Femina.cz » Magazín » Móda » Růžové opojení

Růžové 
opojení

Růžové opojení

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 06. 04. 2006

Jakou barvu bychom mohly zvolit pro uspokojení mužských snů Tak například růžovou. Není nad to, když dokážete klamat tělem, ale i barvami.

Říká se, že muži v ženách vidí něžné éterické bytosti, které potřebují ochranu. I když dámy jednadvacátého století mají o sobě zcela opačné mínění, někdy je možná lepší nebrat pánům iluze a přizpůsobit se jejich vidění.

Růžová symbolizuje nevinnost a určitou, mohly bychom říci, naivitu, kterou je dobré v určitých situacích předstírat, proto toto jaro a léto zvolíme právě ji. Nemusíme se bát stejnorodosti, protože i růžová existuje v mnoha odstínech, takže se s ní zaručeně nebudete nudit.

Podívejme se zblízka například na starorůžovou barvu, která je velice elegantní a hodí se pro všechny věkové kategorie. Pokud byste chtěly zvolit ostřejší tón, zkuste se mrknout na modely například Diane von Furstenberg. Ta se dívá na růžovou zcela jiným způsobem, ta její je plná agresivity a vyzývavosti. Nebojí se ji spojit například s modrou, černou nebo červenou a dosáhnout tak neočekávaného efektu smyslné extravagance.

Konzervativnější kombinací je růžová doplněná hnědou barvou, což můžeme zahlédnout na modelech návrhářky Camilly Staerk.

V růžové mánii se není třeba bát opravdu zcela ničeho, protože vždy v ní budete vypadat neodolatelně a je zcela jisté, že si místo ve vašem šatníku zaslouží.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist