Femina.cz » Magazín » Krása » Přírodní bio kosmetika, která patří mezi nejkvalitnější přírodní produkty na světě

Přírodní bio kosmetika, která patří mezi nejkvalitnější přírodní produkty na světě

Přírodní bio kosmetika, která patří mezi nejkvalitnější přírodní produkty na světě

Magazín: Krása | autor: PR článek | vydáno 12. 07. 2011

Také rádi slyšíte, když vám říkají, jak dobře vypadáte? Svěřte péči o své tělo luxusním produktům, které neobsahují žádná umělá barviva ani vůně. Přírodní bio kosmetika, kterou vám nyní chceme představit, v sobě skutečně ukrývá poctivý kus přírody.

Poklady z nitra přírody
Přírodní, stejně jako bio, patří mezi oblíbené pojmy, které rádi vidíme především na potravinách, stejně jako na výrobcích kosmetického průmyslu. Ne vždy se však jedná o čistě přírodní produkty. Ovšem přírodní bio kosmetika Éminence patří mezi nejkvalitnější přírodní produkty na světě. Éminence nabízí širokou řadu více než 80 specializovaných masek, ovocných čistících mlék, krémů, bylinných sér a péči o tělo pro všechny typy pleti, včetně mastné, problematické, citlivé, stárnoucí a suché pleti. Složení je bohaté na bioflavonoidy, ester-C a fytoestrogeny účinné v boji proti akné, hormonální nerovnováze, vráskám a ztrátě vitality. Tajemství přípravků Éminence se ukrývá v jedinečné kombinaci bylin, ovoce a termální vody. Tato značka pomáhá zkrášlovat a řešit celou řadu zdravotních problémů již 50 let.

Za vynikajícími výsledky nepochybně stojí také přístup samotného majitele pleťové značky Éminence, kterého pro vás vyzpovídala paní Barbora Marckx, která zastupuje značku Éminence v České Republice.. Dodejme ještě, že pan Boldijarre působí také jako distributor a učitel. Předtím pracoval v salónech krásy snad na všech úrovních.


DERMASCOPE:
 Jak dlouho působíte v kosmetickém průmyslu? Z jakého důvodu jste si vybral estetickou kariéru?
Boldijarre: Mezi mé vášně patří vzdělávání lidí, a to o nejzdravějších přístupech v kosmetice. To má kořeny ještě v mém dětství. Když jsem byl malý, dostal jsem leukémii, má rodina mě léčila a uzdravila přírodními produkty a organickou dietou. Od té doby jsem nesmírně opatrný a nejvíce ze všeho si vážím svého zdraví.

DERMASCOPE:
 Každým rokem roste poptávka po čistých organických produktech. Vyjmenujte několik výhod, které by získal klient při výběru přírodní organické kosmetiky?
Boldijarre: Ano, poptávka po přírodních produktech je velká, klienti je vyžadují. Jestliže součástí vaší nabídky není organická řada, ochuzujete se o velký počet potenciálních klientů. Podle našich posledních statistik by 60% klientů dalo přednost přírodní bio organické péči. A 40% z této skupiny by bylo ochotno zaplatit za tyto produkty a služby více. Když nabízíte přírodní eko a bio služby svým klientům, posilujete potenciál svého úspěchu. Máte navíc něco, co vaši konkurenti nemají, a to zdravou péči bez vedlejších negativních účinků. 


DERMASCOPE:
 Během dlouhých let svého působení přišla značka Éminence s obrovskou škálou reklamních kampaní. Jakou radu byste dal spa salónu, který se chce zviditelnit?
Boldijarre: 
Soustředit se na pouze jedinou věc, a to, co váš salón skutečně reprezentuje. Nepokoušejte se být mistři všeho. Jestliže jsou vaší specializací masáže a akupresura, nenabízejte botox a trvalou epilaci. Vystupujte se svou unikátní filozofií. Další rada zní: přidejte něco navíc, je lepší zdokonalit svou službu, než nabídnout slevu. Nenaučte si své zákazníky na nekonečné slevy, dejte jim lepší servis.

DERMASCOPE:
 Máte nějaké motto, které vás posunuje stále kupředu?
Boldijarre: Ano, mé motto zní neustále zlepšovat sám sebe. Má babička i matka mi vštípily jednu velmi moudrou zásadu: Učení a poznání nikdy nekončí. Stále se něco nového učím od ostatních a hlásím se do různých kurzů. Když si myslíte, že už víte všechno, zabrzdíte se a ztratíte inspiraci. Neustále cestuji. Od Japonska, přes Austrálii, až po Evropu. Sbírám nejlepší techniky a praktiky z celého světa. Absolvoval jsem kurzy akupresury, permanentního make-upu, nejrůznější masážní techniky. V kosmetickém průmyslu je stále co se učit. A když vyučuji, snažím se naučit vždy něco nového od svých studentů.

DERMASCOPE:
 Co vás nejvíce na vaší profesionální cestě nejvíce překvapilo?  Boldijarre:
 Otevřenost a neuvěřitelně pozitivní přístup spa a salónu v Severní Americe. Nacházím zde dostředivý přístup a hlad po poznání, což je pro mě mimořádně inspirativní. Severní Amerika mě přijala z Maďarska s otevřenou náručí a ukázala obrovskou laskavost a podporu skrz všechny ty roky práce.

Produkty Éminence si můžete prohlédnout a objednat na www.eminence.cz. Éminence najdete také na facebooku jako Eminence CR.

Další články z rubriky

Komentáře (29)

Datum Autor Nadpis
24. 08. 2016 femuska Re: bio (reakcí: 3)
21. 05. 2016 Tereza bio (reakcí: 6)
29. 04. 2016 katka zázrak (reakcí: 0)
28. 04. 2016 Miška krém (reakcí: 0)
26. 04. 2016 Lidka kosmetika, která? (reakcí: 1)
09. 04. 2016 ajkalajka kosmetika (reakcí: 1)
06. 04. 2016 Linda kosmetika (reakcí: 0)
30. 03. 2016 Kikina Re: Re: pleť (reakcí: 0)
27. 03. 2016 lovetolove přírodní (reakcí: 2)
26. 03. 2016 Mája Re: pleť (reakcí: 1)
17. 03. 2016 Lenka pleť (reakcí: 2)
09. 08. 2011 Knifey ... (reakcí: 0)
03. 08. 2011 vejna velice příjemná kosmetika (reakcí: 0)
26. 07. 2011 11789 Bio kosmetika (reakcí: 0)
23. 07. 2011 Lydia001 Bio (reakcí: 0)
20. 07. 2011 mizbi bio (reakcí: 0)
14. 07. 2011 barymc dbůhascdas (reakcí: 2)
13. 07. 2011 diesonne na (reakcí: 1)
13. 07. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 07. 2011 misulka12 0 (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist