Femina.cz » Magazín » Móda » Soutěž o podprsenky Like YOU

Soutěž o podprsenky Like YOU

Soutěž o podprsenky Like YOU

Magazín: Móda | vydáno 28. 01. 2013

A je to tady! Pokud jste sledovali naši kauzu nákupu podprsenky pro velká prsa, pak jste jistě zaregistrovali i náš slib, že připravujeme soutěž. My neslibujeme, co nemůžeme splnit, a proto soutěž právě začíná!

Kauza nákupu podprsenky na velká prsa se setkala s mnoha vašimi ohlasy a my v redakci jsme každý váš příběh prožívali, jako vy jste prožívali ten náš (ano psali nám i muži, kteří nechápali, že si jejich obdařené protějšky svých darů neužívaly, ale schovávaly je v neforemných podprsenkách).

Vzhledem k tomu že ze statistik vyplývá (hmm kdo je asi dělal…a jak? ), že 90% žen nosí špatně padnoucí podprsenku – ženy méně obdařené nevyjímaje – rozhodli jsme se pro vás připravit ve spolupráci se stylistkou spodního prádla firmy Triola, která značku Like YOU vyrábí, takové  nákupní desatero. Chtěli jsme vám výběr podprsenky trochu usnadnit, ale stejně dejte na pocit, který budete mít v kabince (a na rady zkušené prodavačky).

DESATERO PRO NÁKUP PODPRSENKY

1. Nepodceňujte správné oblečení podprsenky, usazení prsou do košíčků (uchopte prso a vytáhněte jej směrem nahoru a kostici dolu, tak aby zapadla těsně pod prso, poté doupravte lehkým povytažením v místě přechodu košíků do ramínek) Prádlo před nákupem vždy vyzkoušejte!
2. Kostice musí obepnout celé prso, nesmí se do prsa zapíchnout a musí směřovat do podpaží
3. Důležité je mít dostatečně pevný obvod (mezi záda a zapínání byste měly vložit maximálně tři prsty). V žádném případě se vám nesmí podprsenka (resp. její obvod) při nošení sunout směrem vzhůru, pak totiž neslouží jako opora pro vaše poprsí :-(
4. Doporučujeme zapínat na nejvolnější háček (při zakoupení bude váš obvod na nejvolnější pozici dostatečně pevný, tudíž, když po čase povolí, máte možnost obvod stále utáhnout). Váha prsou se rozloží mezi záda a ramena. Při zvednutí rukou musí obvod perfektně přiléhat na tělo (ve středu pod prsy), nesmí vám prsa z košíčků spodem „vyklouzávat“- takový jev svědčí o velkém obvodu a v některých případech o nedostatečné hloubce košíčků.
5. Vždy se doporučuje „zacvičit“ si v kabince…předklonit se, poskočit, tak zjistíme, jestli máme prsa správně usazená a zdá nám někde nedělají neplechu např. v podobě vylezlých prsou ve výstřihu.
6. Nepodceňujte správnou hloubku koše. Pokud při každém pohybu prsa vylézají, nebo podprsenka prso přeřízne, pak je nutné zvolit hlubší koš..opravdu není hezké mít prsa“čtyři“. Linie musí být hladké. Pokud vás trápí menší asymetrie mezi prsy, zvolte velikost vhodnou pro větší ňadro a u menšího prsa utáhněte ramínko tak, abyste košíček více přitáhly k tělu.7.
Oblečte si na prádlo triko, ať vidíte, zda podprsenka správně sedí!
8. Máte velká prsa a bojíte se  tence vyztužených košů? Myslíte si, že vám to prsa ještě zvětší? Omyl! Ve většině případů naopak ňadra dostala přirozený tvar a podprsenka postavě lichotila. Nebojte se vyzkoušet!
9. Nezapomínejte na péči o prádlo! Perte buď v ruce, nebo v sáčku na praní prádla. Po vyprání koš v ruce vytvarujte, sušte pověšené za ramínka nebo přehozené na půl, aby se podprsenka zbytečně navytahovala. Zapomeňte na aviváž, sice krásně voní, ale ničí elasticitu vláken, podprsenka pak přestane plnit svou funkci.
10. UDĚLEJTE SI NA SEBE ČAS! Podprsenka je váš nejlepší přítel. Je vám nejblíže a je s vámi neustále, měla by splňovat vaše požadavky. Neslevujte z nich!  (je smutné, že ženy věnují více času výběru masa než nákupu podprsenky… ano i tady máme statistické údaje)

MÁME PRO VÁS ZAJÍMAVÝ TIP
Jste hrdé na své postavy všech tvarů a rády se fotíte? Triola bude brzy pořádat casting na modelky svého prádla a chce ženy z masa a kostí, ne umělé modelky! Jestli si troufáte, navštivte stránky a jděte do toho. Na přiloženém videu se můžete podívat, jak to na takovém castingu vypadá.SOUTĚŽ O PODPRSENKU Like YOU
Jistě vás zajímá o co hrajete:
3x 1000 Kč poukaz na nákup podprsenky Like YOU

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE


Nápovědu najdete na stránkách www.like-you.cz

Soutěž trvá od 28.1. - 10.2.2013

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
02. 02. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
31. 01. 2013 manislava soutěž (reakcí: 0)
29. 01. 2013 pepina . (reakcí: 0)
29. 01. 2013 lidka2 - (reakcí: 0)
28. 01. 2013 Anonymka :-) Like you (reakcí: 0)
28. 01. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

08. 12. 2016 Horoskop Beran

Pokud dlouho otálíš s tím, aby sis řekla o vyšší plat, dnes je k tomu vhodná doba. Šéf ocení tvou poctivou práci a na... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist