Femina.cz » Magazín » Móda » Tipy, které nestárnou

Tipy, které 
nestárnou

Tipy, které nestárnou

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 26. 05. 2005

Každá žena má svůj originální styl, který se skládá z detailů, na něž je dobré se zaměřit.

Není nutné, abychom si každý rok kupovaly zbrusu nové oblečení, protože móda se stále opakuje a někdy je zbytečné a únavné být neustále in. Honička za trendy oblečením škodí našemu zdraví i peněžence. Rádi bychom vám tedy představily pár tajných tipů, které nestárnou.

Romantické ženy jsou in v každé historické době a oblečení, které si oblíbí, stejně tak. K takovýmto ženám neodmyslitelně patří květiny. Mohou se nosit na milión způsobů, krásně vypadají ve vlasech, na zápěstí nebo jako potisky na šatech.

Dalším velice pěkným doplňkem pro dámy je šátek, který nám může nahradit pásek nebo si ho můžeme ovinout okolo krku.

Pro ženy, které rády upoutávají pozornost svými neobvyklými doplňky, je tu jeden módní bonbónek. Jistě máte doma alespoň jednu či dvě kravaty. V minulých článcích jsme již psali o možnosti nosit ji místo pásku, ale zde je novinka, která se stále častěji objevuje na módních přehlídkách. Je to kravata obtočená několikrát okolo krku, ke které je připnutá brož.

Ovšem jsou i dny, kdy dáme všem šperkům a přezdobeným doplňkům vale a soustředíme se jen na to nejdůležitější. Takovým nadčasovým oblečením je námořnický styl. I když zrovna žádnou jachtu nevlastníte, může se vám hodit. Charakteristické jsou pro tento styl pruhy a barvy modrá, bílá a červená.

Fanynky sportovní módy si mohou bez váhání pořídit krátkou bundičku či sáčko, které bude moderní dalších několik příštích let. K nim se nejlépe hodí široké kalhoty, sukně či šaty.

Jistě se už v této době chystáte na dovolenou, kterou strávíte například u moře, tam se vám jistě bude hodit velký klobouk alà sedmdesátá léta, který můžete večer doplnit náhrdelníkem z perel. Na pláž si vyjděte ve volné košili svého manžela, kterou lze přepásat velkým šátkem okolo pasu. Stanete se módní ikonou celého letoviska.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
17. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

21. 10. 2016 Horoskop Ryby

Dnes si dej pozor na žárlivost. Od rána budeš jak na trní a budeš mít tendenci partnerovi vyčítat všechny jeho aktivi... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist