Femina.cz » Magazín » Móda » Přirozená krása Laetitia Casta

Přirozená krása
Laetitia Casta

Přirozená krása Laetitia Casta

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 02. 06. 2006

Francie odnepaměti vzhlíží k ženám s přirozenou krásou opepřenou o trochu tajemnosti, proto není divu, že symbolem této země se stala Laetitia Casta, která propůjčila svou tvář francouzskému znaku Marianne.

V minulosti se tímto význačným postem mohla pochlubit například herečka Brigitte Bardot či Cathrine Deneveu. Laetitii se dostalo této cti roku 1999 a od té doby ji můžeme spatřit například na francouzských známkách po celých deset let.

Laetitia Casta se narodila 11. května 1978 a již o 15 let  později byla objevena modelingovým agentem během dovolené na Korsice. Její otec ze začátku nechtěl ani slyšet o tom, že by jeho dcera měla jen na pár minut předstoupit před fotoaparát módního fotografa. Nakonec však povolil a Laetitia se již za několik týdnů procházela po molu v modelu Jeana Paula Gaultiera.

Stala se tváří značky Guess a objevila se na stránkách různých módních časopisů jako je Elle nebo Cosmopolitan. Pro své smyslné křivky těla se stala jednou z těch, která předvádí svůdné prádlo Victoria´s Secret. Dalším obrovským úspěchem je několikaletá spolupráce s kosmetickou firmou L´Oréal.

Ona však není rozhodně z těch, které by svůj celý život zasvětily pouze kariéře. V roce 2001 přišla na svět její dcera, jejímž otcem je Laetitin tehdejší přítel, francouzský fotograf, Stephane Sednaoui.

Kouzlu Laetitie podlehl také film. Natočila úspěšný snímek po boku Gérarda Depardieua ve snímku Astérix a Obelix proti Césarovi, který nebyl zdaleka posledním.

Nyní Laetitia tráví většinu času v Londýně či New Yorku se svým italským přítelem Stefanem Accorsim, kterému porodila syna. Veškerý svůj volný čas věnuje dětem nebo ráda maluje a píše. Málokdo ví, že Laetitia je též držitelkou hnědého pásku v judu.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
05. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 10. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

09. 12. 2016 Horoskop Váhy

Už jako malou tě učili, že hlavou zeď neprorazíš, ale ty máš pořád potřebu zkoušet měnit věci, které změnit nejdou. D... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist