Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Jedinečný dárek pro celou rodinu

Jedinečný dárek pro celou rodinu

Jedinečný dárek pro celou rodinu

Magazín: Rodina a děti | Komerční prezentace | vydáno 24. 11. 2016

Každý rok máte na starost místo Ježíška naplánovat, nakoupit a zabalit dárečky. Jenže přijít na to, co by si kdo přál? A jak vybrat takový dárek, který potěší a radost pod stromečkem nebyla jen předstíraná?

Vážně nestrašíme Ježíškem v létě, mrkněte do kalendáře a zjistíte, že svátky se blíží. Pokud chcete obdarovat nápaditým dárkem, jehož příprava něco zabere, pak máte nejvyšší čas. A co by to mohlo být právě letos? 

Nejdřív si vzpomeňte na Vánoce, které máte za sebou… Všichni znají (a zažili) trapnou chvíli při rozbalování nechtěných dárků, nebo pokoutné vracení dárků hned po novém roce. Podle statistik je takových dárků více než polovina. Ušetřete si proto sami sobě práci se složitým vybíráním. Radost z dárku budou mít jak obdarovaní, tak i vy. 

Koukněte na stránky www.fotoprome.cz a vyberte si z nabídky

Pro všechny babičky a dědečky je největší radost mít svá vnoučata neustále na očích. Proto budou velmi nadšení z jejich krásných fotografií, které budou mít stále na očích.... Nadšení pak budou sdílet, když se budou těmito fotkami chlubit. Váš partner zase bude nadšený ze sexy uměleckých fotografií. Zkuste pro svoje rodiče nafotit fotky se sourozenci. Můžete celé focení pojmout jako znovu focení fotek z dětství – Retro, které má styl a přidanou hodnotu pro obdarované. Nejen, že budou mít rodiče velkou radost, ale zažijete také mnoho legrace.  

Pokud nevíte, co přesně by obdarované potěšilo nebo jak celé fotografování pojmout, rozdávejte vánoční vouchery a výběr stylu nechte na obdarovaném. Prarodiče tak mohou zachytit jedinečné okamžiky se svými vnoučaty, s manželem můžete podniknout partnerské focení a mít navždy uchované krásné momenty mezi vámi, čerstvé maminky by si určitě neměly nechat ujít focení s miminkem a se svým partnerem, sama si můžete nechat vyfotit kreativní portrét.

Můžete se také sejít jako celá rodina a zachytit kouzlo okamžiku. Pokud máte sourozence, zkuste se vyfotit s ním a udělat si vtipné památky na celý život. Těhotné ženy mohou zaznamenat jedinečné okamžiky v očekávání a uchovat si je na celý život. Užijete si nejen focení plné radosti a krásných okamžiků, ale budete mít památku navždy. Chvíle prožité během focení budou nezapomenutelné.                                 

Cenu dárkového voucheru zjistíte na www.fotoprome.cz. Darujte letos emoce, lásku a štěstí. Takové dárečky se nevracejí. Inspiraci najdete v galerii.

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
19. 12. 2016 sindy - (reakcí: 0)
15. 12. 2016 Rita hezké (reakcí: 0)
11. 12. 2016 Lara super (reakcí: 1)
25. 11. 2016 patricia077 :-) (reakcí: 0)
25. 11. 2016 patricia077 :-) (reakcí: 0)
24. 11. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

19. 01. 2017 Horoskop Beran

Pokud tě dnes pozve kolega z práce na skleničku, pak rozhodně neodmítej, má pro tebe velmi zajímavé informace, které ... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist