Femina.cz » Magazín » Móda » Buďte krásná i pod peřinou

Buďte krásná i pod peřinou

Buďte krásná i pod peřinou

Magazín: Móda | autor: Jana Hlavatá | vydáno 18. 07. 2013

Nevěřte těm lidem, kteří tvrdí, že spát se může v čemkoli. I výběru pyžama byste měli věnovat náležitou pozornost. Vaše volba totiž vysílá jasný signál. Očekáváte-li v noci partnerskou něhu, vyměňte raději pohodlné flanelové pyžamo za lehkou noční košilku či mnohými podceňované kraťásky.

Že se chodí spát v pyžamu, ví každé malé dítě. Alespoň to současné. Na přelomu devatenáctého a dvacátého století se však o existenci pyžama v Evropě či ve Spojených státech amerických nevědělo zhola nic. Pyžamo, tak jak ho známe dnes – tedy kabátek a kalhoty – se k nám dostalo z Indie díky britským kolonistům. Zpočátku bylo pyžamo určené pouze pro muže. Ženy si na jeho nošení musely ještě pár let počkat. Běh dějin změnila až Coco Chanel, která si jednoho dne vyrazila na pláž v pohodlném plážovém obleku, který se nápadně podobal pyžamu.

Noční košile: Na délce záleží!
Naše babičky a matky oblékaly do postele nejčastěji bavlněné či flanelové noční košile, která jim obvykle sahala až ke kotníkům. Noční košile však v poslední době prošly výrazným face liftem. Do svého šatníku tak můžete zařadit modernější alternativy, které dávají vyniknout nejen vašim kotníkům. Při výběru vhodné noční košile tak berte ohled především na vlastní pohodlí. Vše ostatní – jako délka rukávu, materiál, vzor apod. - záleží jen na vás a vašem vkusu. A nezapomínejte: Na délce totiž záleží!

Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Chybí vám něco ve vašem sexuálním životě? Chcete mít k sobě s partnerem blíž? A jste ochotni věno...

Svůdné košilky: Když se vám ještě nechce spát
Noční košile jsou sice praktické, ale chcete-li svého partnera uhranout svým tělem, mnoho prostoru vám neposkytnou. Naštěstí si do našich ložnic vyšlapaly cestičku tzv. noční košilky, které vás sice v noci nezahřejí, ale rozhodně vám pomohou rozpálit vašeho manžela či přítele. Při výběru noční košilky se fantazii meze nekladou. Může být krajková, saténová, s tenkými ramínky, nebo bez. Hříšně rudá, nevinně bílá či tajemně černá. Velmi sexy je podle mnoha mužů také pánská košile na nahém ženském těle. Za zkoušku to stojí!

Klasické pyžamo: Pohodlí na prvním místě
Pryč jsou doby, kdy dvoudílné pyžamo, ve složení kabátek a kalhoty, bylo ryze pánskou záležitostí. Dnes v této módní sféře panuje rovnoprávnost. Luxus klasického „pánského“ pyžama si mohou dopřát i ženy. Naštěstí se nemusíme spokojit jen s pruhovaným vzorem, díky kterému se v minulosti stalo pyžamo oblíbenou karnevalovou proprietou, když se dítko rozhodlo převléci se za trestance. Pyžama dnes září všemi barvami, kombinují různé geometrické motivy s kreslenými figurami, textem či fotoaplikacemi. A existuje také nepřeberné množství dvoudílných variací. Můžete tak kombinovat dlouhé kalhoty s tílkem, tričkem s krátkým či dlouhým rukávem apod. Také materiál hraje důležitou roli. Dopřejte si pocit luxusu oděné do hebkého saténového pyžama.

Myslí si, že je v posteli borec. Jak mu říci, že není?

Myslí si, že je v posteli borec. Jak mu říci, že není?

Vytahuje se, jak je v posteli úžasný a kolik měl ženských, jenže když přijde na věc, není to jemn...

Úsporné kraťásky: Ukažte mu, co ve vás dřímá!
Tento druh pyžama je populární zejména u mladých dívek, které si ještě netroufají ukazovat své vnady v úsporných košilkách. Kraťásky a tílko jsou pro ně přijatelnou variantou: jsou pohodlné, přesto sexy. Zakrývají všechna intimní místa, ale zároveň ponechávají sváděnému partnerovi dostatečný prostor pro fantazii.

Nevíte, v čem si jít lehnout? Nechte se inspirovat naší fotogalerií vlevo.

Foto zdroj: etam.com, debenhams.com, halens.se, marigotcollection.com, hush.uk.com victoriassecret.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
19. 04. 2014 manislava pod peřinou (reakcí: 0)
20. 07. 2013 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
19. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 07. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
18. 07. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
18. 07. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)
18. 07. 2013 jankac Pyžamo (reakcí: 1)
18. 07. 2013 Lafik + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 03. 2017 Horoskop Panna

Ukaž, že máš také smysl pro humor a přichystej pro děti i partnera nečekané překvapení. Můžeš naplánovat společnou hr... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist