Femina.cz » Magazín » Móda » Soutěž Miss CapsLyp 2006

Soutěž Miss CapsLyp 2006

Soutěž Miss CapsLyp 2006

Magazín: Móda | autor: Zuzka | vydáno 06. 11. 2006

Mít skvělou postavu – to je snem každé ženy. Tak si pojďte zasoutěžit!


Věhlasný půvab Češek letos potvrdila volba nejkrásnější dívky světa. Není ale nutno mít míry Kuchařové a vosí pas topmodelek, abyste se mohla přihlásit do soutěže Miss CapsLyp 2006, jejíž motto zní: O pár kilo šťastnější! I když se mnohým boubelatost líbí, každá žena ví sama nejlíp, které tělesné partie by ráda vylepšila! Účastnicím soutěže by se to mělo zdařit. Vítězka bude navíc obšťastněna autíčkem Smart.

Soutěž, vyhlášená firmou distribuující přípravek na hubnutí CapsLyp, je určena všem ženám třeba i vyšších věkových kategorií (od 18 do 70 let!), které jsou odhodlány zdokonalit svou postavu, chtějí se naučit zdůrazňovat své přednosti a potlačit nedostatky, těm, které na sobě chtějí něco vylepšit či změnit a neváhají na sobě pořádně zapracovat. Zjistí, že se jim tím také zvedne sebevědomí a zvýší se možnosti společenského uplatnění. Přihlašovací kupón lze nalézt na internetových adresách www.capslyp.cz nebo www.axagym.cz, kam je také třeba ho odeslat vyplněný i s fotografií celé postavy do 20. listopadu.

Vedle Miss CapsLyp ani další finalistky nepřijdou zkrátka. Mohou si vylepšit postavu či pleť podle vlastních požadavků, neboť na ně čekají poukazy na kliniku plastické chirurgie Emotionsclinic v hodnotách od 30 000 do 10 000 korun, dárkový balíček kosmetické firmy Clarins v hodnotách od 5 000 do 2 000 korun, poukázky od společnosti Barny´s od 3 000 do 1 000 korun, ale také permanentky do fitnes Axagym na rok, půl nebo čtvrt roku.

Jak bude soutěž vypadat Už se na ni těší dvanáctičlenná porota, v níž nebude chybět ostřílený světák Marek Vašut. A považte, co tvrdí i on: „Sám z vlastní zkušenosti vím, jak těžký boj je hubnutí!“ Porotcem bude i známý gurmán všech dráždivě tajemných, boubelatých a mnohdy temných odstínů ženské krásy fotograf Jan Saudek. K osobitému půvabu se jistě umí vyjádřit majitelka prestižního módního salonu Eva Aichmajerová či oblíbený moderátor Libor Bouček.

Z přihlášek porotci vyberou na konci listopadu 30 soutěžících a vyzvou je, aby přijely do Prahy. Z nich vybere porota 12 finalistek, s nimiž proběhne další kolo začátkem prosince v pražském fitnes centru Axagym.  Pro finalistky tam bude za přísného dohledu odborníků připraven speciální šestitýdenní plán. Dívky a ženy budou mít v tomto fitnes centru načasovaná cvičení, čeká je individuálně vyladěná dieta a pravidelné užívání přípravku na hubnutí CapsLyp, jenž je vyroben na bázi bylinek. Napomáhá upravit příjem potravy a podporuje fyzickou výkonnost. Jeho působení na metabolismus spočívá ve spalování tukových zásob.

Porota pak bude hodnotit, jak na své postavě ženy zapracovaly a nakolik se jim tím zdařilo vylepšit svůj vzhled. Na konci ledna roku 2007 soutěž vyvrcholí slavnostním večerem moderovaným Markem Vašutem. Finalistky se nesmí stydět zasoutěžit si před veřejností v zajímavých disciplínách. Podle působivého projevu i výkonu pak porota vybere Miss CapsLyp, šťastnou majitelku nového auta Smart.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
12. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 02. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 11. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist