Femina.cz » Magazín » Móda » Jana Berg „ukázala všem“ Polibek Praze!

Jana Berg „ukázala všem“ Polibek Praze!

Jana Berg „ukázala všem“ Polibek Praze!

Magazín: Móda | autor: Petr Konečný | vydáno 05. 06. 2008

Módní návrhářka Jana Berg a Helena Konarovská (majitelka butiku s luxusním spodním prádlem Le Chaton) se již pátým rokem tradičně spojují k spolupráci na módních přehlídkách.Snahou je především pokaždé vybrat pro konání prezentací nových kolekcí v Praze výjimečné prostory a tematicky se jim přizpůsobit. Tentokrát obě dvě dámy pojaly přehlídku opravdu velkolepě. Rozhodly se pro Pražský hrad. A jediné místo, kde se již v minulosti dosud žádná módní přehlídka nekonala byla Jízdárna Pražského hradu. A to je důvod, proč Jana Berg zvolila právě toto exkluzivní místo pro svou kolekci s názvem Polibek Praze.


„Celá kolekce jaro-léto 2008 je inspirována především tímto ročním obdobím, během kterého je ta pravá atmosféra hlavního města jedinečná ale hlavně nezaměnitelná,“ dozvěděli sme se krátce před začátkem přehlídky.


A když velkolepá módní show, tak jedině s našimi předními českými modelkami. V exkluzivních kostýmech se na mole představily ředitelka soutěže Česká Miss a držitelka korunky krásy z roku 1991 Michaela Maláčová,  modelka a tanečnice Kristina Kloubková-Bastienová,  Miss ČR 2001 Diana Kobzanová, Lucie Hadašová, Daniela Frantzová ale i Kateřina Průšová.


Jako hlavní prvek zvolila Jana Berg českou trikolóru ve formě pásků či ramínek. „Je to naprosto úžasná kolekce, hlavně se mi líbí, že paní Berg používá barevné kombinace. Ráda chodím na její přehlídky, pokaždé mě něčím dokážou inspirovat. Je to opravdu velmi příjemný zážitek", nechala se slyšet návštěvnice módní show Jana Berg.

Pro honosní módní show si Jana Berg zvolila i symbolické datum. Přehlídka se uskutečnila v den 63. výročí vypuknutí pražského povstání. Módní kolekci na jaro a léto 2008 si nenechali ujít naše slavné české osobnosti včetně předsedy ČSSD Jiřího Paroubka, který přišel v doprovodu své manželky Petry. Ta si nejdůležitější události ze světa módy nemohla nechat ujít. Focení se nevyhnul herec Karel Heřmánek s manželkou Hanou. Z povzdálí celou módní kolekci Jany Berg a butiku Le Chaton pozorně sledovala i zpěvačka Lenka Filipová, které se modely návrhářky líbily.

 

Módní přehlídka Jany Berg a Le Chaton se konala pod záštitou primátora hlavního města Prahy Pavla Béma.

Jana Berg (*1972)


Vystudovala obor Návrhář a modelář oděvů na SPŠ oděvní Trenčín a Akademii marketingu a strategického managementu v Žilině. Za svou kariéru získala několik ocenění jako např: Grand prix de la Press (Paříž 1997), Zenit – Mladý módný tvorca (Prešov 1991), cenu Zlatá Fatima na soutěži návrhářů při veletrhu Trenčín-město módy ale i Cenu publika v soutěži Svatební šaty roku (2001, 2002). Její modely si postupně oblíbily i naše slavné osobnosti.

 

foto: Aleš Kartal

 

www.janaberg.com
www.polibekpraze.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
21. 01. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
03. 04. 2011 stepanecka 3. model... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist