Femina.cz » Magazín » Móda » Světaznalá Helena Fejková

Světaznalá 
Helena Fejková

Světaznalá Helena Fejková

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 30. 09. 2005

Helena Fejková není v české módní branži žádným nováčkem, ale světaznalým matadorem, kterému s léty přibývají bohaté zkušenosti a nápady, jimiž obohacuje náš šatník.

O svém umu nás několikrát přesvědčila například na Stylu Brno nebo na jiných přehlídkách, kde představila své nejnovější kolekce dámské a pánské módy pro volný čas nebo společenskou příležitost. Její modely se vyznačují jednoduchou linií a mistrovským řemeslným zpracováním.

Každá žena, která se objeví v návrhářčině Galerii Módy, nacházející se ve stylové Lucerně, bude upřímně nadšena pestrou nabídkou šatů, které jí nejen dobře padnou, ale i perfektně a jednoduše vystihnou její osobnost, a to vše za rozumnou cenu.

Jakoby šaty zde vystavené pocházely z různých koutů světa, každý kus má trochu jiný styl, barvu a střih. A není to pouhý dojem. Helena se nechává inspirovat životem, ke kterému patří i cesty do dalekých zemí jako je Indie nebo Brazílie. Právě dojmy z této země přenesla do svých návrhů tento rok.

To ale není vše. Helenina firma začíná expandovat i do zahraničí. Vše začalo na Prêt-à-Porter v Paříži, kde jako jediní reprezentovali s kolekcí Original Linen Jeans Českou republiku. Úspěch byl veliký a Helena hned poté uzavřela smlouvy s obchody v Paříži a v Římě. Další spolupráce se rýsuje například i s Kalifornií a Belgií. Chystáte-li se na svatební cestu například na ostrov Reunion u jižní Afriky, budete překvapeni kolik žen i zde zná jméno návrhářky Heleny Fejkové.

I zde si můžete koupit nějaký ten klenot a přitom se stihnout pochlubit, že vaši překrásnou a jedinečnou svatbu vám pomáhala zorganizovat právě Helenina firma, která je schopná zajistit svatební šaty, hostinu i květinovou výzdobu.

Modely Heleny Fejkové lze zakoupit v Galerii módy, která se nachází v první patře pasáže Lucerna, mezi Štěpánskou a Vodičkovou na Praze 1. Otevřeno mají každý pracovní den od 10 do 19 hodin, v sobotu pouze do 15.

www.helenafejkova.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

22. 10. 2016 Horoskop Štír

Více tolerance ke tvému okolí by určitě neškodilo. Začínáš být pro ostatní nesnesitelná a svými požadavky je doslova ... Celý horoskop

Karta dne

Deset pohárů
Pokud toužíš po lásce, přátelství nebo bys ráda poznala nové lidi, kteří sdílejí stejné zájmy jako ty, tak věř, že máš skvělou příležitost. Nejen, že se díky skvělým k...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist