Femina.cz » Magazín » Móda » Heidi, děvče showbyznysu

Heidi, děvče showbyznysu

Heidi, děvče showbyznysu

Magazín: Móda | autor: Magdalena | vydáno 27. 04. 2005

Minulý týden přijel do Prahy v rámci svého světového turné britský popový zpěvák Seal. Nepřijel ovšem sám, nýbrž v doprovodu své budoucí manželky, německé topmodelky Heidi Klum.

I přesto, že už je tato světově uznávaná profesionálka v letech, kdy ostatní modelky odcházejí do důchodu, Heidi stále spolupracuje s těmi nejlepšími návrháři a fotografy. Její závratnou kariéru nenarušilo ani její první těhotenství s dcerou Leni, jejímž otcem je ředitel Formule 1, Flavio Briatore, a vypadá to, že ani u druhého potomka tomu nebude jinak.

Heidi je nejen úspěšná v oblasti modelingu, ale svých schopností využívá i ve světě podnikání. Podle Heidiných slov se pustila do takových oblastí, které ji nejen zajímají, ale i baví. Nejprve tedy začala vydávat vlastní kalendáře, na kterých se podílela nejen organizačně, ale navrhovala i oblečení a scény, ve kterých byla focena. Další úspěch se dostavil, když jí německá firma Birkenstock oslovila, zda-li by pro ně nechtěla navrhnout kolekci bot. Z jedné sezóní záležitosti se nakonec vyklubala dlouhodobá spolupráce.

Mohlo by se zdát, že Heidi Klum si své dovednosti už vyzkoušela a nemusí se tedy o nic víc zajímat, ale opak je pravdou. Heidi neusnula na vavřínech a šla dál. Následujícího roku se spojila s uznávaným klenotníkem Mouwadem, který se proslavil svými diamantovými skvosty. Z této spolupráce se zrodila řada luxusních šperků, jejichž cena je stejně jako u všech pokladů, stvořených tímto diamantovým králem, dostupná pouze hrstce vyvolených.

Módní svět luxusu a třpytu Heidi časem uspokojil, a tak se obrátila k běžným zákazníkům, pro které vytvořila nový druh bombónů. Jejich slavnostní představení proběhlo loňského roku v New Yorku.

Kromě svých podnikatelských aktivit se tato zaneprázdněná žena snaží splnit si i svůj sen vyzkoušet si některou z filmových rolí. Poprvé se před kamerou objevila v situační komedii Všichni starostovi muži. Její účast byla původně naplánována pouze na jednu epizodu, ale Heidi se vedení natolik zalíbila, že její postavu v seriálu dopsali tvůrci do dalších pěti pokračování. Další klapky pak následovaly v kultovním seriálu Sex ve městě nebo celovečerní britské komedii Do hola.

Pokud by vás zajímalo, jak se tato německá kráska propracovala k současné metě, pak si jistě počkejte, až se v knihkupectvích objeví její nová kniha, ve které tato diva radí, jak dosáhnout stejného úspěchu.

www.heidi-klum.de

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
14. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
25. 04. 2011 Viky17 Heidi Klum (reakcí: 0)
01. 03. 2011 Lucka258 heidi (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

22. 10. 2016 Horoskop Býk

Dnes budeš mít problém komunikovat s lidmi. Polezou ti totiž na nervy úplně všichni včetně rodiny. Běž se na chvilku ... Celý horoskop

Karta dne

Deset pohárů
Pokud toužíš po lásce, přátelství nebo bys ráda poznala nové lidi, kteří sdílejí stejné zájmy jako ty, tak věř, že máš skvělou příležitost. Nejen, že se díky skvělým k...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist