Femina.cz » Magazín » Móda » Festival fashion: O2 Open Air

Festival fashion: O2 Open Air

Festival fashion: O2 Open Air

Magazín: Móda | autor: Renata Jarošová | vydáno 25. 08. 2010

Z ulic jsme se přesunuly na první ročník O2 Open Air Festivalu, protože připravovaný line-up rozhodně stál za to! A jsme rády, že jsme vyrazily. Módních úlovků máme strašnou spoustu, ale vybrat jsme musely jen několik…

Festivaly jsou vždycky plné různých módních výstřelků, a na O2 Open Air tomu nebylo jinak. Na některých lidech jste mohla hned na první pohled poznat, komu přijeli fandit. Jiní zase vypadaly, jako kdyby spadly přímo z módního mola anebo, že když se oblékali, tak měli snad zavřené oči.

 

Helena (26) na mateřské a Máša (32) kadeřnice

Tak tyhle holky nás zaujaly na první pohled. V davu úžasně zářily díky barevnému oblečení. Body navíc dáváme za skvělé stříbrné holiny a boží zelené crocsy.

 

Simona (21) studentka

Celý outfit je skvělý! Trendy brýle, legíny, šaty a celé tomu dává korunu červená barva, které všechny prvky hezky propojuje.

 

Lelí (24) PR consultant

Růžovou měl na festivalu na sobě jen málokdo, ale když už si jí obléknul, byl na to náležitě hrdý! No není divu, pár růžových triček a doplňků v davu přímo svítilo. Chválíme nádherné boty a také odvážlivost při výběru barev.

 

Daniela (19) modelka

Slečna je pěkně vyladěná, trendy ošoupané šortky jsou bezva, jen krajkový vršek nám do atmosféry festivalu trochu nezapadal. Ale na festivalu potkáte prostě všechno. :-)

 

 

 

Claudia (25) studentka, Petra (24) PR manager, Katka (25) studentka

Jasným trendem Nr. 1 byly holinky! Měl je každý a každý za ně byl vděčný. A holky se doslova předháněly, která bude mít hezčí. Různými vzory a barvami hýřily skoro každé holčičí nohy.

 

 

Michaela (15) studentka

Michaela patří k fanouškům, na kterých už v první minutě poznáte komu přijela fandit. A i styl oblečení tomu odpovídá. Kombinace žluté a modré je skvělá!

 

Petík (24) podnikatel

Důkaz, že i chlapi se umějí na festival vymódit, jsme našly u Petíka. Jeho styl nás doslova nadchl, pásek alá klávesnice klavíru zafungoval určitě na spoustu slečen.

No name

Bohužel jsme nestihli zaznamenat jméno, ale i přesto jsem se rozhodly, že je sem dáme. :-) Tento pár hezky spojuje šedá barva a také Conversky, které na festival rozhodně patří!

 

Celý report z festivalu O2 Open Air naleznete na www.partyplanet.cz

 

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
10. 02. 2014 R3dn3x SLADĚNOST?? (reakcí: 0)
02. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
06. 01. 2012 AlbaADAMS28 respond this post (reakcí: 0)
06. 09. 2011 helenadon holky (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Verca27 Festival (reakcí: 0)
07. 03. 2011 Reesie Festival (reakcí: 0)
03. 03. 2011 puntik no (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

27. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Chystáš se investovat peníze a nejsi si jistá? Než se do toho pustíš, raději se o tom poraď ještě s někým, kdo tomu r... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist