Femina.cz » Magazín » Móda » Hip hop a skateová móda v nových botách

Hip hop a skateová móda v nových botách

Hip hop a skateová móda v nových botách

Magazín: Móda | vydáno 11. 09. 2008

Hip hop a skateová móda si v posledních letech našly řady příznivců.  K těmto mladých trendům se přiklonil i Reebok a hudbu s módou spojil v RbK Lifestyle music kolekci, na níž se podíleli také hudebníci a zpěváci. Nové modely jsou určeny všem, pro které je sport a muzika nedílnou součástí života a stejně tak móda a nové trendy. 

 

G-Unit je řada navržená známým americkým rapperem 50centem. V sezóně 2007/08 je prezentována dvěma novými modely v pánském i dámském provedení– G XT III a G 6, pro které je typické logo kolekce v klasickém kovovém provedení na patě boty a spona na bankovky, umístěná na jazyku boty.

Módní doplňky - inspirativní fotogalerie

módní doplňky inspirace fotogalerie


Daddy Yankee, autor slavného hitu Gasolina, se pro podzim 2007 nechal inspirovat  barvami a symbolem vlajky své vlasti Puerto Rica. Jeho nejnovější model DY bude k dostání v pánském i dámském provedení.

Trendy boty - velká inspirativní fotogalerie

boty inspirace fotogalerie

 


Nadšeným propagátorem skateové a hip-hopové módy se stal i skvělý hudebník a producent Pharell Williams. Pro podzimní sezónu 20007/08 obohatil svou Ice Cream kolekci o novou obuv Board Flip, určenou výhradně pro muže.


Také oblíbená kolekce RbK DJ je v sezóně 2007/08 rozšířena o několik modelů: Grime, US Underground a New Generation se vyrábějí v pánském i dámském provedení. Společným znakem této řady zůstavá vyšité logo sluchátek v zadní části dámské a pánské boty. Jednotlivé modely se od sebe liší různými vzory potisku, které umožňují vhodnou kombinaci se stejně potištěným textilem.


Obuv RbK DJ doplňují i tři čistě pánské textilní řady na hudební téma: US Underground v pestrých a nápadných barvách s módními hip-hopovými grafikami a potisky a komerčnější kolekce New Generation a Grime, kde se vyskytují hudbou inspirované grafiky, jako např. gramofon a sluchátka a převládají barvy černá a bílá u kolekce Grime a přírodní nebo ostřejší fialová v případě New Generation. Obě kolekce jsou navrženy ve volném stylu „loose fitted“.


DGK (Dirty Ghetto Kids) je čistě pánská řada modelů obuvi, pojmenovaná podle profesionální skateboardové skupiny. Špičku této řady představuje obuv Club DGK Pump. Na její  svrchní část byl použit materiál i barva basketbalového míče a celá bota je opatřena pumpovou technologií, sloužící k dokonalému obepnutí nohy. Dalším modelem této kolekce je Avenger DGK.


Ve stejných barvách jako u kolekce obuvi – černá, červená a bílá, budou z kolekce DGK k dostání i módní ležérní textilní výrobky. Široká škála pánských triček a track topů je opatřena typickými potisky DGK ve stylu graffitti.


Obuv specifické kolekce MLB (Major Legue of Baseball) je určena čistě mužům. Jednotlivé modely jsou opatřeny raženými logy konkrétních týmů ligy, např. NY(New York Yankee) aj. Tato kolekce je zastoupena v několika modelech.


Souběžně s novinkami v obuvi Reebok přináší pro sezónu podzim/zima 2007/08 i nejnovější textilní kolekci, vůbec nejširší, která kdy byla v ČR představena. Vedle již uvedených modelů je to například čistě pánská kolekce Classic Starcrest, umožňující rozmanitou kombinaci obuvi a textilu a prezentující klasickou módu, označenou původním logem Reeboku s britskou vlajkou.


Nová dámská kolekce RbK Dance nabízí široký výběr krátkých triček a topů z měkkých splývavých materiálů jako viskóza, bavlna, elastan. Doplněny jsou lurexovými aplikacemi a jinými módními detaily, jako jsou např. zlaté knoflíky na rameni.


RbK Lifestyle seženete v Praze, Brně a Ostravě v prodejnách A3 SPORT nebo City Sport.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
25. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 12. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist