Femina.cz » Magazín » Krása » Toužíš po bujném dekoltu? Měla bys omezit kafe. Ještě dnes!

Toužíš po bujném dekoltu? Měla bys omezit kafe. Ještě dnes!

Toužíš po bujném dekoltu? Měla bys omezit kafe. Ještě dnes!

Magazín: Krása | autor: Lucie Feiková | vydáno 08. 11. 2016

Spousta žen hledá způsob, jak své vnady zvětšit. Patříš mezi ně? Pak bys měla vědět, že jestli piješ litry kafe, nákup podprsenek s push-up efektem je úplně k ničemu. Jaká dávka je pro tvůj dekolt bezpečná?

Káva patří mezi celosvětově nejoblíbenější nápoje, i když… Teď se to asi hodně rychle změní. Vědci přišli s tak šokujícím tvrzením, že dámy si už aromatického nakopávače nejspíš ani nesrknou! Vážně je pravda, že čím více doušků, tím plošší hrudník?

Bez čaje po ránu, nedej ani ránu

Výsledky studie švédských lékařů dostaly všechny milovnice kofeinu do úzkých. V rámci výzkumu odborníci zkoumali přes 300 dobrovolnic, přičemž se největší důraz kladl na spotřebu voňavého dopingu a velikost podprsenky. Ačkoli by asi nikoho nenapadlo, že mezi tím může existovat nějaká souvislost, došlo na nejhorší…

Méně je někdy více

Při analýze výsledků se ukázalo, že téměř polovině zúčastněných v krvi koluje jistý gen, který vlivem kávy „smrskává“ poprsí. Co když ho máš taky? Pokud se denně vzpružíš více jak třemi šálky, o celých 17 procent zvyšuješ riziko, že tvůj výstřih dostane na frak - a brzy se v zrcadle nepoznáš. Hlavně z profilu! Jen tak mimochodem, kolik latte už máš od probuzení v sobě?

Pití kávy může mít velký vliv na velikost prsou. Ženy pijící kávu se ale nemusí obávat, že jim prsa zcela zmizí přes noc. Zmenší se, ale rozhodně nezmizí,“ nechala se slyšet spoluautorka studie Helena Jernstrom s tím, že ňadra se sráží až od čtvrtého hrnku denně. No, jestli nás tohle mělo uklidnit, pak se to moc nepovedlo. Co když postupem času vědci sníží toto doporučené dávkování? Nebylo by to poprvé, co by se v případě kávy zamíchalo kartami.

Nejdřív zabiják, později lék

Určitě si vzpomínáš na doby, kdy lékaři mluvili o tomto horkém nápoji s hrůzou vstávajícími vlasy na hlavě. Podle nich způsoboval bušení srdce a vysoký krevní tlak. Vlastně celkově varovali před negativními a drtivými dopady na organismus. Jak je to dnes? Nebe a dudy. 

Několik výzkumů prokázalo, že pravidelný přísun kofeinu v rozumném množství snižuje riziko rakoviny prsu. Také posiluje nervový a imunitní systém a chrání před rozvojem cukrovky. V tom aby se čert vyznal, co?

Co si o tom myslíš ty? Vzdala by ses kvůli tomuto varování své oblíbené kávy? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem! My jsme toho názoru, že malé množství nemůže ničemu škodit, a tak si zrovna jednu vychutnáme. Máme to štěstí, že jsme si pro ni nedojeli na skateboardu a nedopadli jako týpek ve videu.

A když už teda hřešit s hrnkem kávy, pak jedině ve stylovém křesle. Mrkni do galerie a napiš nám, ve kterém by sis na kávě ráda pochutnala a které je pro tebe už jen úlet?

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 03. 2017 Kamilkaa Prsa (reakcí: 0)
07. 03. 2017 Kamca Pevná prsa (reakcí: 0)
08. 11. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist