Femina.cz » Magazín » Móda » PANDHY´S - přírodní depilace cukrem

PANDHY´S  - přírodní depilace cukrem

PANDHY´S - přírodní depilace cukrem

Magazín: Móda | autor: Redakce | vydáno 05. 08. 2009

Od pradávna dělaly ženy vše pro to, aby se zbavily nežádoucího ochlupení. Dnes mohou slavit, protože mají k dispozici velmi účinnou metodu na odstranění chloupků - depilaci cukrovou pastou.


http://www.femina.cz/files/cukropasta5.jpgTrendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 evropské inovační ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta se stala hitem celého kontinentu!

Speciální technika


Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály glukózu a vodu, takže nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pandhy´s cukrová pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Jde o shodnou glukóza, kterou produkuje náš organizmus.

http://www.femina.cz/files/cukropasta2.jpgJedná se o lékařský cukr - tak jako lékařské liposomy - je schopný proniknout do pokožky a uvolnit chloupky. Je tak přírodní, že jej můžete dokonce ochutnat. Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům vyžaduje vlastní speciální depilační metodu. Chloupky se vytrhávají po směru jejích růstu, takže netraumatizují vlasový váček, a lze se vyhnout jejích zánětu.

Tato metoda odstraní i zarostlé chloupky, a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikul, u nichž se projevuje sklon k zápalům. Cukrovou pastu Pandhy´s používáme při teplotě shodné s teplotou tělesnou, proto nezpůsobuje překrvení, a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Je vhodný i pro diabetiky

Cukrová pasta Pandhy´s se dá odstranit vlažnou vodou z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky, a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce - proto s ní můžete depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Tuto metodu je možné použít také pro diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že se z některé části těla chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky. Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou Pandhy´s oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení, je její prokazatelně vyšší účinnost. Nové chloupky jsou slabé, jemné a světlejší.


http://www.femina.cz/files/cukropasta1.jpgPandhy´s depilační cukrová pasta:

- jde o přírodní materiál
- snadno se odstraňuje vlažnou vodou
- nelepí se na živé kožní buňky
- má teplotu těla, takže na rozdíl od horkého vosku nepálí
- na pokožce nikdy neuschne ani neztvrdne
- nepřetrhává chloupky
- je hypoalergenní
- vzhledem k vysoké koncentraci glukózy je antibakteriální
- odstraní dokonce i chloupky s délkou 1-3 mm

Kosmetička může v průběhu ošetření podle potřeby sama regulovat struktutu hmoty (změkčit či zahustit)!

Kontraindikace

- vystouplá mateřská znaménka
- rozšíření žil / flebektázie/
- phlebitis
- poraněná pokožka /jizvy, odřeniny/
- spálená pokožka
- bradavice

Dále se nedoporučuje ošetření v době slupovacích kúr, nebo bezprostředně po jejich ukončení. Je nutné dodržet odstup 5-6 týdnů.


A kde všude můžete tuto revoluční novinku zkusit? Míst je po celé republice mnoho, a proto si stačí vybrat, kde to pro vás bude nejpohodlnější!

 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
16. 02. 2012 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

05. 12. 2016 Horoskop Lev

Rozhodla ses pro radikální úklid. Začneš šuplíky v dětských stolech a nakonec budeš kmitat po domě jako fretka. Rodin... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist