Femina.cz » Magazín » Móda » Nenápadná Claudia Schiffer

Nenápadná 
Claudia Schiffer

Nenápadná Claudia Schiffer

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 10. 03. 2006

Někteří ji milují, jiní o ní říkají, že je to šedá myška modelingu. Claudia Schiffer se nikdy nesnažila šokovat nebo zaujmout jinak než svou prací. A přitom její jméno zná celý svět.

Narodila se 25. srpna 1970 v Rheinbergu v Německu do dobře situované rodiny. Její matka byla ženou v domácnosti starajíce se o čtyři děti, otec pracoval jako právník. I malá Claudia měl svůj sen stát se úspěšnou právničkou, namísto toho ji však již v jejích sedmnácti letech objevil na diskotéce jeden modelingový agent, který ji doslova změnil život. Hned po maturitě bylo toto německé děvče vysláno dobýt celý módní svět.

Měla k tomu všechny předpoklady. Byla krásná, dá se říci bez chybičky, na její tváři je vše v plné harmonii, nic není ani příliš velké nebo malé. Její dlouhé husté blonďaté vlasy dodávaly jejímu vzhledu jistou éteričnost a její dlouhé nohy učarovaly snad každému muži. Připomínala Brigitte Bardot. Ovšem to by ve své podstatě jistě nestačilo, Claudia se mohla pochlubit také dobrým vychováním a velkou inteligencí, kterou uplatnila při řízení své úspěšné kariéry.

Hned první její větší zakázkou byla titulní strana módního časopisu Elle. Poté přišla reklamní kampaň pro módní značku Guess nebo kosmetický gigant Revlon. Její práce začala přinášet ovoce. Mnoho let byla múzou návrháře Karla Lagerfelda.

Objevila se dokonce i v pár filmech. Jmenujme například film Blackout s Dennisem Hopperem nebo Friends and Lovers s Robertem Downeyem Jr.

Na rozdíl od většiny celebrit její úspěch nebyl nikdy provázen žádným skandálem. Claudia si pečlivě střeží své soukromí a do svého života si nenechá žádným způsobem zasahovat, každého pustí jen tam, kam ona uzná za vhodné.

Je znám například její šestiletý vztah s kouzelnickým mágem Davidem Copperfieldem, po jehož skončení v roce 1999 se Claudia vrhla do náruče známého britského playboye Tima Jefferiese. Ten pravý muž pro tuto slavnou topmodelku se však objevil až v podobě filmového producenta Matthew Vaughna, který je velkým kamarádem Madonnina manžela Guye Ritchieho. A v roce 2002 se konala romantická svatba v anglickém Suffolku. Claudia se konečně usadila a její kariéra šla stranou, aby přišla daleko větší radost. V roce 2003 přišel na svět syn Caspar a v roce 2004 dcera Clementine a jejich matka se rozhodla věnovat výhradně jim.

Malý přivýdělek přišel poslední době například od H&M nebo od kosmetické společností L´Óreal, které využily stále zářící Claudiinu krásu.

 

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
04. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

18. 01. 2017 Horoskop Váhy

Rozhodnutí vymalovat byt a přestavit nábytek tvá rodina neocení. Ale to tě nezsataví, vyšleš je na nákupy a sama se v... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist