Femina.cz » Magazín » Móda » Nejúchvatnější kabelky - jaro 2013

Nejúchvatnější kabelky - jaro 2013

Nejúchvatnější kabelky - jaro 2013

Magazín: Móda | autor: Jana Hlavatá | vydáno 04. 03. 2013

V Paříži se na podzim roku 2012 sjely světově proslulé módní značky, aby zde v rámci Paris Fashion Week s dostatečným předstihem představily své kolekce na jaro a léto 2013. Za pozornost určitě stojí úžasné kabelky. Podívejte se i vy na dech beroucí kousky z dílen nejprestižnějších módních designerů.

Líčení, účes, oblečení, boty a doplňky.... to vše muselo být sladěné do posledního detailu. A jako třešnička na dortu – skvostné kabelky, nad kterými se tajil dech. Své nejnovější kolekce kabelek zde představily nejen tradiční kabelkové ikony, jako je Louis Vuitton, Hermès, Christian Dior nebo Chanel, ale i neotřelí módní průkopníci, jako jsou Alexander McQueen, Nina Ricci, Valentino, Céline či Akris.

Céline: Luxusní „papírový“ pytlík má šmrnc
Francouzská módní značka Céline, jejíž kreativní ředitelkou je od roku 2009 talentovaná Phoebe Philo, rozvířila stojaté módní vody. Pro nadcházející sezónu jaro/léto 2013 si připravila vskutku kabelkové skvosty. Své famózní trio-bag kabelky, které z profilu vypadají jako složený papírový kapesníček, dovedla Philo k bizarní dokonalosti. Kabelky nyní vypadají jako luxusní papírové pytlíky z kůže.

Akris: Naprosté barevné splynutí
Akris, švýcarská módní značka, která oslaví v letošním roce devadesátileté výročí, nastínila, jakým směrem se budou podle kreativního ředitele Alberta Kriemlera ubírat módní trendy v oblasti kabelek. Jejich vize je překvapivě prostá, přesto originální a až překvapivě svěží. Jednotlivé modely kabelek se od sebe liší tvarem, velikostí či povrchovým zpracováním, v jednom se však všechny dokonale shodují. A to v naprostém barevném splynutí se zbytkem outfitu.

Vivienne Westwood: Zvířecí vzory a dekor kůže

Aktuální kolekce pro jaro/léto 2013 této britské návrhářky přináší kabelky, které voní létem už na pohled. Ty větší tvarově připomínají plážové tašky, nejsou však ušité z rozjuchaných a kýčovitě jasnobarevných látek, ale jsou stylizovány do nadčasového zvířecího motivu téměř v geometrickém provedení. Menší psaníčka nejsou tvarově výrazná, jejich tradiční tvary však ostře kontrastují s nezaměnitelným reliéfem krokodýlí kůže.

Louis Vuitton: Šachovnice, crème brûlée a čokoláda
Francouzský módní dům Luis Vuitton a americký módní návrhář Marc Jacobs tvoří vražednou kombinaci, ze které návštěvníky Paris Fashion Week musely oči přecházet. Nejnovější kolekce kabelek rozvíjí trend damier kostiček, které se představují v nejrůznějších velikostech či barevných kombinacích. Nejčastěji však Jacobs pracuje s černou, čokoládově hnědou, vanilkově krémovou či svěží citrónovou.

Alexander McQueen: Vše, co jste chtěli vědět o včelách
Sarah Burton, ředitelka módní značky Alexander McQueen, má očividně slabost pro včely. Letošní kolekce inspiraci včelami rozhodně nezapře. Motiv včelí plástve se promítal i v dekoru kabelek. Barevná kombinace černé a zlatavě medové vypadá působivě a odkazuje na zabarvení včel.

Zdroj: Fashionlogie.com, Style.com, Parisfashionweek.com, Moda.cz, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
16. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
24. 03. 2013 AlexaA ... (reakcí: 0)
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
13. 03. 2013 tefu * (reakcí: 0)
07. 03. 2013 manislava kabelky (reakcí: 0)
07. 03. 2013 manislava kabelky (reakcí: 0)
06. 03. 2013 pepina . (reakcí: 1)
05. 03. 2013 Daniela76 Nejúchvatnější kabelky - jaro 2013 (reakcí: 0)
05. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
04. 03. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
04. 03. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
04. 03. 2013 ladouch . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes budeš jako tryskomyš. Práce ti půjde snadno od ruky a všechno, na co se vrhneš, budeš mít hned hotové. Můžeš ukl... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist