Femina.cz » Magazín » Krása » Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Magazín: Krása | autor: Lucie Feiková | vydáno 31. 10. 2013

Chmurné počasí, padající listí, chladno. Ano, podzim je tu. Co si takhle zlepšit náladu nějakým hezkým tetováním? Je na něj vhodný čas! Proč? Dobře se zahojí a navíc s ním dvojnásobíte šanci na seznámení!

V chladných dnech, potažmo hlavně v zimě, je ideální doba na kosmetické a chirurgické zákroky veškerého charakteru. Rány a bolístky se skvěle hojí, tělo není vystaveno slunečním paprskům ani vodě, která by rekonvalescenci komplikovala. Kdo se těší na tohle období? Hlavně mistři tatéři! Připravují se na hotové žně a nával zájemců! Taky koketujete s myšlenkou, že si necháte ozdobit svoje tělo nějakým ornamentem, aby příští léto bylo na co se dívat? Dobrá volba, na muže to působí jako magnet!

Jakou moc má motýl?

Francouzský psycholog Nicolas Gueguen z University of Southern Brittany provedl takový malý experiment, který byl posléze uveřejněn v časopise Archives of Sexual Behavior. Celý jeho velmi jednoduchý výzkum spočíval v tom, že se skupinka žen v plavkách rozdělila na dvě poloviny.

Ta první měla za úkol číst si na pláži knížku a ležet u toho na břiše tak, aby zraky mužů mohly spočinout na záda, kříž a pozadí. Druhá skupina dělala to samé, jen s malým rozdílem. Nad zadečkem a okrajem horního lemu plavkových kalhotek byl jasně vidět motiv motýla o velikosti 10x5 centimetrů (jednalo se o dočasné tetování přírodními barvivy). Věřte nebo ne, ale tahle skoro nicotná věc způsobila doslova revoluci.

4 tipy, jak ustát partnerovu nevěru

4 tipy, jak ustát partnerovu nevěru

Jste zamilovaní a myslíte si, že vaše láska je jedinečná a nekonečná, že vás nikdy nemůže nic roz...

Afrodiziakum bez úsilí

Asistent výzkumníka sledoval chování mužů vůči ženám - volavkám a vše si pečlivě zapisoval. Zajímalo ho, v kolika případech se muž odvážil k nějaké z žen přijít a zahájit konverzaci, zda okolo ní prošel jednou či třeba desetkrát. Výsledky byly překvapivé.

Ženy bez tetování byly osloveny pouze v 10 procentech případů s tím, že si je muži několikrát po sobě prohlíželi a otáleli se seznamováním několik desítek minut, dámy s tetováním přitáhly pozornost pánů ve 24 procentech, přičemž rychlost, s jakou byly vyrušeny z čtení, se zkrátila zhruba na 24 minut.

Je to jako signál, shodují se muži!

Asistent posléze některé z nic netušících mužů vyzpovídal, a zjistil, že muže tetování přitahuje ze dvou důvodů. Myslí si, že takto ozdobené ženy častěji říkají „ano“ na jejich požadavky a působí tak promiskuitněji, ale zároveň pánům připadají atraktivnější a tak nějak dostupnější.

Je tedy možné, že muži si nesprávně vykládají funkci ozdobných obrázků na dámském těle a berou je jako „signál ke startu“. A ženy zase nevědí, jakou má jejich tetování seznamovací moc. Ani jedno ale není ke škodě!

Tak co, necháte si s ústupem léta zvěčnit něco na atraktivní místečko svého těla, nebo jste zásadně proti všem druhům kreseb na kůži?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
01. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
31. 10. 2013 ladouch . (reakcí: 6)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

26. 02. 2017 Horoskop Štír

Zkus být chvíli jen sama se sebou. Poslední dobou posloucháš rady druhých tak, že pomalu zapomínáš na to, co vlastně ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist