Femina.cz » Magazín » Móda » Krycí manévry

Krycí 
manévry

Krycí manévry

Magazín: Móda | autor: Linda | vydáno 10. 03. 2005

Každá z nás má své tělo jistě ráda. Občas však na sobě najdeme nějakou tu chybu nebo nedostatek, který neodpovídá našim přísným kritériím a celý svět se nám alespoň na pár minut zhroutí. Některá z nás je příliš malá, druhá velká a třetí se zdá, že je tent

Nemusíme však hned běžet k plastickému chirurgovi, aby nás poopravil podle našich představ. Existují i triky, které rozhodně tolik nebolí a jejich tajemství budeme znát jen my samy.

Není třeba připomínat, že každé ráno je dobré si před zrcadlem říci alespoň desetkrát: „Mám se ráda a líbím se sama sobě.“ To jistě známe již nazpaměť. A ujišťovat se o této pravdě můžeme samozřejmě i po celý den. Uvidíte, že se pak budete cítit o mnoho lépe.

Trápí-li nás nějaké to kilo navíc, řešit to můžete výběrem správného oblečení. V tomto případě platí heslo, že méně někdy znamená více. Šaty by neměly být příliš vzorované a přehánět bychom to neměly ani s doplňky. Výrazný šperk zvolíme jen jeden a umístíme ho tam, kam chceme, aby směřovaly oči všech okolostojících. Záleží jen na nás, kterou část svého těla vystavíme na odiv.

Zeštíhlující barvu představuje samozřejmě černá, ale stejnou službu nám poskytne i námořnická modř, hnědá nebo tmavě zelená. Oblékneme-li si sako nebo kalhoty se svislými pruhy, jistě nás neminou otázky na naši zázračnou dietu.

Pomocnou ruku nám podají i správně zvolené materiály. Dávat bychom měly přednost spíše hladkým a pevným látkám, které drží tvar a formu.

Máte-li pocit, že vaše lýtka by mohla být štíhlejší, ale zato stehna jsou výstavní, sáhněte po kalhotách, které se od kolenou mírně rozšiřují. Trápí-li vás kratší nohy, prodlužte si je delšími kalhotami a botami na vysokém podpatku.

Nezapomínejme, že každý problém má své řešení! Najděte si svůj originální styl a nemusíte tak slepě následovat všechny módní trendy, které nám předvádějí zkostnatělé modelky.

A rada na závěr Když si jdete koupit nějaký nový kousek, ujistěte se, že vám velikost vašeho vybraného svršku padne co nejlépe. Nejúčinnější je vyzkoušet několik velikostí až najdete tu pravou. Jde přeci jen o vaše tělo a sebevědomí.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
17. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
25. 04. 2011 Viky17 triky v oblékání (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

21. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Spor, který jsi v posledních dnech měla s kolegyní, se dneska vyhrotí na ostří nože a dojde k hádce, která přiláká i ... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist