Femina.cz » Magazín » Krása » Unikátní pokus americké redaktorky: Testovala, jestli je sex opravdu prospěšný pro pleť

Unikátní pokus americké redaktorky: Testovala, jestli je sex opravdu prospěšný pro pleť

Unikátní pokus americké redaktorky: Testovala, jestli je sex opravdu prospěšný pro pleť

Magazín: Krása | autor: Lucie Feiková | vydáno 13. 09. 2016

Kolikrát v životě už jsi slyšela, že milování je nejlepší elixír mládí pro tvou pokožku? Určitě se to nedá ani spočítat, protože odborníci jsou v tomhle názoru neoblomní. Jenže jsou to jen plané řeči, které nás mají přimět k reprodukci, nebo svatá pravda? Konečně se našel někdo, kdo to zkusil na vlastní kůži!

Tak tomu říkáme obětovat se pro lidstvo… Redaktorka amerického magazínu Maria Del Russo byla skeptická k různým výzkumům o prospěšnosti orgasmů na pleť, a proto si chtěla ověřit, zda jsou to jen lékařské „kecy v kleci“, nebo zaručený recept proti stárnutí. Vrhla se po hlavě i kalhotkách do třicetidenního sexuálního experimentu a o své postřehy se podělila se čtenáři webu refinery29. Klobouk dolů!

Nevaž se, odvaž se

Protože Maria Del Russo je žena činu, nechtěla nic ponechat náhodě. Po celou dobu byla sexuálně aktivní a dosáhla vyvrcholení alespoň jednou denně. Ať už jí v tom s radostí pomáhal přítel (v rámci pokusu ho nazývá pracovním názvem Jake), nebo si k žhavému finále pomohla „na vlastní pěst“, zem se zachvěla každých 24 hodin. Někdy i několikrát! Jaké vizuální změny přinesl první týden téhle dřiny a odříkání?

Kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?

Jakmile jsme s přítelem popadli dech, po každém milování jsem se ho ptala, jestli vypadám lépe, a hned jsem se běžela zkontrolovat do koupelny k zrcadlu. Ano, byla jsem sice nadšená, protože pokožka byla o něco zářivější, ale efekt nebyl tak dlouhotrvající, jak jsem čekala. Bez ohledu na to jsem ve svém úsilí pokračovala,“ popsala Maria Del Russo. Světe, div se. Rozdíl tam tedy byl, i když nepatrný! Že by to vážně fungovalo? Teď to teprve začne být napínavé…

Co si člověk neudělá sám, to nemá

„Když Jake nebyl doma, zvykla jsem si používat vibrátor vždy před spaním. Tenhle způsob relaxace jsem si hodně oblíbila a viditelné změny na své pleti jsem začala pozorovat během třetího týdne. Drobné vyrážky zcela zmizely a moje tvář byla na první pohled zdravější a jasnější,“ napsala Del Russo dychtivým čtenářům. No páni!

 

Není sex jako sex, a pokud se chceš zbavit vrásek a získat vizáž dvacítky, přivodit si pravidelně rozkoš vlastními silami je prostě „tutovka“! Dej tomu svému dneska volno a pošli ho někam na pivo. Třeba tě po návratu domů ani nepozná! Myslí si to i jeden uznávaný odborník, takže to fakt dává smysl…

„Masturbace je v porovnání se sexem pro pokožku o něco výhodnější - především pro ženy. Ty mají tendenci být trochu uvolněnější, když masturbují,“ vysvětluje mezinárodní poradce v oblasti sexuologie Eric Marlowe Garrison. (S ním to všechno vykutálená redaktorka konzultovala.) No, teď už je nad slunce jasné, že finance za vědecké průzkumy ohledně milování a kvality pleti nevylétly komínem. 

Erotika je fakt kouzelný lék na všechny kosmetické neduhy! Překvapivý závěr tohoto unikátního testu to potvrdil s definitivní platností.

Bože, stal se zázrak!

Podle slov Marie Del Russo byl čtvrtý týden naprosto zásadní. Mladistvého vzhledu, krásné a vyhlazené pokožky bez nedokonalostí si totiž všímalo i široké okolí. Slýchala komplimenty ze všech stran a akné, se kterým se potýkala celý život, najednou zmizelo v nenávratnu. To všechno bez jakýchkoliv léků, přípravků a drahých produktů. Vstupní kapitál byl vlastně jen nákup tužkových baterek do vrnivého kámoše, občasná pomoc přítele a čas věnovaný pouze sobě, nic víc! No vědět tohle dřív, všechny ženy by ušetřily majlant za séra proti stárnutí!

Co ty na to, nezkusíš taky tuhle výzvu? Pro případ, že bys sis naordinovala nošení vibrátoru s sebou, pozor, ať se ti nestane vtipná situace z videa… Náhoda je blbec! 

Věříš tomu, že sex ubírá léta a zaručí nádhernou pleť? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na tvůj názor i postřehy. A jestli to otestuješ na vlastní kůži, informuj nás o výsledcích! My osobně si myslíme, že smích má daleko rychlejší účinky. Tak se s námi pobav v galerii.

Foto: shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
14. 09. 2016 pepina . (reakcí: 0)
14. 09. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist