Femina.cz » Magazín » Krása » Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Tajemství seznamování: Tetování na ženském těle burcuje muže!

Magazín: Krása | autor: Lucie Feiková | vydáno 31. 10. 2013

Chmurné počasí, padající listí, chladno. Ano, podzim je tu. Co si takhle zlepšit náladu nějakým hezkým tetováním? Je na něj vhodný čas! Proč? Dobře se zahojí a navíc s ním dvojnásobíte šanci na seznámení!

V chladných dnech, potažmo hlavně v zimě, je ideální doba na kosmetické a chirurgické zákroky veškerého charakteru. Rány a bolístky se skvěle hojí, tělo není vystaveno slunečním paprskům ani vodě, která by rekonvalescenci komplikovala. Kdo se těší na tohle období? Hlavně mistři tatéři! Připravují se na hotové žně a nával zájemců! Taky koketujete s myšlenkou, že si necháte ozdobit svoje tělo nějakým ornamentem, aby příští léto bylo na co se dívat? Dobrá volba, na muže to působí jako magnet!

Jakou moc má motýl?

Francouzský psycholog Nicolas Gueguen z University of Southern Brittany provedl takový malý experiment, který byl posléze uveřejněn v časopise Archives of Sexual Behavior. Celý jeho velmi jednoduchý výzkum spočíval v tom, že se skupinka žen v plavkách rozdělila na dvě poloviny.

Ta první měla za úkol číst si na pláži knížku a ležet u toho na břiše tak, aby zraky mužů mohly spočinout na záda, kříž a pozadí. Druhá skupina dělala to samé, jen s malým rozdílem. Nad zadečkem a okrajem horního lemu plavkových kalhotek byl jasně vidět motiv motýla o velikosti 10x5 centimetrů (jednalo se o dočasné tetování přírodními barvivy). Věřte nebo ne, ale tahle skoro nicotná věc způsobila doslova revoluci.

4 tipy, jak ustát partnerovu nevěru

4 tipy, jak ustát partnerovu nevěru

Jste zamilovaní a myslíte si, že vaše láska je jedinečná a nekonečná, že vás nikdy nemůže nic roz...

Afrodiziakum bez úsilí

Asistent výzkumníka sledoval chování mužů vůči ženám - volavkám a vše si pečlivě zapisoval. Zajímalo ho, v kolika případech se muž odvážil k nějaké z žen přijít a zahájit konverzaci, zda okolo ní prošel jednou či třeba desetkrát. Výsledky byly překvapivé.

Ženy bez tetování byly osloveny pouze v 10 procentech případů s tím, že si je muži několikrát po sobě prohlíželi a otáleli se seznamováním několik desítek minut, dámy s tetováním přitáhly pozornost pánů ve 24 procentech, přičemž rychlost, s jakou byly vyrušeny z čtení, se zkrátila zhruba na 24 minut.

Je to jako signál, shodují se muži!

Asistent posléze některé z nic netušících mužů vyzpovídal, a zjistil, že muže tetování přitahuje ze dvou důvodů. Myslí si, že takto ozdobené ženy častěji říkají „ano“ na jejich požadavky a působí tak promiskuitněji, ale zároveň pánům připadají atraktivnější a tak nějak dostupnější.

Je tedy možné, že muži si nesprávně vykládají funkci ozdobných obrázků na dámském těle a berou je jako „signál ke startu“. A ženy zase nevědí, jakou má jejich tetování seznamovací moc. Ani jedno ale není ke škodě!

Tak co, necháte si s ústupem léta zvěčnit něco na atraktivní místečko svého těla, nebo jste zásadně proti všem druhům kreseb na kůži?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
01. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
31. 10. 2013 ladouch . (reakcí: 6)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

22. 01. 2017 Horoskop Panna

Setkání s přáteli po letech pro tebe bude velkým zklamáním. Zjistíš, že ti lidé, s kterými jsi jezdila po vandrech a ... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist