Femina.cz » Magazín » Móda » Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 21. 04. 2006

Upoutá vás svou dokonalou postavou a zajímavou tváří. Obdivujete její dlouhé, zdravé vlasy a její krása vás nenechá spát. Jmenuje se Gisele Bündchen.

Gisele si prý již jako malá přála stát špičkovou volejbalistkou, tréninkům věnovala skoro celý svůj volný čas a tímto sportem doslova žila. Byla zatím samá ruka, samá noha a na svůj vzhled dbala minimálně. Spolužáci ji pro její vytáhlé končetiny přezdívali Olive Oil podle jedné seriálové postavičce, která prý vypadala přesně jako Gisele. Narodila se 20. července 1980 ve městě Horizontina v Jižní Brazílii, kde vyrůstala spolu s dalšími pěti sestrami.

Až jednou při návštěvě Sao Paola si jí všiml modelingový agent, který ocenil její štíhlou a vysokou postavu. Gisele tedy již ve svých čtrnácti letech zamířila do světa. Začala pracovat pro takové značky jako Valentino, Dolce & Gabbana nebo Versace. Podepsala například multimilionový kontrakt se světoznámou firmou zabývající se prodejem spodního prádla, Victoria Secret, se kterou spolupracuje dodnes.

Už nebyla jen jednou z mnoha, ale začalo se prodávat i její jméno a byla to právě ona, kdo opět zavedl pojem topmodelka. Šaty, které na přehlídce předvádí Gisele se vždycky s velkým úspěchem prodají.

Přestože celý showbyznys je spjatý s velkými party, na kterých musíte být viděni, a drogami, jež musíte brát, abyste přežili, Gisele uspěla i bez těchto berliček. Nejraději je prý doma se svými pejsky a přítelem. Tím byl do nedávné doby slavný hollywoodský herec Leonardo di Caprio. Po několikaletém bouřlivém vztahu se však, prý již definitivně, rozešli. Gisele si přála založit rodinu a usadit se, na což se Leo zatím necítil.

Můžeme si být však zcela jistí, že tato brazilská kráska dlouho sama nezůstane, zatím se věnuje práci, ve které se jí více než daří, nyní například propaguje známou francouzskou značku Louis Vuitton.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 10. 2016 Horoskop Rak

Dnes k tobě přijde zpráva, která nebude úplně příjemná. Přichází od ženy, se kterou tě pojí letité přátelství, nebo t... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist