Femina.cz » Magazín » Móda » Fantastické topy

Fantastické
topy

Fantastické topy

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 14. 04. 2005

Jaro a léto je dobou lásky, porozumění a užívání si života. V těchto teplejších a slunečnějších obdobích se zřídka kdo zdržuje doma, ale raději vyrazí ven na čerstvý vzduch...

Ženy o sebe začínají více dbát a dohánět to, co zanedbaly během zimních svátků, což jistě ocení hlavně muži. Nákupní centra a různé obchody s oblečením si mnou ruce, protože zde opět začnou nálety na jejich přeplněné regály, všichni chtějí být hezčí a pro toho druhého přitažlivější. Ovšem nastane doba, kdy budeme hledat cestu ze začarovaného kruhu, který se nazývá přeplněná skříň. Najdeme zde věci, které již nenosíme nebo ani nemáme ponětí, co nás vedlo k jejich pořízení. Z praktického hlediska se tady vyplatí soustředit se na klasiku a po kouskách přikusovat pár nejnovějších trendů tak, aby byl celek nenucený a osobitý. Vydejme se tedy po zlaté střední cestě, léty prochozené a ověřené.

Nejpohodlnější variantu představují džíny a k nim se nejlépe hodí top. A zde se dostáváme k jádru věci, džíny se lety nemění, alespoň ty kvalitní ne, ale s čím si můžeme hrát je horní díl našeho oblečení, ať to jsou košile, trička nebo blůzičky. Díky nim můžeme být trendy, retro nebo romantické. Možností je tu nepřeberně, stačí si jen vybrat. Zajímají-li vás názory návrhářů či stylistů, rádi vám poskytneme možnost inspirace u některého z nich a snad se alespoň zčásti trefíme do vaší nálady a vkusu.

Jak jsme se již zmínili v předcházejících článcích, toto jaro a léto je zpravidla ve znamení romantiky a svěžesti. Díky vzdušným a lehkým materiálům působí modely sexy a přitom nenuceně. Setkáte se i s volány umocňujícími éteričnost celého vzhledu. Velice moderní jsou například zcela průsvitné halenky, pod které si můžete vzít, abyste se vyhnuly nežádoucí vulgaritě, jednoduchou bílou košilku. Zde pozor, nikdy si neberte pod takový odvážný top pouze podprsenku, výsledný efekt by mohl být více než laciný.

Zabrousíte-li do některého z obchodů s oblečením, určitě tu narazíte na topy, které se nahoře zužují a od prsou směrem dolů rozšiřují. Jsou teď velice in a ve většině případů jsou na ramínka s velkým výstřihem. Pěkně vypadají, opravdu ale sluší spíše ženám se širším obvodem hrudníku. Jste-li však hrdá na svůj pas a vypracované břicho, raději se jim vyhněte.

Dalším prvkem objevujícím se na módních přehlídkách jsou volné halenky, které jsou nejčastěji obepnuté masivním etno páskem. K celému kompletu lze přidat i výraznější šperky.

Večer můžete vyrazit v korzetu, který by ale měl být v jemných barvách a připomínat nám bude dobu našich prababiček, které v něčem podobném chodily spát.

Snad se nám alespoň nepatrně podařilo nastínit vám budoucí trendy, které lze snadno využít. Nebojte se do každého modelu dát kousek ze sebe, móda nám chce jen sloužit a pomáhat.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
31. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
13. 08. 2012 forjames topy (reakcí: 0)
20. 04. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 0)
16. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
11. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 03. 2011 Lucka258 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

20. 02. 2017 Horoskop Ryby

Máš pocit, že šéf zrovna není tvůj fanoušek a možná si na tebe i trošku zasednul? Zkus zapřemýšlet, jak moc aktivní v... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist