Femina.cz » Magazín » Móda » Look na jaro 2005

Look na
jaro 2005

Look na jaro 2005

Magazín: Móda | autor: Kamila Čepková | vydáno 28. 02. 2005

Jaro pro nás představuje v těchto dnech jen vzdálený pojem a touhu. Ulice měst a vesnic jsou zahaleny bílou rouškou sněhu a lidé jsou zabaleni ve svém neforemném oblečení od hlavy až k patě. Číslo na teploměru jen potvrzuje, že zima bude vládnout ještě ho

Jen výlohy obchodů nám sdělují, že existuje čtvero ročních období. Vystavují se v nich modely těch nejodvážnějších střihů a nejveselejších barev. Snad se můžeme spolehnout na tradici a doufat, že po zimě vždy přijde ta světlejší a teplejší část roku. Nikdo z nás si nedokáže představit, že za pár měsíců nás bude halit jen to nejnutnější oblečení tak, abychom přeci jenom nepohoršovali své okolí.

Zkusme si nyní představit, jak by přibližně mohl vypadat náš look na jaro roku 2005. Všude bude převládat volnost a přirozenost. Lidé budou usměvaví a ženy si uvědomí, že opravdová krása sídlí uvnitř. To se projeví na jejich výrazu i výběru oblečení.

Šaty budou z těch nejjemnějších materiálů a jejich barvy budou vyprávět pohádky tisíce a jedné noci. Uvidíme tmavě modrou, šafránově žlutou či křiklavě oranžovou. Celý vzhled bude umocněn těmi nekrásnějšími a také největšími šperky, které se budou nosit na různých místech našeho těla.

V úpravě vlasů bude převládat nedbalá elegance. Zapomeňte na nějaké složité účesy, se kterými se moříte každé ráno. Na jaře stačí vlasy vyfoukat a můžete se věnovat daleko příjemnějším věcem.

I v líčení se vrátíme k přirozenosti. Vaše oči se rozzáří krémovými stíny, pleť dostane bronzovou barvu a rty zvýrazníte jemně broskvovým leskem na rty.

Nastane doba, kdy se všichni budou přiklánět k heslu: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ Jste-li zastáncem této myšlenky, můžete začít s přípravou již dnes. Body za snahu vám jistě budou za čas přičteny k dobru.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
20. 04. 2012 lyricalka :-/ (reakcí: 0)
09. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
07. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist