Femina.cz » Magazín » Móda » Když se zvony rozezní

Když se zvony
rozezní

Když se zvony rozezní

Magazín: Móda | autor: Linda | vydáno 08. 08. 2005

Každá žena si jistě chce svůj svatební den prožít co nejkrásněji, a i přesto, že svatby jsou často velmi náročné, patří k těm nejkrásnějším chvílím našeho života.

K dokonalému svatebnímu dni patří i dokonalé svatební šaty, které budou přesně splňovat nevěstiny představy. Pokud se na svůj velký den teprve chystáte, ale zatím jste ještě nenašla ty správné šaty pro vás, pak doufáme, že vám alespoň pár našich tipů pomůže k snadnějšímu výběru.

V minulém roce byly velmi populární svatební šaty s čistými liniemi. Jejich obliba přetrvává i letos, takže pokud zastáváte jednoduchou eleganci, pak jistě budete mít z čeho vybírat. Pokud vás ale láká vyzkoušet něco nového, nesmutněte. Svatební návrháři se letos nechali více ovlivnit módními trendy a pustili se do všech možných stylů a jejich variací.

Stejně jako v běžné módě, tak i v té svatební, patří k letošním velkým hitům šaty ozdobené mašlí nebo poseté volány. Pokud milujete květiny, pak by vám kromě té svatební, neměl chybět i jeden velký květ ve vlasech.

Zatímco pro letní měsíce jsou určeny spíše svatební šaty čistě bílé barvy, v podzimních kolekcích převládají svatební šaty nejrůznějších odstínů od smetanové, béžové, šampaň až sytě zlatavou. Jste-li ovšem typ ženy, která se nebojí barev, pak se neostýchejte vyzkoušet i jiné barevnosti. Návrhářka Anne Berge nám dokázala, že i svatební šaty ozdobené černým vyšíváním nebo černou krajkou vypadají také úchvatně.

Jste-li opravdová módní fanynka a ráda si vytváříte vlastní modely, pak se nebojte využít své fantazie i pro váš velký den a vytvořte si vlastní návrh. Kromě řady půjčoven svatebních šatů už dnes najdete i dostatek krejčovství, kde vám jistě váš návrh rádi zrealizují, a pokud výroba vašeho modelu nebude příliš náročná, dají se pořídit i za rozumnou cenu.

Ať už si vyberete kterékoliv šaty, věřte, že v nich budete bezpochyby krásná a okouzlující!

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
02. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

26. 10. 2016 Horoskop Váhy

Nabídka na novou pracovní pozici bude velmi lákavá. Nejen svou náplní, ale hlavně finančním ohodnocením. Než se však ... Celý horoskop

Karta dne

Pět pentaklu
Pocity, že se ti v životě nedaří, nebo že jsi nic nedokázala, v tobě probudí smutek a beznaděj. Sama velmi dobře víš, že takové myšlenky nejsou k ničemu, pouze tě odvá...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist