Femina.cz » Magazín » Móda » Odhalené spodní prádlo

Odhalené
spodní prádlo

Odhalené spodní prádlo

Magazín: Móda | autor: Magdalena | vydáno 16. 05. 2005

Pokud jste se vzhlédla v trendu odhalování, který jsme si již představily dříve na průsvitných materiálech, pak vás jistě potěší náš další odvážný módní tip, odhalené spodní prádlo.

Tento trend jsme měly možnost poprvé zaregistrovat před pár lety, díky dnes již velmi slavné vizážistce seriálu Sex ve měste, Patricie Field, když nechala hlavní hrdinku Carrie Bradshaw procházet se po Manhattanu v jemném bílém topu, ze kterého až nápadně vykukovala černá krajková podprsenka. Sama představitelka Carrie, Sarah Jessica Parker, kdysi v jednom rozhovoru prohlásila, že modely vytvořené Patricií a jejím týmem sice obdivuje, ale sama by většinu z nich zřejmě nikdy nenosila, jelikož jsou na ni až příliš vyzývavé.

Jistě by bylo zajímavé zeptat se Sarah Jessicy, co si myslí o trendu odhaleného spodního prádla dnes, tedy v době, kdy se tento trend objevil na přehlídkách všech uznávaných módních návrhářů.

Stejně jako u průhledných materiálů si i u vykukujícího spodního prádla můžete vybrat, zda chcete být spíše božskou Venuší nebo raději dáte přednost nebezpečné rebelce. K proměně beránka ve vlka vám stačí jen zaměnit světlé prádlo za tmavé, nejlépe krajkové.

Pokud vám styl Venuše ani dračice nic neříká, ale tento trend se vám stejně zalíbil, pak zkuste spodní prádlo nahradit korzetem, který skvěle vypadá nejen k džínám a vysokým podpatkům, ale i k dlouhé cikánské sukni. Pokud jste ale více sportovní typ, pak stačí podprsenku nahradit horním dílem od plavek.

Asi není třeba dodávat, že ať už si zvolíte kterýkoliv z těchto stylů, je jisté, že na muže funguje poodhalený kousek vašeho prádla jako mucholapka.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
18. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist