Femina.cz » Magazín » Móda » Světaznalá Helena Fejková

Světaznalá 
Helena Fejková

Světaznalá Helena Fejková

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 30. 09. 2005

Helena Fejková není v české módní branži žádným nováčkem, ale světaznalým matadorem, kterému s léty přibývají bohaté zkušenosti a nápady, jimiž obohacuje náš šatník.

O svém umu nás několikrát přesvědčila například na Stylu Brno nebo na jiných přehlídkách, kde představila své nejnovější kolekce dámské a pánské módy pro volný čas nebo společenskou příležitost. Její modely se vyznačují jednoduchou linií a mistrovským řemeslným zpracováním.

Každá žena, která se objeví v návrhářčině Galerii Módy, nacházející se ve stylové Lucerně, bude upřímně nadšena pestrou nabídkou šatů, které jí nejen dobře padnou, ale i perfektně a jednoduše vystihnou její osobnost, a to vše za rozumnou cenu.

Jakoby šaty zde vystavené pocházely z různých koutů světa, každý kus má trochu jiný styl, barvu a střih. A není to pouhý dojem. Helena se nechává inspirovat životem, ke kterému patří i cesty do dalekých zemí jako je Indie nebo Brazílie. Právě dojmy z této země přenesla do svých návrhů tento rok.

To ale není vše. Helenina firma začíná expandovat i do zahraničí. Vše začalo na Prêt-à-Porter v Paříži, kde jako jediní reprezentovali s kolekcí Original Linen Jeans Českou republiku. Úspěch byl veliký a Helena hned poté uzavřela smlouvy s obchody v Paříži a v Římě. Další spolupráce se rýsuje například i s Kalifornií a Belgií. Chystáte-li se na svatební cestu například na ostrov Reunion u jižní Afriky, budete překvapeni kolik žen i zde zná jméno návrhářky Heleny Fejkové.

I zde si můžete koupit nějaký ten klenot a přitom se stihnout pochlubit, že vaši překrásnou a jedinečnou svatbu vám pomáhala zorganizovat právě Helenina firma, která je schopná zajistit svatební šaty, hostinu i květinovou výzdobu.

Modely Heleny Fejkové lze zakoupit v Galerii módy, která se nachází v první patře pasáže Lucerna, mezi Štěpánskou a Vodičkovou na Praze 1. Otevřeno mají každý pracovní den od 10 do 19 hodin, v sobotu pouze do 15.

www.helenafejkova.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist