Femina.cz » Magazín » Móda » Růžové opojení

Růžové 
opojení

Růžové opojení

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 06. 04. 2006

Jakou barvu bychom mohly zvolit pro uspokojení mužských snů Tak například růžovou. Není nad to, když dokážete klamat tělem, ale i barvami.

Říká se, že muži v ženách vidí něžné éterické bytosti, které potřebují ochranu. I když dámy jednadvacátého století mají o sobě zcela opačné mínění, někdy je možná lepší nebrat pánům iluze a přizpůsobit se jejich vidění.

Růžová symbolizuje nevinnost a určitou, mohly bychom říci, naivitu, kterou je dobré v určitých situacích předstírat, proto toto jaro a léto zvolíme právě ji. Nemusíme se bát stejnorodosti, protože i růžová existuje v mnoha odstínech, takže se s ní zaručeně nebudete nudit.

Podívejme se zblízka například na starorůžovou barvu, která je velice elegantní a hodí se pro všechny věkové kategorie. Pokud byste chtěly zvolit ostřejší tón, zkuste se mrknout na modely například Diane von Furstenberg. Ta se dívá na růžovou zcela jiným způsobem, ta její je plná agresivity a vyzývavosti. Nebojí se ji spojit například s modrou, černou nebo červenou a dosáhnout tak neočekávaného efektu smyslné extravagance.

Konzervativnější kombinací je růžová doplněná hnědou barvou, což můžeme zahlédnout na modelech návrhářky Camilly Staerk.

V růžové mánii se není třeba bát opravdu zcela ničeho, protože vždy v ní budete vypadat neodolatelně a je zcela jisté, že si místo ve vašem šatníku zaslouží.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

16. 01. 2017 Horoskop Beran

Vytáčí tě, že v práci nikdo nemluví o ničem jiném než o zimní dovolené a ráda bys také vyrazila, ale nemáš dostatek p... Celý horoskop

Karta dne

Tři pentakly
Tvá práce vzkvétá díky pevným základům a úsilí, které do všeho vkládáš s nadšením a radostí. Pokud se chystáš předvést své dovednosti, můžeš se těšit na úspěch, obdiv ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist