Femina.cz » Magazín » Krása » Vyzkoušeli jsme: Permanentní řasy podle hollywoodských hvězd!

Vyzkoušeli jsme: Permanentní řasy podle hollywoodských hvězd!

Vyzkoušeli jsme: Permanentní řasy podle hollywoodských hvězd!

Magazín: Krása | autor: Adéla | vydáno 05. 10. 2011

Není to tak dávno, co se roztrhl pytel s nabídkou dokonalých řas, které nemusíte líčit, jaké nosí světové celebrity. My vám přinášíme exkluzivní reportáž z takové "řasové" procedury!

Celý zázrak spočívá v na pohled jednoduchém principu: na každou vaši řasu vám odbornice nalepí řasu umělou, která je o něco delší, než ta vaše, silnější a intenzivně černá (či jinak barevná). Výsledkem by měly být dokonalé řasy, které krásně orámují vaše oči, bez nutnosti je dál líčit řasenkou.

Ono to ale není tak jednoduché, jak to vypadá. Pracuje se v těsné blízkosti oka, což vyžaduje přísná hygienická opatření, zručnost a pečlivost, a samozřejmě vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné produkty.

My jsme navštívili Lékařský dům v Praze 7, kde tuto metodu provádí zkušená zdravotní sestra Lucie Vavroňová, certifikovaná značkou Diamond Lashes®, jejíž produkty jsou ve shodě s nejpřísnějšími legislativními požadavky EU a ČR.

Nové řasy se rozhodla vyzkoušet Katka, která by prý "bez řasenky nešla ani s košem". Je to blondýnka se světlou pletí a řasami sice dlouhými, ale díky jejich světlé barvě úplně nevýraznými. "Nelíčím se nijak moc, jen základní make-up, tvářenka a řasy. Ale jestli bych si měla vybrat jen jedno líčidlo, bez kterého se neobejdu, tak nemusím vůbec přemýšlet..."

Katku jsme nafotili, a takto její oči vypadaly, když ráno dorazila celá nesvá, bez nalíčených řas.

Pak ji čekaly zhruba dvě hodinky odpočinku. Aplikace totiž probíhá v leže, se zavřenýma očima, kdy téměř nic necítíte - jen lehké doteky na řasách. Řasy jsou podlepené speciální podložkou, aby bylo chráněné oko a jeho okolí. Poté už Lucka pečlivě lepila jednotlivé řasy různých délek tak, aby výsledek byl dokonale přirozený.

"Stalo se mi, že k nám přišla nešťastná klientka, které v jednom salónu nalepili všechny řasy stejné délky - vypadaly pak jako smetáček... Takové věci se bohužel stávají, když aplikaci provádí někdo bez zkušeností nebo patřičného školení. Strávily jsme pak další dvě hodiny opravami," vzpomíná Lucka.

I umělé řasy musí kopírovat linii oka v co nejpřirozenější podobě, tedy s postupně se prodlužujícími řasami od koutků do středu. Celková délka a tloušťka řas se pak liší podle toho, jak výrazné si řasy přejete mít. V případě Diamond Lashes® můžete zvolit přirozený vzhled, který bude krásně výrazný a bude vypadat lépe, než po nalíčení jakoukoli řasenkou, ale umělé řasy zůstanou vaším tajemstvím. Nebo zvolíte řasy delší, pro pohled mrkací panenky, až po neskutečně výrazné řasy typu Kim Kardashian.

Katka si pro první aplikaci zvolila přirozeně vypadající řasy, které se budou hodit k její světlé pleti. Pokud by chtěla řasy ještě výraznější, může je mít při nejbližším doplnění.

"Vždy je dobré zohlednit vaše původní řasy, tvar oka a celkový typ. Pro řasy je samozřejmě nejlepší, pokud je příliš nezatížíme, obzvláště když jsou třeba slabé. I takové řasy můžeme prodloužit, ale ne na úkor jejich zdraví, to by žádná klientka přece nechtěla," vysvětluje Lucka Vavroňová, proč byste se měla svěřit opravdu jen odborníkům.

A jak to tedy celé dopadlo? Takhle krásně!

Katarina Landlova

Upozorňujeme, že fotky nejsou nijak barevně upravovány, vše jsme nechali v původní podobě, aby vynikl skutečný efekt nových řas.

V galerii se můžete podívat na další fotky, na kterých je vidět, jak Katka doslova "prokoukla". Navíc, i po třech týdnech vypadají řasy stále skvěle! Prodělaly tvrdou zkoušku v bazénu i několik uplakaných večerů u romantických filmů - vždy perfektní! Nejsou problém ani pro kontaktní čočky.

Doplnění se doporučuje v rozmezí 3-5 týdnů, u někoho vydrží řasy až 6 týdnů, vše záleží na délce životního cyklu vašich řas, což je individuální. Řasy se totiž přirozeně obměňují. Vždy, když vám vypadne řasa, na jejím místě už je částečně narostlá nová, která postupně roste do plné délky, zatímco nová řasa pod ní už se opět dere na svět. Proto i umělé řasy opadávají společně s řasami, na kterých jsou nalepené. Je to postupný proces - nikdy se vám nevymění všechny řasy najednou. A proto také vydrží permanentní řasy krásné v rozmězí několika týdnů.

Pokud se vám představa řas, které nemusíte líčit, zalíbila, objednejte si termín u Lucie Vavroňové, na telefonním čísle 775 138 394.

Nová aplikace řas Diamond Lashes® vyjde na 3.500 Kč, doplnění po 3-5 týdnech pak 600 až 1.000 Kč v závislosti na stavu řas.

A pozor! Pro čtenářky Femina.cz máme speciální nabídku - když při objednání použijete  heslo "Femina", budete mít nové řasy za skvělých 2.500 Kč!

Další články z rubriky

Komentáře (22)

Datum Autor Nadpis
22. 02. 2016 martina_B rasy (reakcí: 0)
25. 07. 2012 ja nic moc (reakcí: 0)
12. 06. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
30. 01. 2012 helenadon řasy (reakcí: 0)
26. 10. 2011 manislava řasy (reakcí: 0)
16. 10. 2011 Lydia001 Řasy (reakcí: 0)
11. 10. 2011 danyjente Prodloužení řas (reakcí: 1)
09. 10. 2011 11789 Úžasná proměna (reakcí: 0)
09. 10. 2011 ladouch - (reakcí: 1)
09. 10. 2011 Reesie Permanentní řasy (reakcí: 2)
07. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
06. 10. 2011 mistrix ... (reakcí: 3)
05. 10. 2011 kacenka811 umelé riasy (reakcí: 1)
05. 10. 2011 Mishka7 :) (reakcí: 0)
05. 10. 2011 mudrenka test (reakcí: 1)
05. 10. 2011 jaaajaa Skvely test! (reakcí: 3)
05. 10. 2011 ivetinkav - (reakcí: 2)
05. 10. 2011 pepina . (reakcí: 0)
05. 10. 2011 soffie já (reakcí: 0)
05. 10. 2011 doublefantasy uff (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 03. 2017 Horoskop Panna

Ukaž, že máš také smysl pro humor a přichystej pro děti i partnera nečekané překvapení. Můžeš naplánovat společnou hr... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist