Femina.cz » Magazín » Móda » PANDHY´S - přírodní depilace cukrem

PANDHY´S  - přírodní depilace cukrem

PANDHY´S - přírodní depilace cukrem

Magazín: Móda | autor: Redakce | vydáno 05. 08. 2009

Od pradávna dělaly ženy vše pro to, aby se zbavily nežádoucího ochlupení. Dnes mohou slavit, protože mají k dispozici velmi účinnou metodu na odstranění chloupků - depilaci cukrovou pastou.


http://www.femina.cz/files/cukropasta5.jpgTrendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 evropské inovační ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta se stala hitem celého kontinentu!

Speciální technika


Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály glukózu a vodu, takže nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pandhy´s cukrová pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Jde o shodnou glukóza, kterou produkuje náš organizmus.

http://www.femina.cz/files/cukropasta2.jpgJedná se o lékařský cukr - tak jako lékařské liposomy - je schopný proniknout do pokožky a uvolnit chloupky. Je tak přírodní, že jej můžete dokonce ochutnat. Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům vyžaduje vlastní speciální depilační metodu. Chloupky se vytrhávají po směru jejích růstu, takže netraumatizují vlasový váček, a lze se vyhnout jejích zánětu.

Tato metoda odstraní i zarostlé chloupky, a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikul, u nichž se projevuje sklon k zápalům. Cukrovou pastu Pandhy´s používáme při teplotě shodné s teplotou tělesnou, proto nezpůsobuje překrvení, a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Je vhodný i pro diabetiky

Cukrová pasta Pandhy´s se dá odstranit vlažnou vodou z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky, a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce - proto s ní můžete depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Tuto metodu je možné použít také pro diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že se z některé části těla chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky. Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou Pandhy´s oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení, je její prokazatelně vyšší účinnost. Nové chloupky jsou slabé, jemné a světlejší.


http://www.femina.cz/files/cukropasta1.jpgPandhy´s depilační cukrová pasta:

- jde o přírodní materiál
- snadno se odstraňuje vlažnou vodou
- nelepí se na živé kožní buňky
- má teplotu těla, takže na rozdíl od horkého vosku nepálí
- na pokožce nikdy neuschne ani neztvrdne
- nepřetrhává chloupky
- je hypoalergenní
- vzhledem k vysoké koncentraci glukózy je antibakteriální
- odstraní dokonce i chloupky s délkou 1-3 mm

Kosmetička může v průběhu ošetření podle potřeby sama regulovat struktutu hmoty (změkčit či zahustit)!

Kontraindikace

- vystouplá mateřská znaménka
- rozšíření žil / flebektázie/
- phlebitis
- poraněná pokožka /jizvy, odřeniny/
- spálená pokožka
- bradavice

Dále se nedoporučuje ošetření v době slupovacích kúr, nebo bezprostředně po jejich ukončení. Je nutné dodržet odstup 5-6 týdnů.


A kde všude můžete tuto revoluční novinku zkusit? Míst je po celé republice mnoho, a proto si stačí vybrat, kde to pro vás bude nejpohodlnější!

 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
16. 02. 2012 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

18. 01. 2017 Horoskop Beran

Nalaď se hned od rána na pozitivní vlnu, nasaď úsměv a vyraž vstříc všem nástrahám a průšvihům. Nebude jich zrovna má... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist