Femina.cz » Magazín » Móda » Krátké šaty

Krátké šaty

Krátké šaty

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 11. 08. 2008

Je léto, svítí slunce a zábava je plném proudu. Nastal tedy čas, aby jsme módu trochu odlehčili a užívali si módních trendů a sexy modelů. Jedním takovým hitem jsou krátké šaty a sukně.

Ten, kdo říká, že doba minisukní je dávno pryč, je na omylu. Ženy vždy rády, alespoň trochu, provokovaly svým vzhledem a tak tomu bude i v budoucnu. Ovšem nejdůležitější je rafinovanost.

Slavnostní šaty - inspirativní fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie

Takovou krátkou džínovou minisukni a vysoké podpatky si umí vzít každý, ale vždy je lépe zůstat především dámou. Můžete působit sexy, ale nikdy ne vulgárně a tomu je třeba přizpůsobit i šatník.

Proto neváhejte a pokud se vám líbí krátké šaty, pořiďte si je, ale vždy dbejte na to, aby neměly příliš hluboký výstřih. Čím budou kratší tím menší výstřih by měly mít.

Tuto sezónu jsou velmi populární velmi lehké šaty s květinovým vzorem, které jsou většinou ozdobené volány.

Dalším hitem jsou krátké tuniky, které se dají nosit i jako šaty, ovšem u nich by neměl být výstřih téměř žádný. K šatům se hodí jako doplněk balerínky a velká taška, která ještě zvýrazní kontrast k vašim šatům.

A ještě jedna rada na závěr, pamatujte, že krátké šaty jsou i pro ženy, které si myslí, že pro takový módní kousek mají příliš krátké nohy, jen je třeba si vzít boty na vysokém podpatku.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
21. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
24. 10. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

23. 10. 2016 Horoskop Váhy

Netlač na pilu, nesnaž se věci, které chceš, aby se vyřešily, uspěchat. Odstup na chvíli stranou a nech, ať Vesmír pr... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist