Femina.cz » Magazín » Móda » Kabelky Kipling

Kabelky Kipling

Kabelky Kipling

Magazín: Móda | autor: (ret) | vydáno 23. 05. 2008

Není snad mezi vámi jediná žena, která by neměla ráda kabelky... U mnohých tato vášeň hraničí s posedlostí a uvádí mužské polovičky v úžas, ale z toho si nic nedělejte a radši se podívejte na "kabelky s opičkou".


Kabelka je podle stylistů nejen potřebným doplňkem vhodným na nošení věcí, ale také zrcadlem, které odráží naši osobnost. Tím, jakou kabelku si koupíme, vyjadřujeme svůj styl, sex-appeal a možná i touhy...  Kabelky jsou zkrátka doplňkem číslo jedna, který žena může využít, aby se odlišila.

Nyní máte exkluzivní příležitost vybrat si tu nejluxusnější kabelku, se kterou budete jedinečná. Na pražské Národní třídě číslo 37 byl slavnostně otevřen butik značky Kipling. Tuto oblíbenou světovou značku si přišly prohlédnout české módy znalé celebrity v čele s krásnými modelkami. Na červeném koberci vedoucím do prodejny tak měli kolemjdoucí možnost zahlédnout Petru Minářovou (Miss ČR 1996),  Janu Doleželovou (Miss ČR 2004), Dianu Kobzanovou (Miss ČR 2001), Lucii Váchovou (Miss ČR 2003), Radku Kocurovou (II. vicemiss 2002) ale i Petru Faltýnovou.

Trendy kabelky - velká fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie


Moderátorka večera Zuzana Belohorcová podala přítomným návštěvníkům butiku vyčerpávající informace o belgické značce Kipling: „Dvacet osm kabelek Kipling se prodá každou minutu někde na světě. V každém časovém pásmu světa je prodejce této značky. Dámy a pánové, kabelku Kipling si můžete koupit v 64 zemích světa," prozradila moderátorka a rovněž se nám svěřila, kterou  kabelku by si hned odnesla „Mně se líbí všechny. Nejvíc ze všech mi do oka padla, ta růžová řada kabelek. Jsou opravdu krásné, hned bych si jednu odnesla.“

 

V prodejně najdete kabelky všech velikostí, i sadu cestovních kufrů, o které se zajímala moderátorka Eva Aichmajerová. Prohlédnout si luxusní kousky přišla i herečka Alice Bendová.

Vybrat si vhodnou kabelku, byl velký oříšek pro Janu Doleželovou. Sama si lámala hlavu nad tím, kterou vybrat, zda větší či menší. Po chvíli úvahy se přece jen rozhodla a vybrala si decentní světle modrou kabelku.

„Je to naprosto neuvěřitelné, kolik druhů kabelek tady mají. Hlavně ty barvy, všechny jsou opravdu dokonale promyšlené. Moc se mi Kipling líbí,“ prozradila nám s úsměvem návštěvnice butiku.


Ke slovu se dostal i sám majitel butiku na Národní, Karel Gavlas. Mimo jiné jsme se také dozvěděli, v čem jsou kabelky Kipling tak výjimečné a kde se vzalo jejich poznávací znamení: „Jméno Kipling pochází od Rudyarda Kiplinga, autora “Knihy džunglí”. Na základě toho právě vznikl firemní maskot – opička. Každá opice má různou barvu a je pojmenována podle různých členů personálu Kipling. Značka casual fashion bag je hravým přístupem, funkčním a trendy designem pro současné aktivní ženy, které se zajímají o módu. Kipling je trendy, přesto stále unikátní, je módní, ale ne výstřední, “ říká  Karel Gavlas a dodává:
„Být nejlepší dámskou značkou kabelek pro každodenní nošení na světě. To je hlavní motto naší společnosti,“

 

(ret)

foto: Aleš Kartal

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
21. 01. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
28. 02. 2011 Verka kabelky (reakcí: 0)
27. 02. 2011 Lucka258 :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

19. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Pozor na falešné kamarádky, které se kolem tebe točí a jediné, co chtějí, je zničit tvůj poklidný rodinný přístav. Ro... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist