Femina.cz » Magazín » Móda » Jade Jagger

Jade Jagger

Jade Jagger

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 09. 11. 2005

Těm, co se líbí nekonvenční a velice osobitá móda, jistě znají jméno Jade Jagger. Vedle Kate Moss je další londýnskou módní ikonou. Jejich modely můžeme obdivovat na každé významnější party v Londýně.

Jade se narodila 21.října 1971. Jejími rodiči není nikdo jiný než Bianca a Mick Jaggerovi. Dětství malé Jade jistě nebylo jedno z těch nejjednodušších. Rodiče se rozvedli, když jí bylo teprve sedm let a ani léta kdy byli spolu prý nebyla ideální. Otec pokud nebyl na turné se Stouny, jistě věnoval pozornost jedné ze svých milenek. Matka dělila svůj čas mezi pobyt ve svém oblíbeném městě Cannes a své přátele z klubu 54 v New Yorku. Ovšem oba dva jsou takovými osobnostmi, že jsou jistě pro svou dceru nenahraditelnými vzory. Jade po nich zdědila, možná pro ostatní, poněkud divoký a nekonvenční způsob života. Nikdy se neřídila pravidly. V patnácti letech ji vyhodili ze školy a v devatenácti již čekala své první dítě se svým tehdejším přítelem Piersem Jacksonem. Narodila se jí dcera Assisi a o tři roky později spolu měli další dítě, opět holčičku, Ambu.

Jade sama říká, že její děti nevznikly z nějaké nerozvážnosti, ale proto, že toužila stát se matkou, tím také ovšem skončil ten skutečně nevázaný způsob života. Jade vždy trvala na tom, že sebe a své dvě ratolesti dokáže zaopatřit úplně sama. Po své matce zdědila zvláštní krásu a styl, čož  byly ty správné předpoklady pro práci modelky. Pracovala například pro známou firmu Pretty Polly, která se zabývá prodejem punčoch. Tato práce ji však příliš neuspokojovala a stále více ji přitahovalo umění. Rozhodla se tedy s kariérou modelky skončit a odjet studovat umění do Itálie.

Více než obrazy ji však začaly přitahovat šperky. Pokusila se o jejich navrhování a dostavil se úspěch. Nyní pracuje jako kreativní ředitelka slavné londýnské klenotnické firmy, Asprey&Garrard. Její šperky jsou takové jaká je Jade, elegantní s určitým bohémským nádechem. V její kolekci najdeme názvy jako Superstyle nebo Graffiti.

Tato sebevědomá a osobitá žena má dva domovy. Jeden se nachází v Londýně a druhým je ostrov Ibiza. Toto místo je známé jako Mekka taneční hudby. Tento fakt prý Jade nejdřív odrazoval od toho, vychovávat zde své dvě děti. Nyní však okusila život tamnějších starousedlíků a zcela změnila svůj názor. Nedá dopustit na přírodu a chvíle, strávené při západu slunce, které jsou zde prý unikátní.

I když se zdá, že na světě neexistuje nic, co by tato žena nemohla mít, stále jí jedno nesplněné přání zbývá. Nemůže najít toho pravého muže pro společný život. Prožila například románek se zpěvákem skupiny N.E.R.D, Pharellem. Celá aférka však skončila poněkud trapně, když bývalý milenec o všem co mezi nimi bylo, dost nevybíravě povyprávěl v médiích. I to však Jade unesla. Proto musíme podotknout, že ať je Jade jakákoliv, s určitostí můžeme říct, že ji naprosto nezajímá, co si myslí druzí a žije tak, jak to vyhovuje jen jí.

www.asprey.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
26. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 04. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 0)
02. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

30. 03. 2017 Horoskop Beran

Dnes k tobě nečekaně přijdou peníze. Můžeš vyhrát nějakou slušnou sumu v loterii nebo se dozvíš o dědictví, o němž js... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist