Femina.cz » Magazín » Móda » Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 21. 04. 2006

Upoutá vás svou dokonalou postavou a zajímavou tváří. Obdivujete její dlouhé, zdravé vlasy a její krása vás nenechá spát. Jmenuje se Gisele Bündchen.

Gisele si prý již jako malá přála stát špičkovou volejbalistkou, tréninkům věnovala skoro celý svůj volný čas a tímto sportem doslova žila. Byla zatím samá ruka, samá noha a na svůj vzhled dbala minimálně. Spolužáci ji pro její vytáhlé končetiny přezdívali Olive Oil podle jedné seriálové postavičce, která prý vypadala přesně jako Gisele. Narodila se 20. července 1980 ve městě Horizontina v Jižní Brazílii, kde vyrůstala spolu s dalšími pěti sestrami.

Až jednou při návštěvě Sao Paola si jí všiml modelingový agent, který ocenil její štíhlou a vysokou postavu. Gisele tedy již ve svých čtrnácti letech zamířila do světa. Začala pracovat pro takové značky jako Valentino, Dolce & Gabbana nebo Versace. Podepsala například multimilionový kontrakt se světoznámou firmou zabývající se prodejem spodního prádla, Victoria Secret, se kterou spolupracuje dodnes.

Už nebyla jen jednou z mnoha, ale začalo se prodávat i její jméno a byla to právě ona, kdo opět zavedl pojem topmodelka. Šaty, které na přehlídce předvádí Gisele se vždycky s velkým úspěchem prodají.

Přestože celý showbyznys je spjatý s velkými party, na kterých musíte být viděni, a drogami, jež musíte brát, abyste přežili, Gisele uspěla i bez těchto berliček. Nejraději je prý doma se svými pejsky a přítelem. Tím byl do nedávné doby slavný hollywoodský herec Leonardo di Caprio. Po několikaletém bouřlivém vztahu se však, prý již definitivně, rozešli. Gisele si přála založit rodinu a usadit se, na což se Leo zatím necítil.

Můžeme si být však zcela jistí, že tato brazilská kráska dlouho sama nezůstane, zatím se věnuje práci, ve které se jí více než daří, nyní například propaguje známou francouzskou značku Louis Vuitton.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

19. 02. 2017 Horoskop Váhy

Dnes není čas na velká rozhodnutí, nedělej žádné ukvapené závěry ani změny. Nech věci, ať se dějí bez tvého přičinění... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist