Femina.cz » Magazín » Krása » Plastika prsou ano či ne? Eva se rozhodovala 5 let

Plastika prsou ano či ne? Eva se rozhodovala 5 let

Plastika prsou ano či ne? Eva se rozhodovala 5 let

Magazín: Krása | Komerční prezentace | vydáno 30. 04. 2015

Poprvé přemýšlela o tom, kdy jít na plastiku prsou, ve věku 18 let. Než se rozhodla podstoupit estetický zákrok, uplynulo asi pět let.

„Byly týdny i měsíce kdy jsem byla se svým tělem spokojená, teď bych spíše řekla, že jsem se podvědomě přemlouvala, že jsem spokojená,“ vzpomíná Eva na období, kdy si říkala, že by si neměla vymýšlet zbytečnosti, když mi v podstatě nic neschází. Jen ta prsa. „Modelky taky nemají prsa a jsou považovány za krásné,“ dodává.

Toto přemýšlení se ji drželo vždy v zimním období, kdy svůj „nedostatek“ podle svých slov „maskovala“ podprsenkami s push-up efektem. Jenže jako každý rok přišlo léto a s ním i nákup šatů, triček, tílek, plavek a podobně. A přesně v tuto dobu jejípřesvědčení pro zvětšení prsou otáčelo z NE na ANO. 

Připomíná vám její příběh ten váš? 

Jedno léto však v sobě tento boj uzavřela a řekla si: „Příští rok na augmentaci už půjdu!“. Měla tak dostatek času na to, najít si spoustu informací, materiálů, pročítala si diskuze na téma plastické operace prsou a navštívila nejedno diskuzní fórum, aby získala doporučení. 

„Volba kliniky, po všem co jsem přečetla, byla jednoznačná! Klinika Esthé splňovala všechny moje požadavky a zpětně musím říct, že jsem si za svoje rozhodnutí sama sobě velmi vděčná a neměnila bych,“ svěřuje se s výběrem pracoviště Eva, kterou operoval MUDr. Karel Urban, který již během své kariéry plastického chirurga pomohl operací prsou více než 1000 ženám. 

Karel Urban byl Evě sympatický nejen svým přístupem, o němž se dočetla z recenzí dřívějších pacientek, ale hlavně jeho prací dokumentovanou fotografiemi před a po zvětšení prsou

Velmi mě oslovilo, že to není „jen“ plastický chirurg, který dělá krásné dekolty, ale i jeho výsledky v daleko náročnějších operací byly perfektní,“ tvrdí Eva. 

Vše o plastice prsou se Eva dozvěděla přímo na webu kliniky Esthé včetně informací o rizicích, o délce operace a rekonvalescenci. Všechny problémy probrala s lékařem osobně. 

„Viděli jsme se s panem doktorem už několikrát. Poprvé na vstupní konzultaci, pak na doplňující konzultaci, v den operace a na kontrole po operaci,“ dělí se o zkušenosti šťastná pacientka a dodává: „Vždy mi ochotně a trpělivě vysvětloval vše, na co jsem se ptala – a že jsem se ptala. Jsem takový tip, co musí všechno vědět. I díky tomu, jsem všechno zvládla bez obav a jediné na co jsem myslela, bylo, jaké to bude, až „je“ budu mít!“

Když přijmete dar v podobě šikovných rukou lékařů, není to hřích

A výsledek? „Mám nádherná prsa, která bych přála všem ženám, které se trápí se svým dekoltem. Dámy, dívky, slečny, paní… Každá jsme krásná, jak nás Pán Bůh stvořil a každá bychom si toho měli vážit. Když ale s pokorou přijmete dar v podobě šikovných rukou lékařů, není to hřích,“ dodává dnes Eva odvahu dalším ženám, které uvažují o plastice prsou. 

Můžete dnes také říci, že milujete svá prsa a těšíte se z každého nákupu spodního prádla? Nemusíte se rozmýšlet, co si koupíte za topík? 

 

 

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
17. 08. 2016 Tereza Stříteská Nebojte se, jděte do toho! (reakcí: 0)
16. 08. 2016 Ivona tabletky (reakcí: 0)
04. 02. 2016 Verča Velikost (reakcí: 0)
07. 12. 2015 Superficial Lawyer plastická operace - zkušenost (reakcí: 0)
09. 07. 2015 Isabela Plastika prsou (reakcí: 0)
16. 06. 2015 Petra Prsa (reakcí: 0)
08. 06. 2015 Jana Prsa (reakcí: 0)
04. 06. 2015 Karolína NadraIn forte (reakcí: 0)
01. 06. 2015 KIKA LENTILKY (reakcí: 0)
12. 05. 2015 doublefantasy podprsenka (reakcí: 0)
04. 05. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
29. 04. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 04. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Hydratuje a vyživuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 26. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 10. 2016 Horoskop Ryby

Neboj se dnes v práci prosadit a navrhnout vlastní řešení problému. Přestaň se schovávat ve stínu, tvé nápady jsou sk... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist