Femina.cz » Magazín » Krása » Veganská kosmetika SpaRitual představuje novinky

Veganská kosmetika SpaRitual představuje novinky

Veganská kosmetika SpaRitual představuje novinky

Magazín: Krása | Komerční prezentace | vydáno 24. 08. 2012

Aromaterapeutické, masážní svíčky jsou relativně nový pojem, který začíná být používán v luxusních SPA centrech. Sojové svíčky, lze objednat ve čtyřech vůních: pelargonie, zázvor, kadidlo a jasmín. Každá má své specifické aromaterapeutické účinky.

Kadidlo, meruňkový a kokosový olej, vytváří luxusní a velmi příjemné prostředí ve všech salonech.  Pro mnoho klientů jde o velmi překvapující zážitek. U hořící svíčky se část kompozice rozpustí. Hustá olejovitá konzistence se vtírá do pokožky celého těla. Lze ji kombinovat se SPA oleji, lotiony, či krémy. Maséři, terapeuti, pedikérky, kosmetičky a manikérky mohou běžnou masáž ozvláštnit tímto nevšedním prostředkem. Je překvapivé, že teplota rozehřáté svíčky, není horká, ale příjemně vlažná. Tato hutnější konzistence se s velkým úspěchem používá na vysušené lokality, jako jsou například lokty, hřbety rukou a podobně. Nejedná se tedy o obyčejné parafinové voňavé svíčky.  V podstatě se jedná o aromaterapeutický masážní prostředek, se kterým se dá masírovat i v tuhém stavu.  Kombinací s oleji, lze vytvořit individuální a cílený skluz pro jednotlivé partie. Terapeut může přistoupit k masáži velmi kreativně a vytvářet si vlastní individuální a proměnlivé prostředí. Přesně to dnes nároční zákazníci vyžadují.

Péče o zdraví a krásu lidské kůže nabízí terapeutům a kosmetičkám stále širší možnosti. Velmi zajímavé jsou detoxikační zábaly. Absorpční složky vstřebávají zplodiny metabolizmu. Pohlcují je z povrchu kůže, kam jsou transportovány potem.  Některé lokality lidského těla resorbují velké množství odpadních látek.  Díky zemské přitažlivosti jsou to hlavně nohy. Množství zplodin metabolizmu je doslova cítit. Detoxikační zábaly nohou jsou nejen příjemné, ale hlavně užitečné pro celý organizmus.  Proto se velmi těšíme na novinku  Sparitual, která bude představena na podzimním Interbeauty Prague 2012.

Další novinkou bude převratná forma peelingu. Gelová konzistence v sobě skrývá jemná abraziva písku z Bora Bora a vulkanického  rhyolitte,  arganový olej,  hydratanty a antioxidanty. Není nutné ji smývat. Pokud ošetřujeme zralou pleť, začínáme právě touto procedurou. Nejen, že jemně odstraníme zrohovatělý kryt, ale zároveň otevíráme pokožku k lepší schopnosti vstřebat biologicky aktivní a pro pokožku vhodné komponenty. SpaRitual pro tyto účely vyvinul nové jasmínové máslo. Ryze veganská konstrukce opět používá mnoho osvědčených komponentů, jako je bambucké máslo, plody Makqui, švestkový olej,  vitamíny  A,E, F. Tento produkt opravuje drobné defekty kůže, jako jsou strie, lehké záněty a podobně. Skvělý na péči pokožky v oblasti břišní krajiny, prsů, hýždí a stehen v těhotenství. Osvědčil se také při péči o zvadlou pokožku krku.  Výrobek dokáže pokožku omladit tzv. anti aging efekt. Všechny uvedené novinky bude možné zhlédnout a odzkoušet ve výstavní expozici  SpaRitual  na kosmetickém veletrhu Interbeauty  Prague  2012 konané ve dnech 7-8.9.2012 na výstavišti v Holešovicích. V návaznosti na uvedené produkty, byla vyvinuta nová technologie péče o ruce. Pod názvem  SPA anti aging manicure.  Jde o cílenou péči pro zralou pleť. Bude rovněž předvedena v expozici SpaRitual.

Výjimečnost všech prostředků z řady péče o tělo vidíme v tom, že neobsahují žádné složky živočišného původu, parabeny, nebo jiné látky, které by mohly mít negativní dopad na lidské tkáně. Tyto produkty jsou výhradně veganské.  Získávání aktivních ingrediencí se řídí principy fair trade a jsou na ně kladeny nejvyšší kvalitativní nároky dle požadavků eco-certu. Všechny obaly jsou recyklovatelné. Potisky obalů jsou vyhotoveny sojovým inkoustem.  Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro senzitivní jedince.

Více na stránkách: www.sparitual.eu

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
10. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
11. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 08. 2012 manislava veganská (reakcí: 0)
27. 08. 2012 nairi veganská komsmetika (reakcí: 0)
25. 08. 2012 Daniela76 Veganská kosmetika (reakcí: 0)
25. 08. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
25. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
24. 08. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
24. 08. 2012 Anulii ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes začneš pochybovat o všech svých projektech, vztazích i plánech. Budeš mít pocit, že se nic neděje tak, jak by si... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist