Pohádka přenese i dospělé posluchače zpět do říše dětství, a to prostřednictvím příběhů a dobrodružství, jako jsou Bylo nás pět, oblíbené Mayovky, Verneovky, Twainovky. A řekněte sami, kdy se vám naposledy po pracovním stole prohnal na koni Vinetou… nebo jste prožívali skoro na vlastní kůži dobrodružství dvacet tisíc mil pod mořem….

Všechna ABradiem vysílaná rádia naladíte zdarma na internetu, s výběrem kvalit rádií podle vašeho připojení. Výběr kvalit je pouze datová, nikoli poslechová záležitost, takže budete své oblíbené rádio z vašeho počítače pěkně slyšet kdykoli a kdekoli.


Zdroj: www.ABradio.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
17. 06. 2014 Evka Rádio pohádka na megaradio.cz (reakcí: 0)
10. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 10. 2016 Horoskop Panna

Hádka s partnerem je na spadnutí. Pokud jí chceš zabránit, pak zkus spolknout všechna ošklivá slova, která se ti dero... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist