Femina.cz » Magazín » Krása » Vlastnoručně umíchaný elixír mládí! Máme tajnou recepturu

Vlastnoručně umíchaný elixír mládí! Máme tajnou recepturu

Vlastnoručně umíchaný elixír mládí! Máme tajnou recepturu

Magazín: Krása | autor: Lucie Feiková | vydáno 25. 11. 2015

Chceš si napsat Ježíškovi o hříšně drahý krém proti stárnutí, kterého se tak děsíš? Ještě zadrž. Je daleko účinnější a lacinější způsob, jak vypadat pořád na dvacet! Potřebuješ jen chvilku času a čtyři suroviny. Zde je tajný recept!

Všechny ženy touží po nestárnoucí vizáži, a kdyby to šlo, upsaly by se snad i satanovi. Ta, která tu možnost nemá, utrácí nemalé peníze za kosmetické přípravky a různé procedury. Nic proti ničemu, ale pořád je to chemie! My víme, jak vykouzlit vzhled mladice jenom díky přírodě. Tohle sérum fakt zabírá, o čemž svědčí stovky pochvalných komentářů. A co je třeba?

Suroviny za hubičku

V jednoduchosti je krása, proto i jednotlivé složky elixíru nejsou žádné super vzácné potraviny. Troufneme si říct, že minimálně půlku máš po ruce určitě! Tak hurá do spíže a připrav si 100 mililitrů oleje z lněného semínka. To je největší boháč aminokyselin široko daleko. Dále dva citrony, poctivé zásobníky vitaminu C. Potom půl kila medu, ten vyživuje cévy. Nesmí chybět ani nepostradatelný česnek, který cévy zase pěkně pročistí. Dobrá zpráva? Víc už není třeba. Dodržuj jen postup.

Když alchymie začíná

Citróny samozřejmě důkladně opláchni, nebudeme si dělat marné iluze o tom, kdo na ně ještě v obchodě sahal. Jeden oloupej a druhému nech slupkový kabátek na sobě. Přichází na scénu aromatický poklad, v mnoha ohledech podceňovaný česnek. Rozmačkej ho, co ti síly stačí. Doslova na kaši!
Další krok? Olej, citrony a česnek i s medem hoď do mixéru a důkladně rozmixuj. Vznikne směs, kterou si zamiluješ! Nalij ji do sklenice a uchovávej zásadně v lednici. Tam se jí bude dařit nejlépe. Takhle snadné to je! A ani to nebolelo. A jak s tímhle zázrakem naložit?

Použití? Na tvář i do žaludku!

Nabízí se dvě varianty, přičemž oba způsoby mají stejně silný efekt. Dopřát si můžeš třikrát denně jednu polévkovou lžíci, nejlépe před jídlem. Jestli chuti nepřijdeš na kloub, úplně bez obav ho nanášej jednou za den na obličej nebo celé tělo – stejně jako běžný pleťový krém.

Vsadíme se, že už po pár aplikacích poznáš rozdíl. Kůže bude jemná, vláčná, hydratovaná a prostě k nakousnutí! Vrásky? Zmizí jako mávnutím proutku! Protože celý domácí výrobek je pouze z darů matky přírody, nemusíš se bát, že by ti mohl nějak uškodit. Právě naopak. Jediné riziko? Silná návykovost, ale to vůbec nevadí.

Už zapínáš mixér? Dobře ty, litovat určitě nebudeš! Pokud jsi ještě na vážkách, mrkni na video, kde jsou nestárnoucí slavné ženy. Jestli je těmhle přes padesát, ale vypadají takhle, musely s omlazováním začínat ve věku, v jakém jsi teď ty. Jenže právě ty je ještě trumfneš!

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
25. 11. 2015 Viky17 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

20. 02. 2017 Horoskop Býk

Máš doslova a do písmene štěstí ve svých rukou, cokoliv podnikneš, dovedeš k úspěchu. Nemusíš se bát ani náročných úk... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist