Femina.cz » Magazín » Móda » Obal na notebook

Obal na notebook

Buďte stylová! Pořiďte si extravagantní tašku na notebook!

Magazín: Móda | autor: Zuzana Bohdalová | vydáno 20. 11. 2014

Notebook - každodenní součást našeho života, bez něhož si neumíme představit byť jen jediný den. Ovšem i náš notebook si zaslouží teplé oblečení na zimu. Pořiďte mu slušivý obal, který ho nejen ochrání, ale navíc bude pro vás skvělým stylovým doplňkem.

V současnosti všechno, co nosíte při sobě je součástí vaší osobní značky. U vlasů začínaje a u ponožek konče. Dávno není cool ze supermarketu vyjít s igelitovou taškou, mnohem více trendy je mít ekologickou, plátěnou nákupní tašku, na které bude ještě nejlépe velký nápis, vystihující co právě děláte, nebo že jste si ji přivezla z daleké Paříže. A stejné je to i s obalem vašeho laptopu nebo obalem na notebook. Dávno není moderní ona obří černá taška na notebook přes rameno. Málokterý nový typ notebooku má dnes více než tři kila a vy na něj tak nepotřebujete další speciální zavazadlo, většinou už jich s sebou máte tak dost. 

Frčí vaky na notebooky 

Momentálně letí spíše tzv. vaky na notebooky. Dělají se v neuvěřitelně širokých barevných kombinacích, máte tak na výběr z dostatečného množství. Řídit se musíte jen rozměry vašeho notebooku. Materiály, ze kterých se tyto obaly dělají, silně připomínají neopren, nebo se užívá dnes dobře známý softshell, materiál, ze kterého se vyrábí populární bundy.

Jak a čím si vydělávaly hvězdy, než byly slavné? Budete se divit!

Jak a čím si vydělávaly hvězdy, než byly slavné? Budete se divit!

Někde se začít musí! A to i v případě známých celebrit, které moc dobře vědí, že na chleba se vyd...

Obal totiž musí přístroji zaručit určitou bezpečnost. Ať už se jedná o naše neopatrné ručičky, kdy nám notebook vyklouzne z rukou a spadne na zem, nebo i nepřízeň počasí. Přes materiál nepropustí voda, takže nevadí, že ho jednou náhodou ponesete přímo na prudkém dešti. Vedle vizuální zajímavosti je totiž stále důležitější funkčnost obalu.

Obaly ve stylu handmade

Uzavírání je většinou na zip, takže se vyvarujete nepříjemných situací, kdy by vám mohl přístroj vyklouznout ven. Při vybírání také bohužel, nebo bohu dík, platí, že čím známější značku notebooku máte, tím snadněji se vám bude i shánět padnoucí obal. Další variantou je také zakoupit neutrální typ obalu na notebook a dotvořit si jej podle vlastních představ za pomocí nášivek, korálků nebo barev na textil. Záleží na vás, ale nezapomínejte, že i takovéto detaily jsou součástí vaší osobní značky a být originální je v dnešní době populární i důležité. 

Podívejte se do naší fotogalerie, jaké pěkné kousky můžete pořídit, třeba jako stylový dárek pro kamarádku nebo blíbenou paní učitelku vašich dětí. 

Kde je koupíte? Foto zdroj: zoot.cz, tchibo.cz, brasnynanotebooky.cz, fler.cz - prodejce Iruš, compulibros.com, amazon.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
21. 02. 2015 manislava obal (reakcí: 0)
21. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 11. 2014 glady .. (reakcí: 0)
21. 11. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
20. 11. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

24. 03. 2017 Horoskop Panna

Strach tě jen zbytečně odvádí od příznivého řešení. Zastav se na chvíli a zeptej se, čeho se vlastně tolik bojíš? Nev... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist