Femina.cz » Magazín » Krása » Trendy účesy k vodě jako stvořené!

Trendy účesy k vodě jako stvořené!

Trendy účesy k vodě jako stvořené!

Magazín: Krása | autor: Tereza Čistecká | vydáno 28. 07. 2015

V teplých letních dnech je příjemné mít vlasy sepnuté nebo vyčesané. Pokud tě už obyčejný culík opravdu nudí, mrkni na pár návodů, které tě naučí, jak si vlasy jednoduše sepnout tak, aby ti u vody nepřekážely.

Pokud máš i ty delší vlasy, které v teplých letních dnech raději nosíš sepnuté, pak zpozorni. V tomto článku najdeš videa s několika návody, které ti poradí, jak rychle a hlavně stylově sepnout nebo učesat vlasy tak, aby ti nepřekážely při koupání ve vodě nebo při opalování.

Zapletená ofina do francouzského copu ze dvou pramenů

Tento look je k vodě naprosto ideální a není ani příliš pracný. Chce to jen trochu cviku. Potřebovat budeš jen jednu až dvě pinetky a gumičku. Zapletená ofina do francouzského copu ze dvou pramenů vypadá velmi dobře i s rozpuštěnými vlasy a hodí se klidně i na nějakou společenskou akci. V teplých dnech ofina nebude nudně sepnutá sponkou a s culíkem pak můžeš vyrazit rovnou do vody!

Vyčesané vlasy do trendy rozcuchaného účesu

Účes vytvořený v tomto videu už je malinko složitější. Je lepší nemít vlasy čerstvě umyté. Jsou příliš jemné a účes by se tvořil hůř. Nejdříve je potřeba vlasy natočit kulmou a následně postupovat podle návodu. Potřebovat budeš jednu gumičku a několik pinetek. Jako první udělej z vrchní části vlasů culík a začni postupně zamotávat jednotlivé pramínky vlasů, které pomocí pinetky připni k hlavě. Celý styling zafixuj lakem na vlasy a je hotovo!

4 v 1 - Nápady na stylové účesy

V tomto videu najdeš hned čtyři skvělé návody na letní účesy. Potřebuješ jen pár pinetek, gumičky, čelenku a lak na vlasy na zafixování celého účesu. Účesy jsou velmi jednoduché a nápadité. Prvním účesem je zapletená ofina včetně horní části vlasů do francouzského copu, který je následně spojen se všemi vlasy a svázán do culíku nebo drdolu. Druhým účesem je velmi zajímavý cop se zatočenou přední částí vlasů a s ležérně volnou ofinou. Na další účes budeš potřebovat čelenku, kterou zakomponuješ do zapletených vlasů. A poslední účes je velmi jednoduchý, ale zato stylový. Zapletený cop na obou stranách a následně spojený do culíku.

Stylový cop okolo celé hlavy

Tento účes je určený pro delší vlasy. Na první pohled vypadá velmi složitě, ale opak je pravdou. Potřebovat budeš tupírovací hřeben, gumičky, pár pinetek a lak na zafixování. Stačí umět jen zaplést obyčejný cop a zbytek už se dozvíš z videa. Je to opravdu jednoduché a výsledek stojí za to!

A jaké jsou tvoje zaručené návody na rychlé trendy účesy k vodě? Inspirovaly tě naše návody? Dej nám o tom vědět do komentáře pod článek! A pokud je ti to stále málo, mrkni do naší fotogalerie plné stylových letních účesů.

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
28. 07. 2015 Viky17 - (reakcí: 0)
28. 07. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
28. 07. 2015 vendina ... (reakcí: 0)
28. 07. 2015 Bobina1 - (reakcí: 1)
28. 07. 2015 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist