Femina.cz » Magazín » Móda » Heidi, děvče showbyznysu

Heidi, děvče showbyznysu

Heidi, děvče showbyznysu

Magazín: Móda | autor: Magdalena | vydáno 27. 04. 2005

Minulý týden přijel do Prahy v rámci svého světového turné britský popový zpěvák Seal. Nepřijel ovšem sám, nýbrž v doprovodu své budoucí manželky, německé topmodelky Heidi Klum.

I přesto, že už je tato světově uznávaná profesionálka v letech, kdy ostatní modelky odcházejí do důchodu, Heidi stále spolupracuje s těmi nejlepšími návrháři a fotografy. Její závratnou kariéru nenarušilo ani její první těhotenství s dcerou Leni, jejímž otcem je ředitel Formule 1, Flavio Briatore, a vypadá to, že ani u druhého potomka tomu nebude jinak.

Heidi je nejen úspěšná v oblasti modelingu, ale svých schopností využívá i ve světě podnikání. Podle Heidiných slov se pustila do takových oblastí, které ji nejen zajímají, ale i baví. Nejprve tedy začala vydávat vlastní kalendáře, na kterých se podílela nejen organizačně, ale navrhovala i oblečení a scény, ve kterých byla focena. Další úspěch se dostavil, když jí německá firma Birkenstock oslovila, zda-li by pro ně nechtěla navrhnout kolekci bot. Z jedné sezóní záležitosti se nakonec vyklubala dlouhodobá spolupráce.

Mohlo by se zdát, že Heidi Klum si své dovednosti už vyzkoušela a nemusí se tedy o nic víc zajímat, ale opak je pravdou. Heidi neusnula na vavřínech a šla dál. Následujícího roku se spojila s uznávaným klenotníkem Mouwadem, který se proslavil svými diamantovými skvosty. Z této spolupráce se zrodila řada luxusních šperků, jejichž cena je stejně jako u všech pokladů, stvořených tímto diamantovým králem, dostupná pouze hrstce vyvolených.

Módní svět luxusu a třpytu Heidi časem uspokojil, a tak se obrátila k běžným zákazníkům, pro které vytvořila nový druh bombónů. Jejich slavnostní představení proběhlo loňského roku v New Yorku.

Kromě svých podnikatelských aktivit se tato zaneprázdněná žena snaží splnit si i svůj sen vyzkoušet si některou z filmových rolí. Poprvé se před kamerou objevila v situační komedii Všichni starostovi muži. Její účast byla původně naplánována pouze na jednu epizodu, ale Heidi se vedení natolik zalíbila, že její postavu v seriálu dopsali tvůrci do dalších pěti pokračování. Další klapky pak následovaly v kultovním seriálu Sex ve městě nebo celovečerní britské komedii Do hola.

Pokud by vás zajímalo, jak se tato německá kráska propracovala k současné metě, pak si jistě počkejte, až se v knihkupectvích objeví její nová kniha, ve které tato diva radí, jak dosáhnout stejného úspěchu.

www.heidi-klum.de

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
14. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
25. 04. 2011 Viky17 Heidi Klum (reakcí: 0)
01. 03. 2011 Lucka258 heidi (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 02. 2017 Horoskop Střelec

Dnes budeš mít pocit, že tě nikdo nemá rád, nikdo ti nerozumí a že jsi na celém světě úplně sama. Přestaň se litovat ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist