Femina.cz » Magazín » Móda » Růžové opojení

Růžové 
opojení

Růžové opojení

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 06. 04. 2006

Jakou barvu bychom mohly zvolit pro uspokojení mužských snů Tak například růžovou. Není nad to, když dokážete klamat tělem, ale i barvami.

Říká se, že muži v ženách vidí něžné éterické bytosti, které potřebují ochranu. I když dámy jednadvacátého století mají o sobě zcela opačné mínění, někdy je možná lepší nebrat pánům iluze a přizpůsobit se jejich vidění.

Růžová symbolizuje nevinnost a určitou, mohly bychom říci, naivitu, kterou je dobré v určitých situacích předstírat, proto toto jaro a léto zvolíme právě ji. Nemusíme se bát stejnorodosti, protože i růžová existuje v mnoha odstínech, takže se s ní zaručeně nebudete nudit.

Podívejme se zblízka například na starorůžovou barvu, která je velice elegantní a hodí se pro všechny věkové kategorie. Pokud byste chtěly zvolit ostřejší tón, zkuste se mrknout na modely například Diane von Furstenberg. Ta se dívá na růžovou zcela jiným způsobem, ta její je plná agresivity a vyzývavosti. Nebojí se ji spojit například s modrou, černou nebo červenou a dosáhnout tak neočekávaného efektu smyslné extravagance.

Konzervativnější kombinací je růžová doplněná hnědou barvou, což můžeme zahlédnout na modelech návrhářky Camilly Staerk.

V růžové mánii se není třeba bát opravdu zcela ničeho, protože vždy v ní budete vypadat neodolatelně a je zcela jisté, že si místo ve vašem šatníku zaslouží.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 10. 2016 Horoskop Panna

Do tvého života vstoupí osudový muž, který ti pořádně zamotá hlavu a je jedno, jestli jsi svobodná nebo zadaná. Nebud... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist