Femina.cz » Magazín » Krása » Ultra rychlá řešení pro vaše mastné vlasy

Ultra rychlá řešení pro vaše mastné vlasy

Ultra rychlá řešení pro vaše mastné vlasy

Magazín: Krása | autor: Pavla Hořínková | vydáno 26. 09. 2013

Vaše vlasy nepůsobí zrovna dvakrát svěže, ale nemáte právě dost času na zdlouhavý proces mytí, nanášení kondicionéru, foukání a styling? Nenechte si zkazit den a naučte se, jak mastné vlasy šikovně zamaskovat, když není času nazbyt!

Suchý šampon

Poslední dobou jsou čím dál oblíbenější suché šampony ve spreji. Tyto přípravky dokážou absorbovat přebytečný kožní maz, osvěžit celkový vzhled vlasů a navíc je provonět příjemnou vůní. Stačí trochu suchého šamponu nastříkat ke kořínkům, pročesat, rozhodit vlasy a můžete vyrazit ven!

Čelenka

Stáhněte si vlasy širší látkovou čelenkou, kterou sladíte s oblečením. Doporučuji se zásobit předem čelenkami různých barev, ráno před odchodem vybrat tu nejlepší a vlasy pod ni nenápadně schovat. Díky zajímavému doplňku dodáte svému stylu jiskru. Stejně dobře vám poslouží i čepice nebo klobouk.

Falešné mytí

Vlasy, které se mastí příliš rychle můžete oklamat i tak, že si umyjete pouze ofinu. Jde to dost dobře v předklonu v umyvadle, ale i ve sprše, když si zbytek vlasů sepnete. Čerstvě umytá a vyfoukaná ofina vám zabere pouze pár minut, ale výsledek spolehlivě odláká pozornost od vašich potíží s ostatními vlasy!

Lunární kalendář 25. 9. do 6. 10. 2013

Lunární kalendář 25. 9. do 6. 10. 2013

Zajímá vás, jak reaguje Blíženec na magickou Lunu, čemu se raději vyhnout a proč je důležité sprá...

Zapletený cop

Populární cop, který se stáčí podél obličeje, nejlépe zapletete právě z pár dnů nemytých vlasů. Obraťte proto tento nedostatek ve svůj prospěch a spleťte si cop, který bude začínat na jedné straně čela, lemovat celou horní linii vlasů a jeho konec jednoduše zastrčíte za ucho. Zbylé vlasy nechte rozpuštěné, nebo z nich vytvořte uzel na temeni hlavy.

Zastírací manévr

Když všechno ostatní selže, prostě přetáhněte pozornost jinam. Sáhněte po výrazných slunečních brýlích, neobvyklých náušnicích, nebo si kolem krku uvažte zajímavý šátek. Drobný prohřešek v podobě lehce mastných vlasů potom zůstane bez povšimnutí.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
26. 09. 2013 pepina . (reakcí: 1)
26. 09. 2013 Elisa19 +++ (reakcí: 0)
26. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 09. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

07. 12. 2016 Horoskop Lev

Dnes potkáš dávného přítele a slovo dá slovo a skončíte spolu v zapadlé hospůdce, kde strávíte večer v příjemném hovo... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist