Femina.cz » Magazín » Móda » Odhalené spodní prádlo

Odhalené
spodní prádlo

Odhalené spodní prádlo

Magazín: Móda | autor: Magdalena | vydáno 16. 05. 2005

Pokud jste se vzhlédla v trendu odhalování, který jsme si již představily dříve na průsvitných materiálech, pak vás jistě potěší náš další odvážný módní tip, odhalené spodní prádlo.

Tento trend jsme měly možnost poprvé zaregistrovat před pár lety, díky dnes již velmi slavné vizážistce seriálu Sex ve měste, Patricie Field, když nechala hlavní hrdinku Carrie Bradshaw procházet se po Manhattanu v jemném bílém topu, ze kterého až nápadně vykukovala černá krajková podprsenka. Sama představitelka Carrie, Sarah Jessica Parker, kdysi v jednom rozhovoru prohlásila, že modely vytvořené Patricií a jejím týmem sice obdivuje, ale sama by většinu z nich zřejmě nikdy nenosila, jelikož jsou na ni až příliš vyzývavé.

Jistě by bylo zajímavé zeptat se Sarah Jessicy, co si myslí o trendu odhaleného spodního prádla dnes, tedy v době, kdy se tento trend objevil na přehlídkách všech uznávaných módních návrhářů.

Stejně jako u průhledných materiálů si i u vykukujícího spodního prádla můžete vybrat, zda chcete být spíše božskou Venuší nebo raději dáte přednost nebezpečné rebelce. K proměně beránka ve vlka vám stačí jen zaměnit světlé prádlo za tmavé, nejlépe krajkové.

Pokud vám styl Venuše ani dračice nic neříká, ale tento trend se vám stejně zalíbil, pak zkuste spodní prádlo nahradit korzetem, který skvěle vypadá nejen k džínám a vysokým podpatkům, ale i k dlouhé cikánské sukni. Pokud jste ale více sportovní typ, pak stačí podprsenku nahradit horním dílem od plavek.

Asi není třeba dodávat, že ať už si zvolíte kterýkoliv z těchto stylů, je jisté, že na muže funguje poodhalený kousek vašeho prádla jako mucholapka.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
18. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

02. 12. 2016 Horoskop Střelec

Tvé výkony budou nadčasové, máš spoustu energie a nedělá ti problém okamžitě splnit každý pracovní úkol. Kolegové si ... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Očekávej skvělý den, naplněný harmonií a radostí. Skvělá spolupráce na tebe čeká s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka a Štíra. Pokud toužíš po lásce, přátelství či ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist