Femina.cz » Magazín » Móda » Světaznalá Helena Fejková

Světaznalá 
Helena Fejková

Světaznalá Helena Fejková

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 30. 09. 2005

Helena Fejková není v české módní branži žádným nováčkem, ale světaznalým matadorem, kterému s léty přibývají bohaté zkušenosti a nápady, jimiž obohacuje náš šatník.

O svém umu nás několikrát přesvědčila například na Stylu Brno nebo na jiných přehlídkách, kde představila své nejnovější kolekce dámské a pánské módy pro volný čas nebo společenskou příležitost. Její modely se vyznačují jednoduchou linií a mistrovským řemeslným zpracováním.

Každá žena, která se objeví v návrhářčině Galerii Módy, nacházející se ve stylové Lucerně, bude upřímně nadšena pestrou nabídkou šatů, které jí nejen dobře padnou, ale i perfektně a jednoduše vystihnou její osobnost, a to vše za rozumnou cenu.

Jakoby šaty zde vystavené pocházely z různých koutů světa, každý kus má trochu jiný styl, barvu a střih. A není to pouhý dojem. Helena se nechává inspirovat životem, ke kterému patří i cesty do dalekých zemí jako je Indie nebo Brazílie. Právě dojmy z této země přenesla do svých návrhů tento rok.

To ale není vše. Helenina firma začíná expandovat i do zahraničí. Vše začalo na Prêt-à-Porter v Paříži, kde jako jediní reprezentovali s kolekcí Original Linen Jeans Českou republiku. Úspěch byl veliký a Helena hned poté uzavřela smlouvy s obchody v Paříži a v Římě. Další spolupráce se rýsuje například i s Kalifornií a Belgií. Chystáte-li se na svatební cestu například na ostrov Reunion u jižní Afriky, budete překvapeni kolik žen i zde zná jméno návrhářky Heleny Fejkové.

I zde si můžete koupit nějaký ten klenot a přitom se stihnout pochlubit, že vaši překrásnou a jedinečnou svatbu vám pomáhala zorganizovat právě Helenina firma, která je schopná zajistit svatební šaty, hostinu i květinovou výzdobu.

Modely Heleny Fejkové lze zakoupit v Galerii módy, která se nachází v první patře pasáže Lucerna, mezi Štěpánskou a Vodičkovou na Praze 1. Otevřeno mají každý pracovní den od 10 do 19 hodin, v sobotu pouze do 15.

www.helenafejkova.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

03. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Pokud přemýšlíš nad dalším studiem nebo vzděláváním, nejsi si jistá, jestli všechno zvládneš, máme pro tebe skvělou z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist